Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Tomkowa zaszalałaś z tym dywanem na szydełku :o pomijam to, jak mało śpisz, ale jakie Ty masz zdolne ręce i cierpliwość !!!! :) piękny :)

już widzę u mnie, ale byłby raj dla kotów, więc nawet marzyć nie ma co ;) sama i tak nie zrobię

 

z tą szachownicą jesteś niezła :) piękne to wszystko :) czy na co dzień masz te całe dekoracje w pokoju ? nie męczy Cię ta ilość ?

nie zmienia to jednak faktu, że profesjonalizm w każdym calu :)

 

o krowie się nie wypowiem, bo zupełnie nie w moim stylu :(

 

jeśli chodzi o dekoracje - to chyba też w sobotę wszystko wyjmiemy, bo już dzieci mnie męczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

slonko! Gdzie Ty się podziewałaś?! :hug: Dobrze, że już jesteś :) Z dywanika się bardzo cieszę i chętnie zrobiłabym następny, tylko nie mam gdzie położyć ;)

Szachownica na co dzień nie jest w jednym pomieszczeniu ;) W jadalni na komodzie z lustrem stoi waza. Obecnie z bombkami :) A na świdrowym postumencie stoi donica z monsterą na szachownicowym talerzyku. Taca jest w kuchni. Poduszka na razie schowana, bo w sezonie jest na huśtawce. A bombki czekają na choinkę, więc są na widoku wyłącznie w czasie Świąt. Nie mam się więc jak męczyć widokiem nadmiaru szachownicy ;) Wręcz marzę, żeby mieć jej więcej, a zwłaszcza w postaci dużych talerzy obiadowych. Nie wymaluję ich jednak sama i pozostaje mi jedynie marzyć o nich i podziwiać u tych, którzy są ich szczęśliwymi właścicielami :D

Według mnie, są cudowne :rolleyes:

 

szachownica1.jpg

 

 

szachownica.jpg

 

Źródło: Instagram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slonko! Gdzie Ty się podziewałaś?! :hug: Dobrze, że już jesteś :)

dziękuję :hug:

musiałam się zająć własnym zdrowiem .............. ale też praca na okrągło i pełno innych obowiązków - sama wiesz, co będę tłumaczyć ;)

 

Skoro ta szachownica w tej ilości jedynie do zdjęć - to rozumiem :)

ja wyznaję zasadę piękna w minimalizmie ;) nawet, jak uwielbiam jakiś wzór, to nie za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
uuuu krowa :wiggle: ładne to :yes: ja od jakiegoś czasu przeglądam oferty w poszukiwaniu klasyka zebry :yes: a ta krowa zostaje razem z chevronem? ;)

 

Zebra, ach! też zawsze marzyłam :yes: Krowa docelowo jednak będzie w sypialni ;)

 

Tomkowa, do Ciebie dużo osób zagląda więc pozwolę sobie zaspamować :)

do 22 w tę niedzielę trwa doroczna aukcja Muratora - o tutaj - wpadajcie i licytujcie! :wiggle:

 

Wiwik, dziękuję i też zachęcam do wspomożenia aukcji :)

 

 

Pewnie u Was przygotowania świąteczne idą pełną parą. Uwielbiam ten przedświąteczny czas, który jest najpiękniejszym okresem na dekorowanie domów. U mnie choinka już ubrana. Ma mniej tiulu niż w ubiegłym roku, ale nadal królują na niej szachownicowe bombki :) Dokupiłam szklane świderki, w których jestem zakochana :)

 

choinka.jpg

 

A dziś ze styropianowych kulek z Pepco uczyniłam taką oto bombkę :)

 

bombka.jpg

 

Jak Wasze przygotowania do świąt? Domki udekorowane?

Ja do gotowania jestem ostatnia, więc, jak zwykle, ograniczam się do wypieków ;) W tym roku zamierzam pierwszy raz upiec drożdżową gwiazdę, według TEGO przepisu (wygląda obłędnie i podobno jest pyszna :) )

 

drozdzowa_gwiazda_makowa_02.jpg

 

do tego pewnie keks i ciasto z jabłkami :D Jakie specjały przygotowujecie wyłącznie na Boże Narodzenie, raz w roku i nie możecie się doczekać, aby je zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świderki rewelacja! Skąd? :D

Ta gwiazda też mnie zafrapowała,ale w tym roku się nie zdecyduję raczej :)

U nas choinka od tygodnia ubrana i dekoracje świąteczne poza tym rozłożone. Tym razem te same elementy,ale troszeczkę inaczej zaaranżowane - tylko troszkę, bo jakoś wolę podobnie mieć co roku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa dawno u Ciebie nie pisałam :) ależ przepiękne wnętrza!! :) dopieszczone w każdym detalu, podziwiam i pozdrawiam cieplusio!

 

Kendra, jak miło Cię widzieć :hug: Bardzo dziękuję za dobre słowo http://psiakosc.com/emoty/emoty-1/przytulanko.gif

 

Tomkowa pierwsze, co mi się nasunęło na myśl oglądając Twoje zdjęcia - ALICJA W KRAINIE CZARÓW :)

Może powinno być Tomkowa vel Ania w krainie czarów ?:D

Ja też już domek odziałam świątecznie :rolleyes:

A ta gwiazda drożdżowa wymiata, pochwal się, ja zmajstrujesz swoją :)

 

Rzeczywiście, ta szachownica robi bajkowe wrażenie :D Ja jestem w niej niezmiennie zakochana http://yelims1.free.fr/Amour/Amour62.gif

 

A drożdżowa gwiazda dziś zrobiona! :D

Tak wyglądała przed włożeniem do piekarnika:

 

gwiazda1.jpg

 

a tak po upieczeniu :)

 

gwiazda2.jpg

 

Mam nadzieję, że jest pyszna, ale o tym przekonamy się dopiero jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim odwiedzającym mnie, czytającym, oglądającym i pamiętającym o mnie życzę wspaniałych, zdrowych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech to będzie czas wiary, nadziei, uśmiechu i dobroci. Niech Jezus Nowonarodzony oświeca drogi codziennego życia i daje siłę, pomoc i pokój.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!

 

choinka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, "przytulam" sobie życzenia, bo myślałam o Tobie m.in. przygotowując, już tradycyjnie :), malinową chmurkę :)

mam nadzieję, że makowa gwiazda była równie smaczna, jak piękna :)

 

Dla Ciebie, Twoich bliskich i osób tu zaglądających - Opatrzności Bożej i Wszystkiego najleszego w Nowym Roku 2017, abyście doświadczyli samych dobrych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Tomkowa, "przytulam" sobie życzenia, bo myślałam o Tobie m.in. przygotowując, już tradycyjnie :), malinową chmurkę :)

mam nadzieję, że makowa gwiazda była równie smaczna, jak piękna :)

 

Dla Ciebie, Twoich bliskich i osób tu zaglądających - Opatrzności Bożej i Wszystkiego najleszego w Nowym Roku 2017, abyście doświadczyli samych dobrych rzeczy

mamik!! :hug: :hug: :hug:

 

Cześć. przeszłam do ciebie w sumie po prośbie. Podobno sprajowałaś cos farbą na miedziano. Czy możesz mi pokazać jak wyszło (najlepiej w porównaniu z czymś miedzianym o ile masz taką możliwość. )

Czy ten spray którym robiłaś polecasz? nie spływał? długo sechł?

 

Cześć malkul. Nie przypominam sobie, żebym coś na miedziano malowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomkowa i inne koleżanki! przeczytałam Twój wątek od deski do deski, hmmm.... trochę mi to zajęło :) ale warto było dotrwać do końca :cool: gratuluję kreatywności i umiejętności!!

my dopiero jesteśmy na etapie przygotowywania projektu indywidualnego, chcemy ruszyć z budową jak tylko się uda wystartować, moze marzec....

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa Ty się tłumacz z takiej długiej nieobecności :mad: ;)

 

Wani, wytłumaczenie mam jedno: kłopoty :(

 

Cześć Tomkowa i inne koleżanki! przeczytałam Twój wątek od deski do deski, hmmm.... trochę mi to zajęło :) ale warto było dotrwać do końca :cool: gratuluję kreatywności i umiejętności!!

my dopiero jesteśmy na etapie przygotowywania projektu indywidualnego, chcemy ruszyć z budową jak tylko się uda wystartować, moze marzec....

pozdrawiam :D

 

Cześć! :bye: Podziwiam wytrwałość w czytaniu i dziękuję za odwiedziny :) Budowa domu to wielka przygoda, ale i wielkie wyzwanie. Ale, gdybym wygrała w lotka, to z pewnością na budowę nowego domu zdecydowałabym się bez namysłu :) Trzymam kciuki za pomyślny start i realizację z jak najmniejszą liczbą nieprzyjemnych niespodzianek ;) Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...