Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Udało mi się dorwać na minutę do kompa, więc wrzucę obiecany salon ;) Są tu lustra zupełnie gładkie, które są piękne same w sobie. Całość jest, moim zdaniem, mistrzowska i gdyby dać po obu stronach kominka lustra w ramach lub zrobić na tych, co są, jakieś szprosy, efekt nie byłby już tak doskonały, jak jest. Elegancja na najwyższym poziomie :) Autorka to oczywiście Chris Hamoui, której projekty wrzucałam wcześniej ;)

 

chris.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wrzucam fotkę na której widać oba lustra w jadalni :) Lustro na komodzie jest głównym punktem, lustro na słupie jest tylko małym akcentem :) Szerszego kadru, ze względu na gabaryty zrobić się nie da ;)

 

 

Da sie, w wersji panorama :D

 

a tak na serio to bardzo mi sie podoba i bym nie zdobila lustra na slupie :no:

i nawet to to cos wijacego sie w prawym rogu jakos mnie nie razi jak ostatnio :D :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa :p

z calym szacunkiem ale...ales sie nakrecila :p

a po co??? tak samo bylo z krzeslami jak zwrocilam uwage na kwiatki.

Po co rozwijac temat? byly luzne propozycje, czesc byla za obrobka slupa, czsc wraz z Toba za nie, Twoj dom i decyzja - pomyslow sie tu zuca mase ale po co az tak to rozwijac? skoro nie chcesz to nie robisz i juz.

Juz raz Ci pisalam ale napisze jeszcze raz - za duzo sie sugerujesz zdjeciami z netu z wystawek jakichs projektantow, juz Ci mowilam ze to co tam pasuje niekoniecznie pasuje u nas :no: A powyzsze zdjecie samo za siebie mowi - to jest zupelnie inny styl niz masz Ty, to jest nowoczesny wiec czyste lustra pasuja. Nie mozna patrzec na kawalek czegos ale na calosc i na detale razem do kupy wziete.

Zakoncz temat slupa a zacznijmy temat grzejnika - mialas konsolke robic, czy bedziesz cos tam roic czy zostawiasz go jak jest?

no jakis nastepny project musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę to ten słupek z lustrem wydaje mi się po prostu niedokończony. Na zasadzie "zakleje lustrem i później pomyślę jak to dokonczyc". Inspiracją jest ekstra ale te lustra nie mają boków. Ich ramka jest kominek, oświetlenie i inne kolory wokół nich. Może zamiast na lustrze należałoby się skupić na słupku? By go wykończyć i przestał sprawiać wrażenie przypadkowosci? Albo mi się tak wydaje bo widzę tylko zdjęcie a w naturze wygląda dobrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustro na słupie jest ok :p

Cała jadalnia jest cudowna, i piszę to ja, która płakałam za nadstawką :D

 

Zamiast projektu odpoczynek i oczekiwanie na WYGRANĄ ŻYCIA :yes:

 

A ja wsadzilam dzisiaj dwie choinki, zgodnie z instrukcjami, teraz będę zaglądać, czy się przyjmą i wyrosną jak należy :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko, masz rację. Wyartykułowałaś i moje wrażenie. Lustro wygląda na tym słupie źle, bo jakby było przypadkowo wlepione. Mam też skojarzenie z jedną z perelowskich restauracji w Warszawie przy PL. Powstańców. Tam były filary oklejone lustrami od strony sali restauracyjnej. Nijak moja estetyka nie mogła tego przyswoić. I tak mi zostało. No, co ja poradzę, że jadalnia u Ciebie, Tomkowa jest urodziwa, a to lustro nie z tej bajki :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście pora zakończyć temat mojego "nieucywilizowanego", "niewykończonego", łysego i mającego prl-owskie konotacje słupka.

Zostaje taki, jaki jest, dopóki jest.

Jestem cokolwiek zdziwiona, że po takim czasie od jego prezentacji wywołał takie reakcje :confused: I stał się, ku mojemu zaskoczeniu, głównym tematem metamorfozy jadalni. A to nie to lustro jest tu głównym bohaterem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, zle to odbierasz ;)

glownym bohaterem jest lustro, krzesla i razem wziete do kupki - cala jadalnia ktora wyszla Ci rewelacyjnie , mialas tyle pochwal - i nadal masz - ze nie powinnas miec watpliwosci. Tylko przedtem mialas tam mirsz marsz plus i sie ten slupek gubil, kazdy sie koncentrowal - i czekal!! - na lustro i cala reszte.

Wyszla Ci piekna bajka z jadalni po mozolnej pracy i wielu przemyslaniach itp itd i ten slupek jak sie gubil - dla nas nagle wyskoczyl i sie ujawnil - dlatego ze kilkoro nam teraz wygladam i stylem nie pasuje do PIEKNEJ jadalni. Chcialas slupek niby schowac zalustrzajac go a on psikusa robi i sie ujawnia.

Przeciez nikt Ci nie kaze go robic, zostaw. Ale sama kazalas pisac prawde, ja nie lubie slodzic dla zasady zeby sie komus przypodobac a w glebi myslec inaczej, szczegolnie jak uwazam ze mogloby byc lepiej.

Jadalnia jest i byla i bedzie zwyciezca, a slupek omijamy, wiec sie nie doluj :hug:

jesli Tobie sie podoba to jest najwazniejsze - ja tez czasem Waszych rad nie slucham :p Jak kazda z nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, wieki mnie nie było. Na dodatek jestem mało spostrzegawcza, bo 3 minuty szukałam na zdjęciu lustra na słupie:) jadalnia rewelacja :) muszę się cofnąć do zdjęcia "przed" Uściski!

 

I tak jestes dobra, bo ja nadal nie wiem o jaki słup chodzi, a kratkę zobaczyłam dopiero jak Mania o niej napisała :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...