Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa potrzebuję Twojej pomocy. Jak się nazywał blog dziewczyny, która pomagała Ci w metamorfozie salonu? Wydaje mi się, że to u niej widziałam takie okucia jakie są mi potrzebne do drzwiczek bibliotecznych. Myślałam, że się dokopię sama ale tyle stron ma ten Twój dziennik, że wymiękłam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam pomachać :bye: strasznie mi brakuje czasu :(

 

Wani :bye: Oj, a jak mnie brakuje czasu!! Ale już coraz lepiej, mam nadzieję ;)

 

Tomkowa, zapracujesz się na amen, już na pewno wszystko posprzątane, poukładane, powieszone ... i tak dalej :)

 

Jak oceniasz remont? Zadowolona? Dzieci też?

 

no to może się pochwalisz? :popcorn:

 

Mamik, ten tydzień to był istny szał :D Ale już ogarnięte!! :wiggle: Jeszcze tylko brakuje szafy w sypialni, bo póki co wieszaki na kółkach z ubraniami i pudła pod ścianą ;) Selekcja zrobiona, więc jest tego zdecydowanie mniej, choć jeszcze sporo :rolleyes: Teraz oszczędzam na szafę :D

 

Tomkowa potrzebuję Twojej pomocy. Jak się nazywał blog dziewczyny, która pomagała Ci w metamorfozie salonu? Wydaje mi się, że to u niej widziałam takie okucia jakie są mi potrzebne do drzwiczek bibliotecznych. Myślałam, że się dokopię sama ale tyle stron ma ten Twój dziennik, że wymiękłam:)

 

Velour Home Boutique wg mnie :)

 

Wiwik dziekuje. To dokladnie to a autorka bloga ma te okucia w witrynie w jadalni:)

 

Aga, przepraszam, ale przez sprzątaniowy galop nie odpowiedziałam na Twoje pytanie, ale wiwik dobrze pamiętała :) Dodać mogę, że tę piękną witrynę do jadalni robiła Sylwii firma Daro-Meble. Może się przyda kontakt w sprawie okucia, którego poszukujesz :)

 

Aniu jak tam ogarnianie poremontowego burdello do przodu ??

ciekawa jestem bardzo efektów :-)

 

Do przodu!! :D Pokoje dzieci gotowe, sypialnia się powolutku ogarnia, ale już śpimy pod gwiazdami :D

 

Mogę z radością ogłosić: koniec remontu!!!!!!!! :wave:

 

Z tej okazji winko na stole :D Przy okazji pochwalę się lampami w jadalni, które nabyłam z małymi przygodami ;) Jestem z nich bardzo zadowolona. Krzesła szczytowe pojechały do tapicera ;) Do innego, bo fotela do sypialni nadal nie mam :cool: Jak pogoda pozwoli, to zrobię trochę więcej poremontowych fotek, bo bez słonka zdjęcia takie sobie ;)

 

14618880_1662287730750274_975540465_o.jpg

 

14672649_1662287587416955_1250009384_o.jpg

 

Na stole mojej roboty welurowe dynie z resztek tkaniny po szyciu zasłon i tapicerowaniu stołków kuchennych ;)

 

Wasze zdrowie i piękne dzięki za wsparcie w trakcie remontu http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques11.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, niezaprzeczalnie pięknie :yes: STYLOWO, elegancko, a lampy nad stołem genialnie pasują.

Dynie... dynie to sztuka sama w sobie. Tylko Ty mogłaś tak fajnie kawałki szmatek przerobić.

 

Nie narzekaj na brak słońca. Masz doświetlone i fotki wyszły super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, Doriko, mamik, bardzo dziękuję, mi jadalnia też podoba się teraz zdecydowanie bardziej :)

 

A sypialnia ?????

 

No dobra, sypialnia na dziś ;) Mebelki jeszcze nie przemalowane, ale najpewniej zrobię to na wiosnę ;) Białe komody, które będą stały po lewej stronie też dokupię, jak przyjdzie na to pora ;) Póki co, jestem spłukana na amen ;)

 

14689857_1662333674079013_734730811_o.jpg

 

14689173_1662332607412453_223616726_o(1).jpg

14689857_1662333674079013_734730811_o.jpg

14689173_1662332607412453_223616726_o(1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta toaletka pasuje jaka jest. Może zostaw ją taką, albo przemaluj częściowo. Byłoby nawiązanie pomiędzy podłogą, ramami okien i białymi komódkami.

 

Poza tym sypialnie bardzo przyjazna :)

 

183884.6350935.jpg

183884.6350935.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jeszcze dobrze po remoncie kurz nie opadł, a tu już pijaństwo znowu :lol2:

 

Mamik, trzeba intensywnie zacząć nadrabiać, bo przerwa była za długa :lol2: Po lampce wina braki w sypialni tak nie przeszkadzają i nawet mi się wtedy podoba oryginalna tapicerka siedziska przy toaletce, które widać na fotce :lol2: Obiecuję, że do najbliższej niedzieli będzie ładne, szare :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta toaletka pasuje jaka jest. Może zostaw ją taką, albo przemaluj częściowo. Byłoby nawiązanie pomiędzy podłogą, ramami okien i białymi komódkami.

 

Poza tym sypialnie bardzo przyjazna :)

 

 

Mężowski obstaje, żeby jej na biało nie malować, zobaczymy, do wiosny trochę czasu ;) Dla mnie za bardzo zlewa się z podłogą. Taka dwukolorowa, jak na inspiracji trochę za bardzo rustykalno-swojska, ale dziękuję za pomysł. Może same drzwiczki i szuflady na biało? Sama nie wiem, bo z tą toaletką mam od początku dylemat: malować, czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamik, trzeba intensywnie zacząć nadrabiać, bo przerwa była za długa :lol2: Po lampce wina braki w sypialni tak nie przeszkadzają i nawet mi się wtedy podoba oryginalna tapicerka siedziska przy toaletce, które widać na fotce :lol2: Obiecuję, że do najbliższej niedzieli będzie ładne, szare :D

 

Bardzo ładnie wyszło :)

Tapicerki nawet nie zauważyłam. Tylko szafeczki nocne mi nie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfotografuj tę toaletkę od przodu :)

Całej to ja bym jej nie malowała, bo sama w sobie jest ładna. Tylko jakieś akcenty, żeby podkreślić.

 

Oooo..., to wolę wnętrze z tą drzewienną toaletką :) tu trochę za blado na tej wizualce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A co u Ciebie?? Jak Dzieciaczki? Jak domek? Jak wszystko?? :hug:

 

a u mnie ciągle to samo - wykończeniówka :D

pracujemy aktualnie nad większym projektem zabudowy w bawialni... może skończymy w tym roku :-P

 

domek to niekończące się sprzątanie :D zwalam wieczny bałagan na brak odpowiednich mebli do ich chowania oczywiście :-P

a że u nas ciągle coś się robi to narzędzia, płyty, farby, wszystko się wala po podłogach i blacie w kuchni

 

 

 

 

widzę że remont skończony - extra!! prezentuje się zacnie!

jak patrzę na takie wielkie pokoje to czasem -tyko przez minutkę ;) -zazdroszczę domów z poddaszem

 

a druga strona sypialni, ta szafowa, też była przerabiana???

 

 

Tomcia jaki masz kąt dachu?? bo jak patrzę na te fotki w trakcie o wygląda całkiem jak u mnie stych - też mam taką niską kolankową, chcę tam użytkowe pomieszczania mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...