Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Bardzo ladnie :)

A maz nie ma racji. Poprostu kwestia przyzwyczajenia.

Roleta mi sie podoba, a z czego jest? bedzie sie latwo prac/prasowac?

czy te ziola co tam masz, nie daloby sie je wyzej postawic? nawet zeby donice bylo widac? bo jak patrze to wydaje sie jakby okno sie zapadlo.

tylko czasem nie zrob wystawek na tych obudowach.

Obraz z korka - tyle wypilas w ILE..??:lol2:

a tak z ciekawosci - od czego ta kratka w rogu przy suficie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maniu, dobrze Ci się wydaje, okno się zapadło :lol2: Pisałam o tym wcześniej ;) Niestety mam parapet niżej niż blat kuchenny i zawsze starałam się tę różnicę maskować ziołami. Chciałam właśnie, żeby skrzynki były do poziomu blatu, tak ma być :yes:

Nie wiem, czy tkaninę łatwo będzie prać i prasować ;) Co to konkretnie jest, nie pamiętam, wybierałam z wzornika i taka spodobała mi się najbardziej :) Ładnie zasłania, nic z zewnątrz przy zapalonym świetle nie widać. No i "porządnie" wygląda :D

Korki od wina kiedyś pasjami zbierałam, obrazek to dziesiąta część kolekcji :cool: Tablicę korkową miałam, tacę wyklejaną korkami, wianki na taras kleiłam, świeczniki robiłam :D Teraz już przestałam zbierać, bo nie mam gdzie tego trzymać. To, co chomikowałam, też wyrzuciłam :)

 

Kratka przy suficie to wentylacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roleta wydaje się być bardzo wielka. Może nie miałabym takiego wrażenia, gdyby szafki wiszące były do sufitu.

Nie wypowiadałam się na ten temat, ale w swoim oknie roletę założyłabym na ramie okiennej. Byłoby delikatniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniu, dobrze Ci się wydaje, okno się zapadło :lol2: Pisałam o tym wcześniej ;) Niestety mam parapet niżej niż blat kuchenny i zawsze starałam się tę różnicę maskować ziołami. Chciałam właśnie, żeby skrzynki były do poziomu blatu, tak ma być :yes:

 

No i fajnie, bo okno "zapadło się" w określonym celu. Świetnie te zioła tam wyglądają, jakby taki był zamysł autora.

W ogóle to są zioła marketowe?? Bo dorodne bardzo, jak od ogrodnika.

 

W ogóle to im więcej zdjęć kuchni zamieszczasz, to ten pomarańcz robi mi coś w mózgu i zakochuję się w Twojej kuchni coraz bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to im więcej zdjęć kuchni zamieszczasz, to ten pomarańcz robi mi coś w mózgu i zakochuję się w Twojej kuchni coraz bardziej :)

orange jest super, daje energię, cały dom nie może być szaro-biało-czarny

nawet Mania :) ma czerwone książki w bibliotece i jakiego "kopa" to daje

 

Tomkowa, obudowy bardzo ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa roleta bardzo ładna :)

znam ten ból z parapetem (choć Twojej historii nie znam) ...... miałam kiedyś kuchnię przerabianą z innego pomieszczenia, więc jakby nie miałam możliwości zrównania parapetu z blatem ........ Ty masz chociaż szerokie okno, ja miałam połowę tego ......... najgorzej było z myciem (myłam od zewnątrz, dobrze, że to był parter w domku)

postawiłam tam lampę i jakąś roślinę doniczkową - wyglądało fajnie :)

 

fajnie zioła się tam prezentują, a nie myślałaś by przemalować te doniczki ? lub kupić/zrobić drewniane i namalować jakiś czarno-biały wzorek ? :)

wiem, że tam nie będzie za bardzo widać wzoru, ale jakoś te plastikowe korytka mi coś tam zaburzają ...........

11.png

 

obudowy grzejnika wyszły świetnie :) a mąż się przyzwyczai ;)

ooo tak - zegar tam będzie pasował :)

 

 

a gdyby ktoś szukał inspiracji, w co postawić zioła

http://4.bp.blogspot.com/-S1huWz1SY5M/U-0KCOPNc4I/AAAAAAAACuo/9543FALoGP0/s1600/8.jpg

 

http://www.pomyslodawcy.pl/upload/20130902221206.jpg

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko super pomysły na te zioła :yes:

 

Aniu wyszło mega :wiggle: gdzie zamawiałaś roletę? też chcę :jawdrop:

Ostatnio napaliłam się na te z IKEA bo mają te patyczki tunelowe na magnes dzięki czemu tworzą się ładne falbany i nie trzeba mocować tych okropnych mechanizmów...no ale oczywiście rozmiarowo mi nie pasują :lol2:

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, bo okno "zapadło się" w określonym celu. Świetnie te zioła tam wyglądają, jakby taki był zamysł autora.

W ogóle to są zioła marketowe?? Bo dorodne bardzo, jak od ogrodnika.

 

W ogóle to im więcej zdjęć kuchni zamieszczasz, to ten pomarańcz robi mi coś w mózgu i zakochuję się w Twojej kuchni coraz bardziej :)

 

Pusiu, właśnie tak chciałam żeby to wyglądało: jak zamysł autora :) Dziękuję! :)

Zioła marketowe :yes: Jakoś im tam dobrze, mimo, że to północne okno.

Kuchnia się baaaardzo cieszy z Twego uczucia :D

 

 

orange jest super, daje energię, cały dom nie może być szaro-biało-czarny

nawet Mania :) ma czerwone książki w bibliotece i jakiego "kopa" to daje

 

Tomkowa, obudowy bardzo ładne

 

Mamik, to prawda, ten kolor daje u nas wiele pozytywnej energii i ma wpływ na pozostałe pomieszczenia, w których oranż się pojawia. Ja go uwielbiam, a już w połączeniu z szarością, bielą i czernią stanowi dla mnie połączenie genialne :)

Tomkowa roleta bardzo ładna :)

znam ten ból z parapetem (choć Twojej historii nie znam) ...... miałam kiedyś kuchnię przerabianą z innego pomieszczenia, więc jakby nie miałam możliwości zrównania parapetu z blatem ........ Ty masz chociaż szerokie okno, ja miałam połowę tego ......... najgorzej było z myciem (myłam od zewnątrz, dobrze, że to był parter w domku)

postawiłam tam lampę i jakąś roślinę doniczkową - wyglądało fajnie :)

 

fajnie zioła się tam prezentują, a nie myślałaś by przemalować te doniczki ? lub kupić/zrobić drewniane i namalować jakiś czarno-biały wzorek ? :)

wiem, że tam nie będzie za bardzo widać wzoru, ale jakoś te plastikowe korytka mi coś tam zaburzają ...........

 

obudowy grzejnika wyszły świetnie :) a mąż się przyzwyczai ;)

ooo tak - zegar tam będzie pasował :)

 

 

a gdyby ktoś szukał inspiracji, w co postawić zioła

 

Slonko, moje okno to skucha wykonawców i nasza, że nie pomyśleliśmy o wysokości blatów przy budowie :) Ale kto sto lat temu nad tym by dumał :lol2:

Nie myślałam, żeby malować skrzynki :no: Zależało mi na tym, aby jak najbardziej kolorystycznie pasowały do blatu. Mają taki fajny kolor i fakturę, że nie wyglądają na plastik. Za słaby ze mnie fotograf, żeby to pokazać ;) Ozdobne doniczki nie mają tam większego znaczenia, bo niewiele je by było widać :)

Pomysł na zioła fajny. Zamiast klamerek, do ozdoby wielkanocnej "trawki" wykorzystywałam korki winne :) Też bardzo fajnie to wygląda i jest proste w wykonaniu :)

A skoro pojawiły się pasiaste biało-czarne doniczki, to pokażę dzisiejszy pepcowy nabytek. Prawie jak pasiaste kubki Bolesławca :D

 

deska3.jpg

 

Paski pojawiły się też na kuchennej podłodze :) Nie zauważyłyście na fotkach z roletą, ale leży tam dywanik :) Uwielbiam go!

 

gotow4.jpg

 

Tomkowa, wpadłam w odwiedzinki i.....idę szczene zbierać z podłogi!! TARAS CUUUDO!!!!!! Zresztą jak wszystko u ciebie :D

Pozdrawiam :)

 

Beatko!! Co za niespodzianka!!:hug: Ale mi miło na Twoje słowa, dziękuję!! Zaglądaj częściej :) Ja zachwycam się Twoimi zdjęciami ogrodowymi. U Ciebie to jest dopiero cudo :yes: Pozdrawiam wzajemnie! :)

 

Aniu wyszło mega :wiggle: gdzie zamawiałaś roletę? też chcę :jawdrop:

Ostatnio napaliłam się na te z IKEA bo mają te patyczki tunelowe na magnes dzięki czemu tworzą się ładne falbany i nie trzeba mocować tych okropnych mechanizmów...no ale oczywiście rozmiarowo mi nie pasują :lol2:

 

Justynka, dziękuję, bardzo się cieszę :) Która to roleta magnesowa z Ikea?

 

Ania gdzie jesteś? ! :cool: dawaj prędko namiar na roletę!

 

Już, już, sporo było tematów do ogarnięcia ;) Roletę szyła mi znajoma krawcowa z mojej wioski :rolleyes:

 

Ale!! Deski granitowe mam!! :wiggle: Są świetne! Warto było czekać i.. sama wiesz :hug: Mają eleganckie podcięcia, ale ja, niestety, ich nie podniosę :lol2: Idealnie pasują do mężowych paluszków :D

 

deska1.jpg

 

deska2.jpg

 

deska4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmikka, wielka jest :yes: Druga trochę mniejsza 30x50 :)

Chodniczek jest PVC, jak piszesz "zewnętrzny" :yes: Jest świetny, ciężki, doskonale trzyma się podłogi. I to nie jest takie sztuczne sztuczydło, tylko w dotyku i wyglądzie sprawia wrażenie bawełny. Bardzo jestem zadowolona, a zakup bardzo spontaniczny i nieplanowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że decha kurna konkret :lol2: i cieszę się, że na miejscu :hug: z kurierem nie było przygód? postawiłaś się? :p

 

Dasz mi namiar na tą babeczkę? swoją drogą my chyba całkiem niedaleko od siebie mieszkamy :rolleyes:

 

Kuriera podejmował Mężowski, ale dostał instrukcje :lol2: Powiedział wyćwiczoną ze mną regułkę "nic nie podpiszę zanim nie sprawdzę" i pan kurier grzecznie czekał :lol2:

Już namiary piszę :) I zapraszam na kawkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venuska, przyjrzałam się tej ikeowskiej ringblomma i nie wiem, co Cię w niej kusi ;) To już wolę mechanizm, niż za każdym razem, żeby upiąć roletę wysoko, wyciągać drabinę. I z powrotem też ;) Przecież takie magnesowe upięcie zrobisz bez drabiny tylko do takiej wysokości ile dosięgniesz. Ja magnetycznej w kuchni bym upiąć nie dała rady bez włażenia na blat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...