Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Hi hi, mam zwykłe starodawne rzędy z warzywami a wiem, że "trumny" modne na forum ;) też mi się podobają, ale mnie by nie satysfakcjonowała ta niewielka ilość zbiorów;) :lol2:Chociaż co roku mówię, że na co mi tyle tego i na drugi rok zrobię mniej ;)

1.jpg2.jpg3.jpg5.jpg

Jak jesteś co roku to koniecznie musimy się spotkać :)

 

Sypialnię mam mniejszą o tę Twoją zabudowę za fotelem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jaki ogromy warzywniak - ile masz metrów????

 

mnie trumny też się podobają, ale nie wjadę tam glebogryzarką.... :no: chociaż jeszcze będę kombinować. w przyszłym roku.

 

hihi u nas się traktorem wjeżdża ;) a jaką masz glebogryzarkę? bo jeśli zmniejszymy areał to wtedy może też zakupimy, gdybyś mogła coś polecić, chociaż u nas gliny, to nie wiem czy by dała radę ?

nie wiem ile to metrów, 4-5 ary? część zjemy, część rozdam i jeszcze dla okolicznych mieszkańców zostaje, typu sarny, zające, turkucie, myszy, stonki, pchełki, bielinki, mszyce i inne hahahah więc nie ma się co dziwić, że taki duży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glebogryzarkę muszę sprawdzić jaką mamy dokładnie, my też mamy glinę, glebogryzarka daję radę. jeżeli masz możliwość wjechać traktorem, to nie kupowałabym glebogryzarki, dla traktora to pół h roboty jak nie mniej. glebogryzarką 2 dni byś jeździła.... :eek:

 

u siebie planuję 1 ar max, ale muszę to jeszcze wytyczyć sobie, to się okaże ile dokładnie mi wyjdzie. Twój warzywniak jest imponujący, i to wszystko obrobić, obsiać, przeflancować, opielić :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Emilko, że dużo pracy i dużo kasy ;) Na pewno taniej byłoby to kupić na jesieni ;) Ale świadomość tego co się je i czym karmię dzieci bezcenna :)

 

Traktor obawiam się, że na mniejszym kawałku nie wyrobi się, tym bardziej, że chciałabym wyżej zrobić sad :( dlatego myślę o glebogryzarce, ale przeraziłaś mnie, że tak długo trzeba tym jeździć :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza glebogryzarka jest mała, kopie tyle ile widły. Nie wiem ile mąż kopał - 30 metrów w godzinę?? dla nas to kosmos, bo wcześniej sama kopałam ręcznie widłami, w tempie 5 metrów dziennie :lol2: ale są też większe chyba, małe traktorki, musiałabyś poszukać, skoro takie hektary masz tego warzywniaka. :lol2:

 

u nas traktor jeździł na dwustu metrach, z wielka gracją sąsiad mi objechał kawałek trawnika od frontu, z jednej strony żywopłot, z drugiej dom, z kolejnej płot i wisienka podjazd zrobiony metodą bezkrawężnikową :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza glebogryzarka jest mała, kopie tyle ile widły. Nie wiem ile mąż kopał - 30 metrów w godzinę?? dla nas to kosmos, bo wcześniej sama kopałam ręcznie widłami, w tempie 5 metrów dziennie :lol2: ale są też większe chyba, małe traktorki, musiałabyś poszukać, skoro takie hektary masz tego warzywniaka. :lol2:

 

 

u nas traktor jeździł na dwustu metrach, z wielka gracją sąsiad mi objechał kawałek trawnika od frontu, z jednej strony żywopłot, z drugiej dom, z kolejnej płot i wisienka podjazd zrobiony metodą bezkrawężnikową :lol2:

 

Hihi przekonałaś mnie, tą wielką gracją :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my naszą glebogryzarką jeździmy w „trumnach” :) mieści się.

 

Casual, do takiego warzywniaka powinnaś mieć glebogryzarkę spalinową. Są takie nie koniecznie z traktorkiem. Znajdziesz na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casuall, Ty masz pole normalnie, a nie warzywniak!! :D To przecież drugi etat, jak to obrobić? Nie umiem sobie tego nawet wyobrazić ;) Ale, tak, jak piszesz, nagrodą za ciężką pracę i nakłady jest zdrowe jedzenie, wiecie, co jecie :) Podziwiam taką pracę, bardzo :yes:

 

Pomponowe sandałki są przesłodkie!! Tylko nie mów, że buty też rozdajesz, tak jak swoje plony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś powiesiłam zgapione u Catti lampiony :) Dodatkowo kupione w świetnej promocji, z 39,99 obniżka na 12,99 ;) Dawno tak nie mogłam się doczekać, kiedy się ściemni :lol2: Dwa wiszą przy wejściu do domu, jeden na synowej huśtawce, a trzy na tarasie :) I jestem zachwycona :D Promocja też była na solarne lampy ogrodowe, wtykane w ziemię i, niestety, kupiłam za mało. Brakuje co najmniej 4 sztuk ;) Ale i tak chodzę i podziwiam ;)

 

lampion.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my naszą glebogryzarką jeździmy w „trumnach” :) mieści się.

 

Casual, do takiego warzywniaka powinnaś mieć glebogryzarkę spalinową. Są takie nie koniecznie z traktorkiem. Znajdziesz na pewno :)

 

O innej nie myślałam niż spalinowej, z kablem to byśmy raczej nie dali rady.

 

Casuall, Ty masz pole normalnie, a nie warzywniak!! :D To przecież drugi etat, jak to obrobić? Nie umiem sobie tego nawet wyobrazić ;) Ale, tak, jak piszesz, nagrodą za ciężką pracę i nakłady jest zdrowe jedzenie, wiecie, co jecie :) Podziwiam taką pracę, bardzo :yes:

 

Pomponowe sandałki są przesłodkie!! Tylko nie mów, że buty też rozdajesz, tak jak swoje plony ;)

 

Na szczęście kocham robić w polu ;) inaczej pewnie by mnie nikt nie zmusił ;) to moja odskocznia, odstresowuje mnie taka bezmyślna robota ;) Poza tym cały dom na mojej głowie, dwójka średnich wiekowo dzieci, mąż bywający tylko w domu ;) więc zawodów mam kilka ;) I jest tylko jeden feler ZA KRÓTKA DOBA :lol2: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...