Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Wiedziałam, wiedziałam :lol2::lol2::lol2::lol2:

Broniłam Cię jak lwica :lol2::lol2::lol2:

 

Pusiu, zawsze mogę na Ciebie liczyć! :)

 

Osz Ty, a jak mówiłyśmy o abstrakcji w sali lustrzanej to obiecałaś, że zaserwujesz coś takiego, że... No i nie zaserwowałaś. Ale ja jestem cierpliwa. Jakbyś mieszkała bliżej to już byś miała nalot na piwniczkę i może pogoda by się w końcu na grilla zrobiła

http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,24_wO_orig.gif

 

Osz Ty, a byłaś już kolumną z cukierkami ?? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i o to chodziło. Właśnie sobie nalałam, pyyycha

A dla Ciebie mam już prezent, bo z zamkniętego ciężko się pije

 

http://www.godstoys.pl/content/Attachments/Product/49dba5d1-3331-4f02-9907-2ffa844182ea/Images/kochas-korkociag-do-wina-prezenty-warszawa2.jpg

 

Dawaj zdjęcie ramki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez SylwiaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak się nie napiję, szlag mnie zaraz trafi!! Podałam im wymiar wewnętrzny, a oni mi zrobili, ale zewnętrzny!! Jadę z granatem do nich z powrotem!! :bash:

 

edit: zmieniam zdanie!! Piję!!! :lol2: Trąba jerychońska ze mnie i źle przyłożyłam ramkę do płyty :rotfl:

Granat poczeka na cięższe czasy :rotfl::rotfl:

 

Sylwia, otwieracz niemal taki, jak mój żywy w domu http://emotikona.pl/emotikony/pic/2smiech2.gif

 

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, widać:lol2: SUPER!

 

Jaką masz szerokość, ja planuję 2 cm i nie wiem czy to nie za delikatnie. Pod koniec tygodnia powinnam wiedzieć czy mi panowie ładnie pospawają ramkę którą planuję, jak nie będzie tylko dokładana jak Twoja.

 

Szerokość z boku?? Moja ma 16 mm, a od frontu, to co przy tafli lustra, ma 6 mm.

Płyta, na którą nakleję lusterka ma grubość 6 mm i martwię się, czy nie jest za cienka :confused:

 

Daj spokój z tym czy się bardziej błyszczy czy nie, nie rama gra tutaj pierwsze skrzypce :yes: nie mogie się doczekać :wiggle:

 

Dobra, nie marudzę :no: Serce wali mi jak szalone, że mam to zrobić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokość z boku?? Moja ma 16 mm, a od frontu, to co przy tafli lustra, ma 6 mm.

Płyta, na którą nakleję lusterka ma grubość 6 mm i martwię się, czy nie jest za cienka :confused:

 

 

 

Dobra, nie marudzę :no: Serce wali mi jak szalone, że mam to zrobić :lol2:

Dasz radę, trzymam kciuki. http://emoty.blox.pl/resource/23_132_5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, uda Ci się. Zaczarujesz i będzie piękne. Tylko ja proszę tym razem na oblewanie lustra coś wytrawnego. Muskat dla mnie za słodki :( A jak już musi być troszkę słodkie.......... może masz Porto zadołowane ;) To ja kieliszek poproszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesteczko, ten muskat to wino polosuche, czyli półwytrawne :) Absolutnie nie jest słodki. Muskat morawski może być wytrawny, półwytrawny, półsłodki i słodki. Wszystko zależy od zawartości cukru. Dla każdego coś dobrego :)

Ale jak Pani życzy Porto, będzie Porto :D A dla tych, co nie lubią wzmacnianego, oddzielnie wino i oddzielnie brandy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam kawałek melona zawinięty w plaster szynki i polany Porto.

 

Muskat kojarzy miśię jednoznacznie, ale skoro tak, to piję :)

 

 

Znasz może stronę Better Homes & Garden? Jest tam dział z planami ogrodów i dział z propozycjami nasadzeń pojemnikowych, a tu propozycje specjalnie do cienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis przy ukladaniu swoich, zeby sprawdzic na skuske - uszczerbiam jedno, tylko dym mi poszedl z uszu i nosa...;)

na szczescie bedzie pod rama

 

Kiedy kleisz?? czy bedziesz ramke zmieniac skoro jakis problem byl czy zostaje??

 

 

ja tez chce takie ikonki :mad:

skad je brac??? :p

chyba ze to tajemnica :sick:

 

niezle sie dzis usmialam przez Was i te obrazeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniu, za klejenie chyba się wezmę w sobotę, żeby na spokojnie ;) Ramka zostaje, bo wszystko z nią w porządku :)

Z emotkami znalazłam TAKĄ stronę, ale jeszcze wszystkich nie sprawdziłam, i nie wiem, czy są takie fajne, jak ma Sylwia i Pusia. Może ujawnią źródło, bo ja też jestem ciekawa http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/thinking/smileys-thinking-802676.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...