Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Mmeliska, a tak liczyłam, że powiesz barek tak! :lol2:

 

zapomnialam o barku...

Tak, ale w innym miejscu, co by nie byl konkurencyjny...

moze przy kanapie? jeeej nie byloby potrzeby podnoszenia sie z niej :rotfl:

ta Melisa i skromne zdanie :rotfl: dobre sobie :lol2:

 

ej a mnie się barek na kółkach marzy :yes: i to w pełni wyposażony :rotfl: tylko kto to później będzie wycierać? :bash:

 

staralam sie najskromniej jak tylko potrafie :cool:

 

Ven, jak kto?? Malzonek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam i przepraszam, że się mieszam w twój dziennik. Wpisałam hasło lustra i lecę po kolei, a tu taki temat. Bardzo mi się podoba twoja jadalnia / bez tych dwóch krzeseł/. Pierwsze co mi przyszło na myśl to barek na nóżkach bo to jadalnia. Ale ja jestem starej daty. I znalazłam takie coś

 

http://r.twenga.pl/g3.php?pg=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%3D&dac=0

 

Pewnie trochę staroświeckie, ale może coś tym kierunku poszukasz.

Pozdrawiam i przepraszam za wtargnięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja barków nie lubię, więc się wstrzymam ze zdaniem.

 

Za to winko popieram ze wszech miar. Szczegolnie czerone jako, że zwalcza wolne rodniki :yes:

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/zasady-zywienia/czerwone-wino-zwalcza-wolne-rodniki-chroni-przed-miazdzyca-i-zawalem-s_34795.html

 

Z białych, które uwielbiam latem, niestety jedynie Ramandolo z regionu Friuli we Włoszech może pod tym względem konkurować z czerwonym. Drugie niestety to... jest słodkie chociaż nie za bardzo. Raczej klasyffikuję je, zgodnie z moim smakiem, wśród półsłodkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam, że się mieszam w twój dziennik. Wpisałam hasło lustra i lecę po kolei, a tu taki temat. Bardzo mi się podoba twoja jadalnia / bez tych dwóch krzeseł/. Pierwsze co mi przyszło na myśl to barek na nóżkach bo to jadalnia. Ale ja jestem starej daty. I znalazłam takie coś

 

http://r.twenga.pl/g3.php?pg=VDs2NDY0OTUyOTc4NTI3Mjc4MzA2OzQwMDIyMzE7aHR0cHMlM0ElMkYlMkZhcnRzZXJpZXMucGwlMkZzdHlsaXpvd2FueS1nbG9ib2JyZWstOTc4OTMlM0Z1dG1fc291cmNlJTNEdHdlbmdhJTI2dXRtX3BhcmFtJTNEZXlKbGN5STZNQ3dpY3lJNk5EQXdNakl6TVN3aVkya2lPaUl3T1RJNVpqSTRPRFEyWldZeU16ZzJaRGN3TjJZNFlqUmlNakk0TWpRNVlpSXNJbWtpT2lJMk5EWTBPVFV5T1RjNE5USTNNamM0TXpBMklpd2lkSE1pT2pFME5qRTBPVFUxTXpFc0luWWlPak1zSW5Odklqb3hNREFzSW5CeUlqbzFPRGNzSW1NaU9qZ3dOeXdpY0NJNk1qZ3dmUSUzRCUzRCUyNnV0bV9jYW1wYWlnbiUzRHR3ZW5nYSUyNnV0bV9tZWRpdW0lM0RjcGM7NGYxYTdhYjNiOWFlNDFmMmE4YTU4NWVhMTdkYTY0MTM%3D&dac=0

 

Pewnie trochę staroświeckie, ale może coś tym kierunku poszukasz.

Pozdrawiam i przepraszam za wtargnięcie

 

Hej Ziuta! :bye: Lubimy mieszanie w dziennikach, zapraszam :D

Link, który podałaś, chyba z jakimś błędem się wkleił :confused:

 

Ja barków nie lubię, więc się wstrzymam ze zdaniem.

 

Za to winko popieram ze wszech miar. Szczegolnie czerone jako, że zwalcza wolne rodniki :yes:

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/zasady-zywienia/czerwone-wino-zwalcza-wolne-rodniki-chroni-przed-miazdzyca-i-zawalem-s_34795.html

 

Z białych, które uwielbiam latem, niestety jedynie Ramandolo z regionu Friuli we Włoszech może pod tym względem konkurować z czerwonym. Drugie niestety to... jest słodkie chociaż nie za bardzo. Raczej klasyffikuję je, zgodnie z moim smakiem, wśród półsłodkich.

 

Pestko, no przecież od zawsze powtarzam, że wino to zdrowie :) Muszę dokupić czerwonego ;)

 

Barku na kółkach raczej nie będzie, bo za mało miejsca. Ale bufet to przecież też świetne dla niego miejsce ;) Oto mój na szybko zaaranżowany barek :D Oj, jak mi się podoba :wiggle: Zaraz odbunkruję nalewkę jarzębiową i przeleję do butli :)

 

barek4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był globobarek, ale chyba za bardzo przysadzisty. No i z kolejnym kolorem drzewa byłby problem.

Ostatnio widziałam ogromny wazon / podłogowy/ i zwieszający się z niego aż na podłogę szal hinduski, podróbka kaszmiru. Ale to chyba bliżej kominka taka ozdoba.

Ja od wielkiej okazji coś chlapnę. Moja druga połowa jeszcze rzadziej. Tak pomyślałam o barku bo sobie zadałam pytanie co mają Anglicy w jadalniach.

Jak uda mi się zgromadzić parę pomysłów od moich british znajomych to ci wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No barek pierwsza klasa :) Dużo lepszy niż bukszpan

wydaje mi się, że teraz trzeba postawić docelowe lustro, znowu całe wnętrze się zmieni i do tego nowego wnętrza będzie można wymyślać zapelniacze kątów:yes:

 

i będziesz miała czas na znalezienie wyjątkowego krzesła z podłokietnikami :lol2::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No barek pierwsza klasa :) Dużo lepszy niż bukszpan

wydaje mi się, że teraz trzeba postawić docelowe lustro, znowu całe wnętrze się zmieni i do tego nowego wnętrza będzie można wymyślać zapelniacze kątów:yes:

 

i będziesz miała czas na znalezienie wyjątkowego krzesła z podłokietnikami :lol2::rotfl:

 

:lol2: Że też ja tam nie mam miejsca na szezlong :D Papu, piciu i pcia :rotfl:

 

Tomusiowa coś tak grzecznie nastawiała? :p wszystko idealnie na skos :lol2:

 

Tak?? :rolleyes: A no to, proszę, poprzestawiaj, u mnie zawsze grzecznie i równo na początku imprezy :lol2:

 

edit: ustawiłam bardziej niegrzecznie, więcej trunków, doszły małe kieliszki na nóżce i.. muszę zrobić sporo większą tacę :lol2:

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, tyle stron nabitych:jawdrop: Kiedy Wy śpicie, jecie i żyjecie:) Coraz ładniej i ładniej. Nie przywiązuj takiej wagi do dekoracji. Przecież one i tak się co tydzień zmieniają więc jakie to ma znaczenie czy bukszpan, trzy książki czy barek. Liczy się sama koncepcja komody bez nadstawki, lustra i lamp, którą uważam za bardzo dobrą a jej realizację za świetną. Jak jeszcze przyjdzie docelowe lustro to będzie malinka:hug: Pięknieje u Ciebie każdy kąt z każdym dniem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, ale numer!! :lol2: Wiesz, że ja postawiłam wino i kieliszki na lusterku tym, co kiedyś pod zegarem stało? :lol2: No i powiedz, czy to nie jakieś fluidy?? :yes:

 

A teraz numer sezonu!! :lol2: Zobacz, co dziś przywlokłam z garażu wujka :lol2: Szukaliśmy krzeseł :rotfl:

 

słupek.jpg

 

Nie wiem, czy zostawię, ale specjalnie przywiozłam, żeby Ci pokazać, bo padłam, jak to zobaczyłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najtaniej zrobic tacki z lusterek albo zrobionych albo gotowych albo pomalowanych oprawek jak pokazalam na swoim :) Z tym ze trza wieksza ramke. Ja na mojej jak widzialas nakleilam pierdolke :rolleyes:

 

Barley ma brata, good...pojechalas na szaber do wujka :wiggle:

Znalazlas cos oprocz barley'a ?

Ale Twoj lepiej np. zabejcowac, moj z dwoch serpentyn zrobiny i nie ma szans sciagnac stara bejce w srodku bo jakby byl moj Barley ciemny jak Twoj tobym zostawila, a tak bede musiala go pomalowac farba.

"nie wiesz " czy zostawisz, powiem Ci ze ciezko na nich cos postawic zeby mialo ece i nogi i ladnie to wygladalo. Oprcz kulistej lampy kombinuje jeszcze postawic duza srebrna kule na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniu, Twój jest o niebo ładniejszy :yes: Zaraz, zaraz, za brata wzięłaś tego mojego świdra?? Bo ja czytając u Ciebie, że Twój będzie miał rodzeństwo, myślałam, że kupiłaś drugi :lol2: To jak to, brat, czy prababcia?? :D

Oprócz niego znalazłam okrągłą metalową tacę, ale bez dna :lol2: I to koniec szabru :) Krzeseł z podłokietnikami, ani bez nie było :D

Taca już jest u szklarza. Oczywiście dno będzie lusterkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest ladniejszy! Moze tylko bardziej skomplikowanie zrobiony, majac na mysli ze ma brata myslalam o TWOIM Barley'u :lol2:

powiedzmy ze moj wyemigrowal , jak to w Polsce sie mowi..? stac na zmywaku??? he he

 

Widzialas kiedys taki myk...? z podlokietnikow nogi zrobione? dzis wyhaczylam na necie, nigdy bym nie wpadla. To moze da sie i na odwyrtke? z nog zrobic podlokietniki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, ale numer!! :lol2: Wiesz, że ja postawiłam wino i kieliszki na lusterku tym, co kiedyś pod zegarem stało? :lol2: No i powiedz, czy to nie jakieś fluidy?? :yes:

 

A teraz numer sezonu!! :lol2: Zobacz, co dziś przywlokłam z garażu wujka :lol2: Szukaliśmy krzeseł :rotfl:

 

[ATTACH=CONFIG]354017[/ATTACH]

 

Nie wiem, czy zostawię, ale specjalnie przywiozłam, żeby Ci pokazać, bo padłam, jak to zobaczyłam :D

 

 

No nie, ile Ty masz tych garaży??? Stoidełko fajerannnskie:)

 

Jedyne meble-starocie które miałam kiedyś oddałam bratu, bo takie lubi, ciężkie dębowe. Sprzedał dom i meble ZOSTAWIŁ, bo nie miał gdzie zabrać. Nawet się nie zapytał czy ich nie chcę znowu. I miej tu dobre serce. Mam już nauczkę-już się z nim nie podzielę. :p

Ostatnio wyczytał, że w Poznaniu w każdą sobotę odbywa się Pchli Targ, a w każdą drugą miesiąca Giełda Antyków. Mam zamiar się wybrać. Może coś wynajdą do przemalowania, a jak nie to chociaż zdam Wam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten mój słupek zostanie, to niczym go nie będę traktować, bo ma niemal identyczny kolor, jak stół i komoda w jadalni :) Na razie się przyzwyczajam i dumam, co tu na nim postawić ;) Trochę blat ma krzywy ;)

 

Myk z nogami jako podłokietniki brzmi ciekawie, ale to jakieś bardzo kanciaste te podłokietniki by wyszły ;) Pokaż, co znalazłaś :)

 

Ja natomiast, szukając inspiracji na tacę na bufecie z kieliszkami (flaszki już schowane, co by domowej młodzieży nie demoralizować :D) znalazłam zdjęcia wnętrz projektu Christiny Hamoui. Przy ostatnim aż mnie ciarki przeszły..

 

47811-2xmhzun29gvm3z4tetdhq8.jpg

 

aChristinaHamoui_032.jpg

 

aChristinaHamoui_027.jpg

 

Art-10-13-2xmohaoxcx5nwppuqq3i0w.jpg

 

deborapolto-dez2011-9-2xmhyevfkxa13zlmpx7chs.jpg

 

 

Jeszcze bardziej jestem zmotywowana do zrobienia mojego lustra :D

Więcej wnętrz jej autorstwa, przy których dech mi zapiera TUTAJ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...