Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

nie narzekajcie na upał, tylko wskakujcie tak jak ja z dzieciakami do basenu :lol2:

 

basen to ja dzisiaj w aucie jadac do miasta mialam..stare polo bez klimy i wspomagania :lol2:

nie wiem jak moj ojczulek daje rade takim czyms jezdzic :p

 

Tomkowa, ja nie pomoge, bo w tel zle sie oglada zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pestka ja mam szklarza gdzieś w Żyrardowie czy w okolicach.. mogę zdobyć kontakt.

 

brrr ja strasznie źle znoszę upały, mam problemy z krążeniem, w 50 stopniach leżałabym trupem po 3 sekundach. Teraz z domu nie wychodzę w ogóle. u mnie w cieniu jedynie 32 stopnie :p

 

Emi, dzięki, będę pamętać :) Pod Żyrardowem mieszka moja córka. Stamtąd do mnie jest 70 km.

 

Lubię ciepło, ale wtedy miałam ...dzieści lat mniej. Teraz w upały znacznie zwalniam i nikt by mnie nie namówił na łażenie po górach nawet niskich.

 

To, co wiem na dziś: luster nie może być dużo, nie mogą mieć ram, nie mogą być wszystkie takie same :D Jak mają wisieć i jaki mają mieć kształt - nie wiem ;)

 

Pestko, odwiedzę go w drugiej połowie lipca i zapytam, czy jest gotowy ciąć fantazyjnie szkło ;) A firmę Pyroflex znasz? Dobre usługi za rozsądną cenę

 

Oglądaj lustra, to Ci pomoże. A te, które wkleiłaś są niezłe, takie wydłużone i troszkę fikuśne na narożnikach.

Pyroflex znam , ale jkoś zupełnie nie pomyślałam ;)

nie narzekajcie na upał, tylko wskakujcie tak jak ja z dzieciakami do basenu :lol2:

 

Karolina, jaki ten basen macie. J naciska żeby kupić ewentualnie dla wnuków (jego). Ja bym wolała raczej taki, żebyśmy i my mogli z przyjemnością skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie narzekajcie na upał, tylko wskakujcie tak jak ja z dzieciakami do basenu :lol2:

 

To mi dzieciaki w baseniku działały a my w tym słońcu z piłą i kosiarka na zmianę. A też na słońcu nie mogę być bo zaraz migrena Ale co tam ;) od 10 do 17 Tak daliśmy radę.

Mi się szykuje wymiana luster w 'toaletce' po babci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lżej się zrobiło

 

Miałaś rację :hug:Ale która wersja lepsza? Mi jakoś bardziej druga, choć więcej luster, to więcej kłopotu :lol2:

śliczne te lustra :D tera znajdź takie :lol2:

 

ciekawa jestem czy jakiś szklarz wytnie takie fikuśne lustra za przyzwoitą cenę?

Tego się właśnie bałam :D Nie dość, że problem z zawieszeniem, to jeszcze problem ze znalezieniem :lol2: Szklarza nawiedzę w drugiej połowie lipca, po urlopie ;) Przedtem muszę załatwić sprawę krzeseł w jadalni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo, to nigdy na upał nie narzekam ;) Choć nie przepadam za takim skwarem, to gdy pomyślę, że żyjemy w takim klimacie, w którym przez 8 miesięcy roku jest zimno, to zniosę każde gorąco :D

 

Niemal z ust mi to wyjęłaś.

Problem tylko mam z persiastymi, bo dla nich stanowczo za gorąco w kojcu na dworze, a do domu nie mam jak ich zabrać - wiec od kilku dni wdrożyliśmy postępowanie SPA PERS - wentylator, zacienienie mokrymi prześcieradłami, kurtyna wodna non stop i co godzinę schładzanie w wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Karolina, jaki ten basen macie. J naciska żeby kupić ewentualnie dla wnuków (jego). Ja bym wolała raczej taki, żebyśmy i my mogli z przyjemnością skorzystać.

a to mój się nie nada - bo my mamy taki mały dla dzieciaków tylko... ja się mieszczę z nimi, ale popływać to się tam nie da :lol2:

 

ogólnie to masakra z napełnianiem basenu - ten jest mały a woda się lała chyba z godzinę albo i lepiej... a nie nalaliśmy nawet połowy wysokości :( narazie dzieciakom starcza... ale nie wyobrażam sobie ile trzeba lać wody do tych takich dużych co są ze stelażami - chyba z tydzień :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...