Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maciejka, wrzucam dla Ciebie jeszcze taką łazienkę, żebyś zerknęła na sposób zakończenia płytek za drzwiami prysznicowymi :)

Tomkowa, chyba Cie wyściskam za te wszystkie inspiracje, jesteś kochana i jeszcze plan swojej łazienki mi wrzuciłaś :D

System spłukiwania jest zabudowany w ścianie, więc będzie na równo ze ścianą. Toaletę planowałam Roca Gap, która ma 54cm, z jakiej firmy jest Twoje? Przepraszam, że Cie męczę.

Patent z suwanymi drzwiami prysznicowymi jest świetny, bo nie zabiera wogóle miejsca. Mi równiez proponowano szybę Radaway tylko, że o symbolu DWJ (jedna połówka otwierana do środka).

 

Gdybyś znalazła chwilkę, to wrzuciłam nowe wizki w wątku o wizualizacjach i jestem ciekawa Twojej opinii :)

Dziękuję Ci bardzo za pomoc :)

 

 

Widziałam nową pościel. Piękna :)

Edytowane przez Maciejka2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, chyba Cie wyściskam za te wszystkie inspiracje, jesteś kochana i jeszcze plan swojej łazienki mi wrzuciłaś :D

System spłukiwania jest zabudowany w ścianie, więc będzie na równo ze ścianą. Toaletę planowałam Roca Gap, która ma 54cm, z jakiej firmy jest Twoje? Przepraszam, że Cie męczę.

Patent z suwanymi drzwiami prysznicowymi jest świetny, bo nie zabiera wogóle miejsca. Mi równiez proponowano szybę Radaway tylko, że o symbolu DWJ (jedna połówka otwierana do środka).

 

Gdybyś znalazła chwilkę, to wrzuciłam nowe wizki w wątku o wizualizacjach i jestem ciekawa Twojej opinii :)

Dziękuję Ci bardzo za pomoc :)

 

 

Widziałam nową pościel. Piękna :)

 

Dziękuję Maciejka :hug: Namawiam na te drzwi prysznicowe, bo są świetne. Moje wc to Vitra S50.

W łazienkowym już się pomądrzyłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się w sobotni poranek :-) w tym pięknym i gościnnym wątku

 

Tomkowa, trochę jak zwykle po czasie, ale koniecznie chciałam zachwycić się "tangiem", pokazany motyw obrazków roślinnych chyba mnie nie przekonuje, ale TANGO cudowne :-)

 

Roślinne mogą być super w wersji Emili (chyba u Mani pisała, muszę się tam w końcu przywitać, bo poczytuję :-))

 

Fajnie, że pościel trafiona, ciekawe to przeszycie na kołdrę

Ja ostatnio kupowałam pościel w tk, zamki wszyte tak dyskretnie, że nie mogłam znaleźć :-), pościel śnieżnobiała więc zupełnie nie w Twoim stylu :-)

Edytowane przez mamik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, bardzo dziękuję za wszystkie sugestie. Co ja bym bez Ciebie zrobiła http://forum.muratordom.pl/images/smilies/hug.gif (miał byc hug, ale nie potrafię zrobić )

 

Sylwia, miska Gap jest świetna tylko że mam chyba za mało miejsca. Zapraszam na: projekt łazienki-wizualizacje :)

Edytowane przez Maciejka2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się w sobotni poranek :-) w tym pięknym i gościnnym wątku

 

Tomkowa, trochę jak zwykle po czasie, ale koniecznie chciałam zachwycić się "tangiem", pokazany motyw obrazków roślinnych chyba mnie nie przekonuje, ale TANGO cudowne :-)

 

Roślinne mogą być super w wersji Emili (chyba u Mani pisała, muszę się tam w końcu przywitać, bo poczytuję :-))

 

Fajnie, że pościel trafiona, ciekawe to przeszycie na kołdrę

Ja ostatnio kupowałam pościel w tk, zamki wszyte tak dyskretnie, że nie mogłam znaleźć :-), pościel śnieżnobiała więc zupełnie nie w Twoim stylu :-)

 

Mamik, tango to moja wielka słabość.. Jak podziwiam tańczące pary, zawsze się wzruszam, a i sama kiedyś próbowałam ;) Ach, gdybym miała więcej ścian, to taka galeria już by była gotowa :)

Jak to biała pościel nie w moim stylu?? W moim, kiedyś się takiej pięknej dorobię! :D

No, Tomkowa, ta pościel to cała Ty! Ja dostaję oczopląsu http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,15_EC_orig.gif

 

A jaka milutka do spania!! Bardzo jestem zadowolona i dziękuję Wanilianie, że o mnie pamiętała :hug:Zastanawiam się, czy innych biało-czarnych wzorów nie dokupić dzieciakom :)

 

Tomkowa, bardzo dziękuję za wszystkie sugestie. Co ja bym bez Ciebie zrobiła http://forum.muratordom.pl/images/smilies/hug.gif (miał byc hug, ale nie potrafię zrobić )

 

Sylwia, miska Gap jest świetna tylko że mam chyba za mało miejsca. Zapraszam na: projekt łazienki-wizualizacje :)

 

Maciejka, cieszę się, że uważasz, że mogłam pomóc :) Zawsze się boję, że za bardzo namieszam ;) Wyczytałam, że dałaś się namówić na drzwi składane i krótszą miskę wc Vitra. Jestem przekonana, że będziesz zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa Ty to jesteś pomysłowa. Super lustro, już nie wspominając o ozdobach wielkanocnych. Ehhh u Ciebie to jest na co popatrzeć.

A pościel to chyba z tego materiału co moja, może i firma ta sama, bo wykonanie poduszek u mnie takie samo. Materiał jest super, najbardziej miły, z jakim miałam do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa Ty to jesteś pomysłowa. Super lustro, już nie wspominając o ozdobach wielkanocnych. Ehhh u Ciebie to jest na co popatrzeć.

A pościel to chyba z tego materiału co moja, może i firma ta sama, bo wykonanie poduszek u mnie takie samo. Materiał jest super, najbardziej miły, z jakim miałam do czynienia.

 

Jest na co popatrzeć, aż oczopląsu można dostać :lol2: Dziękuję :)

Pościel jest fajoska :) Na kołdrze jest wszyta metka z nazwą "Aisadi", to to samo, co u Ciebie? Jakość świetna :yes:

Jak tak na nią patrzę, to wyobrażam sobie nieopodal czarny fotel z biało-czarnym tyłem i bokami i to dopiero będzie biło po oczach :lol2:

 

A ja podglądam łazienki - te drzwi składane do środka to coś dla mnie :)

 

gaja, bardzo je polecam :yes: Jestem zadowolona i z jakości wykonania i funkcjonalności. Warto było kupić :)

 

Tomkowa, a może raczej "Wzorkowa" :-)

 

szykuję się na święta na Twoją roladę :-), uprzejmie do doniosę jak mi wyszła :-)

zdecydowaliscie coś z dachem? Palmę poświęciłaś? Sama robiłaś?

Więcej pytań nie mam :-)

 

Mamik, czekam na relację! :) Ja też się na te dwie rolady szykuję :)

Palmę poświęciłam, ale ponieważ stało się to 300 km od domu, to postanowiłam nabyć tamtejszą :) I jest to najskromniejsza palemka, jaką miałam :D Gałązki bazi w borówczanej podstawie :)

Dach będziemy ocieplać od środka. Niestety demolka będzie totalna :sick:

Liczę na wsparcie nieustannie trwającej akcji "ciułanie na ocieplanie". Niebawem podam nr konta :lol2::lol2::lol2:

 

zostawiam pozdrowienia :bye:

 

a biało czarnych jajek w szachownicę nie ma?? :lol2:

chyba robiłaś, nie?

 

Catti, gdzie Ty się podziewasz?? :hug: Odwzajemniam pozdrowienia i zapytuję jak Twoja dekoracja stołu?? Poczyniłaś coś?

Jajka biało-czarne są, ale w szachownicę nie będzie ;) Nowych nie dorabiam, oprócz tych, które powędrują do święconki ;) A w święconce będą.. żółte!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu, gdyby to tylko białe cholerstwo, to do zniesienia jeszcze. Ołowiane chmury nisko, ciemno i śmierdzi dymem z kominów.

Przyszłam się poźalić, jak widziałam tanie tabletki do zmywarki, nie kupiłam. Jak wróciłam po nie, to już wykupione byly.

Ania, dalej jesteś zadowolona z botti ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...