Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Pestuś, no ja jestem raptus ;) U mnie wszystko szybko i na już! :rolleyes: Może faktycznie było tak, jak piszesz, ale ramę ciągle mam mimo, że krzywa jak diabli ;)

 

Fotel cały czas w bagażniku auta :lol2: Chyba go od razu zawiozę do tapicera :) Jak by Mania była blisko, to już byśmy go rozbebeszyły :D

Fotki "przed" będą przestawiały leżący fotel na pace passata :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słuchajcie, zamawiam obudowę grzejnika w kuchni. Ściana jest pomalowana w szarości NCS S1500-N. Czy obudowę robić w kolorze zbliżonym do koloru ściany, czy robić białą?

Na poniższej fotce widać oba grzejniki do zabudowy. Na zdjęciach wszystkie ściany wydają się białe, jednak w kuchni to jaśniutka szarość ;)

 

jadalnia1.jpg

 

A może zrobić ją grafitową, tak jak opaski drzwi i listwy przypodłogowe?

A może obie grafitowe??

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, i to, że są tak blisko siebie, mimo, że niby w innych pomieszczeniach (choć to wszystko to jedna przestrzeń), nie stoi przeciwko temu, żeby były w różnych kolorach?

Wzór pierwszy byłby u mnie bez dzielenia w połowie (grzejnik nie przekracza szerokością 1 m). Jakoś te owalne otwory do niczego mi u mnie nie pasują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7

Oba w kolorze ściany :) :) :)

 

Jak dla mnie nr 3 i w kolorze ścian, przy których jest kaloryfer.

 

Czyli grzejnik w kuchni pod obrazkiem z korków po winie powinien być szary, a ten przy schodach pod dużym obrazem biały, tak? A jak mi przyjdzie do głowy pomalować ścianę na inny kolor? Nie za bardzo bym chciała być uwiązana w kuchni do tego 1500N, mam czasami chęć dać tam ociupinkę mocniejszy szary ;)

Dziś muszę zdecydować. I na takim drobiazgu się zawiesiłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolorze ściany :)

 

Jeśli zmienisz kolor ścian w przyszłości to wtedy pogadamy ;) póki co w obecnych kolorach ścian. Zawsze możesz obudowę też przemalować :)

 

Jak dasz bardziej szary to przemalujesz też oslonke na grzejnik ;)

 

Wersja w kolorze ścian zdecydowanie górą :D

 

Oba identyczne w kolorze białym:)

 

Taka była pierwsza myśl, ale jak popatrzyłam na kuchnię, to stwierdziłam, że ja tam, oprócz okna nie mam nic białego ;) O, przepraszam, roleta będzie biała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...