Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Ja myślałam o dywanie z t-shirtow ale narazie mi nie wychodzi :( a taki koc jest obłędny, koniecznie pokaż jak skończysz :)

 

Dla mnie najciekawszy w tej "włóczce" z koszulek jest taki sposób cięcia, żeby z jednej koszulki mieć w jednym kawałku kilka metrów bawełny :) Czary-mary, ale nauczyłam się i można :) Kiedyś też planowałam z tego zrobić chodniczek i pufę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja już od dawna mam w planie zrobienie pledu na drutach. problem w tym, że mam dwie ręce, a w domu i w ogrodzie ciągle za dużo pracy :(

 

Merynoska chyba jest lżejsza, bo ta dziewczyna z Etsy pisze, że 250 g to jest 25 mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wiggle::wiggle:Bardzo się cieszę:D

Mam nadzieję, że się nam bedą dobrze nosić :D

 

Dziękuję Ci za inspirację :hug:

 

Ania? Gdzieś Ty się w ogóle podziewała?? Tyle czasu buty kupowałaś??

Myślałam, że pled dziergasz na trzonkach od łopaty.

 

Robię porządki przed remontem ;)

A pled zacznie się dziergać niebawem, czekam na przesyłkę z wałkiem wełny :wiggle: Nie będzie to czysty merynos z przyczyn portfelowych, ale mam nadzieję, że będzie okej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy już masz sufity na poddaszu, ale ciągle myślę, że jednak białe deskowanie byłoby piękne.

Popatrz :)

http://www.contemporist.com/2016/08/04/a-contemporary-barn-inspired-home-in-sydney/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+contemporist+%28CONTEMPORIST%29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach się robi???

Oby tak :yes:

 

Mamik, dziękuję za pamięć :hug: Z przyczyn "różnych" nie wystartowaliśmy dziś. Podobno wystartujemy we środę. Nie dociera do mnie ten remont, wszystko porozwalane i nie ogarnięte. Jakoś tego nie czuję i nie umiem poczuć ;)

 

Nie wiem, czy już masz sufity na poddaszu, ale ciągle myślę, że jednak białe deskowanie byłoby piękne.

Popatrz :)

http://www.contemporist.com/2016/08/04/a-contemporary-barn-inspired-home-in-sydney/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+contemporist+%28CONTEMPORIST%29

 

Pestko, piękne, to prawda, ale ja chcę mieć gładkie ściany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę, dzielna jesteś :hug:

 

Dziękuję Pusiu :hug:

 

trzymam kciuki mocno! może to czucie to trochę kwestia tego, że to jest taki bardziej techniczny remont, w którym (jak sądzę) Twój aktywny udział jest jednak mniejszy? :)

 

Remont się już zaczął, na razie opustoszone są pokoje dzieci, a moja sypialnia przypomina okopy wojenne :lol2: Większe meble z pozostałych pokoi tam wylądowały i przeciskam się pomiędzy nimi, żeby dotrzeć do łóżka ;) Mój aktywny udział sprowadził się do uprzątnięcia, czyli spakowania wszystkiego i wyniesienia albo na parter, albo do sypialni :) Najgorsze jeszcze przede mną, czyli ogołocenie sypialni ;) Bałagan jest wszędzie :eek:

 

Dziękuję za kciuki! :hug:

 

Jestem Wam winna jeszcze fotkę mojego dzieła ;) Zrobiłam go na rękach i jestem z niego mega dumna :wiggle: I nie mogę się nim nacieszyć :D Mój wełniany pled:

 

koc.jpg

 

Ściskam serdecznie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...