Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Sylwia, jak juz wiesz przez nowa rame nie zrobie lustra teraz bo mi brakuje :p

bedziesz pierwsza :p

 

 

Tomkowa zrob mi dobrze ....:rolleyes:

sciag ta cala wystawke barkowa i postaw ladna wystawke jak robilas na wizualkach ...please...:)

barek do mnie nie przemawia, a jak juz koniecznie chcesz zostawic to te srebrne pucharki i czarne kielichy sciag, ladna flaszka i kielichy krysztalowe a do tego ksiazki, jakis kwfiotek...no wez pobaw sie i pokaz co wyjdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry, piekne lustro, podziwiam i podglądam prawie codziennie . A ta ramka to skąd i z czego?i jaki jej koszt?

 

Acca, witaj http://psiakosc.com/emoty/emoty-4/hej.gif

Bardzo dziękuję za komplementa http://psiakosc.com/emoty/emoty-4/wzruszenie1.gif

 

Ramka, dzięki Vesi, została zamówiona w Leroy Merlin i kosztowała na ten wymiar lustra (120,8x90,8 cm), z całym oprzyrządowaniem, 160 zł :)

Koszt całego lustra wyniósł 350 zł :)

 

No to się podpinam do wszystkich pochwał :) wyszło naprawdę profesjonalnie :)

 

Aniko, dziękuję bardzo!! :hug:

 

Aniu a czy mogłabyś dla mnie zrobić jedno zdjęcie takiej czarnej lampki do wina... proszę, proszę, wiesz, że ja na czarne mam schizę... [ATTACH=CONFIG]354664[/ATTACH]

 

Pusia, dziś wróciłam za późno i już ciemno ;) Jutro w dobrym świetle spróbuję :)

 

Tomkowa zrob mi dobrze ....:rolleyes:

sciag ta cala wystawke barkowa i postaw ladna wystawke jak robilas na wizualkach ...please...:)

barek do mnie nie przemawia, a jak juz koniecznie chcesz zostawic to te srebrne pucharki i czarne kielichy sciag, ladna flaszka i kielichy krysztalowe a do tego ksiazki, jakis kwfiotek...no wez pobaw sie i pokaz co wyjdzie .

 

Maniu, ale wcześniej też były kieliszki i karafki :p Kfiotek może tak, ale książki :no: W jadalni będą talerze, szklanki i kieliszki http://psiakosc.com/emoty/emoty-4/napoj1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko chcialam zebys ustawia cos innego niz barek :yes: i pobawila sie :yes:

U mnie tez ksiazki nie pasuja, mimo ze widzialam mase inspiracji na necie, wygladalo to pieknie, ale nie da rady.

Koloru tez szukam bo tez mam za mdlo, za srebrno, ale narazie nic w domu nie mam. Moja piekna niebieska durnostojka niestety zlala sie z szara sciana.

Ja nadal nie wem co tam bedzie, nadal nie jestem zadowolona wiec walcze. Moze w koncu wymysle.

 

lustro skonczylas, kiedy za krzesla sie bierzesz???:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje bo lustro wyszlo pieknie:) Ja uwielbiam ciete kwiaty wiec pewnie zamiast bibelotow raz w tygodniu piekny bukiet w towarzystwie lamp, lustra i pieknych, rodzinnych , oprawionych w srebrne ramki fotografii. Zazdroszcze, ze mozesz tak trzymac rozne naczynia na wierzchu. U mnie postoja dwa dni i juz kurz sie zbiera:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że nie tylko Pusia ma zwierzęcego lokatora :wiggle: Ja mam ptasiego!! http://www.pic4ever.com/images/8.gif

Na tarasie gniazdko uwił sobie kopciuszek :D Pewnego dnia zastanawiałam się, kto mi tyle mchu i patyków narzucał przy drzwiach tarasowych ;) Na drugi dzień było czysto.. I któregoś razu, oglądając zimowe kurze i pajęczyny odkryłam gniazdko!! :) Ptaszki są śliczne i bardzo nieufne. Żeby wlecieć do gniazdka czekają, aż nikogo na tarasie nie będzie. I latają jak kolibry!! Trzepią skrzydełkami z niewiarygodną prędkością! Cudowny obiekt do obserwacji :yes:

Poczytałam sobie o nim i okazuje się, że najchętniej zamieszkuje w "obiektach ruderalnych" :rotfl: Ma ten kopciuszek poczucie humoru i lubię go za to bardzo :lol2:

 

kopciuszek1.jpg

 

kopciuszek2.jpg

 

kopciuszek3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje bo lustro wyszlo pieknie:) Ja uwielbiam ciete kwiaty wiec pewnie zamiast bibelotow raz w tygodniu piekny bukiet w towarzystwie lamp, lustra i pieknych, rodzinnych , oprawionych w srebrne ramki fotografii. Zazdroszcze, ze mozesz tak trzymac rozne naczynia na wierzchu. U mnie postoja dwa dni i juz kurz sie zbiera:(

 

Aga, dziękuję!! Tak, kwiaty będą główną dekoracją komody :yes: A rodzinne zdjęcia stoją nieopodal przy fotelu w salonie :)

No niestety narobiłam sobie dodatkowego mycia tymi naczyniami, ale, dopóki mi się ten układ nie znudzi, będę je pucować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze do zmywarki wystarczy wrzucic z jakims nablyszczaczem o ile mozna w ten sposob myc to szklo i po problemie:) Ja tez mam prywatne zwierzaki. Dwie rodzinki jezy pod deskami pozostalymi po budowie. Moj pies sie pod te deski z tego powodu regularnie gramoli i musze ja wyciagac za tylne lapy. Szoruje podwoziem i generalnie jest prawie zawsze do prania:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu, starałam się jak mogłam, ale do bani ze mnie fotograf ;)

 

[ATTACH=CONFIG]354745[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]354746[/ATTACH]

 

One są ładne, nie przeczę, ale ich wartość użytkowa jest znikoma ;) Wodę można podać, ale aby nie na powietrzu, bo jak coś zechce w nim popływać, to też nie zauważysz ;)

 

Jesteś kochana, że pamiętałaś, dziękuję :hug:

 

Mnie się strasznie podobają, również takie malutkie do innych alkoholi, wódka, likiery, nalewki.

Mąż zwrócił mi uwagę na jeden "problem" - o ile z alkoholami typu wódka nie widzi kłopotu - to jak z winem, którego walor to nie tylko smak ale również widok??

 

Co do Twojego przestawionego barku - to Mania miała rację - teraz wygląda lepiej :)

Choć u mnie nie ma mowy o takich fanaberiach ze względu na Małego Cholerę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, jak sie odezwalam pierwsza w sprawie krzesel - nie pamietam tylko czy bylo u mnie czy tu u Ciebie - dostalam ochrzan i ze tak zostaje bo tak sie laczy i wkleilas mi pelno przykladow kwiatow na meblach itp, nie przekonalam Cie ze z pieknych stylowych krzesel kfiatki zrobily je na styl "wies spiewa i tanczy" :p

BRAWO! pieknie wyszlo i sie ciesze ze dojrzalas do tego - zobacz te pochwaly :p

Barek osobny wyszedl super :yes::yes:

To ze jednak nie postawilas tych krzesel z Imanem obok barku tez teraz widac ze dziala :p

Tak to juz jest ze to co wyglada na zdjeciach z netu - ukladane przez profesjonalistow - nie zawsze dziala u nas.

 

Tomkowa - wyszlo PIEKNIE :wave:

 

Teraz masz sliczna jadalnie gdzie wszystko ma swoje miejsce .

 

Czy ktos zauwazyl czy nie??? ze nad barkiem obrazki wisza??

Tomkowa a co tak oszczednie - kawalek widac - wez no pstryknij wieksza fotke

 

tez mam czarne kielichy , wyciagam je raz w roku na wigilie bo sa z tak cienkiego szkla ze strach uzywac.

 

a w moim gniazdku wczoraj w koncu sie pokazaly dwa jajeczka , Robinka w koncu zlozyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...