Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dlatego Ani watek pędzi bo pytanie - odpowiedzi/porady- działanie - efekt i jest idealnie :-)

nie dto co u mnie - pytanie - odpowiedz-----------długo niccccccccccccccccccccccccccccccccccc- i kiedys działanie :-(

Dokladnie...dlatego ja juz o nic nie pytam, bo u mnie to dopiero czekanie.. :(

Iwonka, u mnie dokładnie tak samohttp://forum.muratordom.pl/images/smilies/wink-2.gif

odezwala sie ta co w rok sie urzadzila :lol2:

Martusia, gdybys miala "to" robic przez tyle lat co Ja... inaczej bys o sobie myslala ;) w sensie: wow, poszlo nam szybko. :D

 

 

Aniu jest super, ja bym nic nie robila wiecej z ta komoda :no:

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budowanie a cała wykończeniówka to dwie różne rzeczy, bank coś tam wymaga ale reszta to już inna sprawa :rolleyes:

dobrze Ivy mowisz...

dziewczyny polac jej :lol2:

 

Dziewczyny głowy do góry! :D sezon remontowy w pełni, łapać mega powera po zimie i do dzieła! :wiggle:

 

zeby moc dzialac, to trzeba miec za co dzialac :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , akurat mam ta przyjemnosc nie korzystania z "bata", wiec stad taki czas..

Owieczko, ale masz juz lazienki..gdybym byla na takim etapie to z pewnoscia obecne wakacje moglabym spedzic "na swoim". U mnie trzeba dodac rok wiecej :sick:

 

Ja bez brzdąców to moglam sie wprowadzić na mega prowizorkę, bank interesowały "główne" rzeczy a nie to czy mam odpowiednia farbę na scianach, meble, dekoracje, zasłony i lampy :rolleyes:

Tez powinna dodać rok do mementu wprowadzenia sie, ale daliśmy rade heheh

dobrze Ivy mowisz...

dziewczyny polac jej :lol2:

 

 

ooo weekend szczęśliwie już :-)

zeby moc dzialac, to trzeba miec za co dzialac :sick:

 

oooo tak - wczoraj robiłam podsumowanie potrzeb, tych najważniejszych :bash::bash::bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...