Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Nie będzie za dużo materiału :no: Żeby zasłonić okno 2,5 m potrzebujesz dwie normalne zasłonki szerokości 140 cm (no chyba, że chcesz, żeby okno było zasłonięte zasłonami w marszczeniu, to wtedy więcej ;)). Zasłony możesz uszyć z cieniutkiego materiału i zrobić im batystową podszewkę. Na pewno nie będą prześwitywać :) Na dłuższy karnisz potrzebne będą zasłonki szersze, ale jeżeli wykorzystasz pomysł z podszewką, to zsunięte nie będą zajmować dużo miejsca.

Ivy, a nie za krótkie te karnisze planujesz do tych okien? Te wymiary, co podajesz to takie, że karnisz wystaje poza obręb okna przynajmniej 50 cm?

 

 

 

pomysl z podszewka fajny musze zobqczyc o co chodzi ;)

co do karnisza to na balkonowym jest 49cm po bokach a na tym potrojnym bedzie tylko 40cm bo wiecej sie nie zmiesci od okna do blatu kuchni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mmikka, chciałam mojemu M pokazać, bo SZCZĘŚLIWIE kończy się robić nasza mała łazienka, pod umywalką miał być drewniany blat, ale mój M sam (:lol2:) wpadł na pomysł, że może taką szafkę dać?:lol:

może masz zdjęcie takie na całą komodę? gdzieś takie pokazywałaś, ale chyba zniknęło :o

u mnie miejsca mało, max 50cm, więc proporcje mogą być słabe, ale chciałam mu pokazać, jak to super wgląda, żeby trwał w swoim przekonaniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa :hug::hug::hug:

 

tak, o tą łazienkę i komodę

chyba gdzieś jeszcze inne zdjęcia były, ale już wiem kogo pytać :D

Dziękuję

 

:hug::hug:

 

Mamiku, cieszę się, że się Tobie podoba :rolleyes: Jak masz jakieś pytania, to chętnie odpowiem :p

A Ania ma pamięć jak Urząd Skarbowy :hug::hug:

 

Oj, niestety już coraz słabszą :rolleyes:

 

U Mani dałam link do umywalki wpuszczanej w stylową komodę u Karoliny z Hauseloves. Bardzo mi się tam podoba dodany marmurowy blat i pomysł z odsunięciem komody od ściany i większym blatem, aby zmieściła się większa umywalka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmikka, bardzo mi przykro, że tak to się przeciąga :( Wydaje mi się, że trochę Cię wpuścili w maliny http://psiakosc.com/emoty/emoty-1/mysli_2.gif

Bo Ty nie jesteś stroną tego postępowania reklamacyjnego. To sklep reklamuje towar u dostawcy. Ciebie to nie powinno obchodzić. Zapłaciłaś i oczekujesz dostawy w umówionym terminie. Szanująca się firma powinna była szybko zamówić kolejną partię dla Ciebie, a partię uszkodzoną reklamować. Nie wiem z jakiego powodu każą Ci czekać na rozpatrzenie ich reklamacji. Bo przecież Ty nic nie reklamowałaś. Akceptowalne byłoby opóźnienie związane z ponownym ich zamówieniem kolejnej partii, ale nie w związku z reklamacją. A co jeśli kolejna dostawa też będzie wadliwa? Będziesz czekać w nieskończoność? Jestem na nich zła, razem z Tobą http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-377.gif

Wydaje mi się, że ja kiedyś widziałam w Obi format 20x30. Może warto tam zadzwonić i się zorientować? Jeśli by mogli mieć w rozsądnej cenie, to masz pełne prawo anulować zamówienie u tamtych i żądać zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...