Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czas szybko leci i droga powrotna sięgnęła celu ;)

Pamiątki z podróży to kilkanaście butelek dobrych trunków i dwie stare beczki po winie do adaptacji w ogrodzie :D I naszło mnie, w związku z tym, na zorganizowanie kącika w ogrodzie, nieopodal huśtawki syna, w cieniu świerków :) Wszelkie pomysły bardzo mile widziane :) Do południa jest w tym kącie słonecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamik, krążyłam między winnicami :D

 

A wiesz, że ten hamak to świetna myśl? :yes: Wymagałoby to przycięcia, dosyć solidnego, kilku gałęzi, żeby móc rozwiesić hamak od huśtawki do drzewa. Minus taki, że za bardzo bym wtedy odsłoniła się od sąsiada ;) Chyba, żeby pomyśleć o hamaku wolnostojącym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel?? Jaki fotel ?? coś chyba przegapiłam :cool:

 

uszaty chyba :)

 

Tak, uszaty, TEN :)

Z tkaniną Iman na bokach i resztą w czerni :) Aż drżę, czy wyjdzie tak, jak to sobie wyobrażam ;)

 

Tomkowa, a tak spytam, przeskakując niejako z innego wątku, czy to krzesło szare da się powrócić do stanu sprzed szarej farby?

 

Trzeba by zdzierać farbę do żywego drewna. A ponieważ tam są rzeźbienia, to masa z tym roboty. Pewnie, że się da, ale ja sama tego, mówiąc szczerze, nie mam ochoty robić ;) Krzesło powędrowało przed toaletkę córki i wygląda okej. Ponieważ jest krzesłem piątym, to i tak było do ustawienia gdzie indziej.

Jakoś bardzo mi się smutno tam zrobiło, mamiku.. Domyślasz się pewnie dlaczego. Nigdy bym się nie spodziewała..

 

Boję się hamaków :rotfl: Niedawno w Ikea widziałam jak chłopak spadł z wystawowego hamaka :yes:

 

W ogrodzie to mniej boli :lol2:

 

A wiecie, że moje dzieci wychowały się na hamaku? Wisiał w domu!! :lol2: Ściany przewiercone na wylot, do nich solidne haki, żeby było bezpiecznie :lol2: To było najlepszy środek usypiający :D Kilkanaście lat minęło od tego czasu, ale mam go nadal :) Zwinięty leży w garażu :) Ale przyznam, że też ostatnio u znajomych miałam wrażenie, że te "dzisiejsze" hamaki jakieś płytkie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się Wam moimi pomidorkami, które zagościły w tym roku w ogrodowych donicach :) Jestem nimi zachwycona i wdzięczna Pusi za poddanie tego świetnego pomysłu :hug:Urodzaj jest ogromny, dłuuugie tyczki robią się co kilka dni za krótkie, a ja patrzę na to, co się dzieje w każdej z czterech donic z niedowierzaniem :D

 

pomidorki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...