Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niemal z ust mi to wyjęłaś.

Problem tylko mam z persiastymi, bo dla nich stanowczo za gorąco w kojcu na dworze, a do domu nie mam jak ich zabrać - wiec od kilku dni wdrożyliśmy postępowanie SPA PERS - wentylator, zacienienie mokrymi prześcieradłami, kurtyna wodna non stop i co godzinę schładzanie w wodzie.

 

Mój 13-letni Pasqal (ten z awatarka) miał w zeszły roku udar. Było okropnie. Wykorzystał już drugie kocie życie (pierwsze, to był skok z 4-tego piętra na beton). Wetka, gdy już wyszedł z tego powiedziała, że nie widziała szans. Ale ja znam mojego kocura i widziałam, że się nie poddaje. Były 3 dni, kiedy z uporem, przewracając się co chwilę, usiłował leźć w krzaki, żeby się schować przed światem. Koty tak mają, gdy czują, że umierają. Ale nie pozwoliłam i na szczęście. W tym roku w upały łazi co najwyżej w głęboki cień.

 

 

a to mój się nie nada - bo my mamy taki mały dla dzieciaków tylko... ja się mieszczę z nimi, ale popływać to się tam nie da :lol2: ogólnie to masakra z napełnianiem basenu - ten jest mały a woda się lała chyba z godzinę albo i lepiej... a nie nalaliśmy nawet połowy wysokości :( narazie dzieciakom starcza... ale nie wyobrażam sobie ile trzeba lać wody do tych takich dużych co są ze stelażami - chyba z tydzień :rotfl:

 

Jeśli kupimy, to taki, żeby docelowo można go było zagłębić w ziemię w dodatkowej obudowie. Musi mieć filtr i dobrą pompę. Ale to jak już zrobimy własną studnię. U nas kłopotów z wodą nie ma. 500 mb od nas jest potrójne głębinowe ujęcie z oligoceńskiej warstwy wodonośnej. Tylko nie wyobrażam sobie rachunku za napełnienie kilkoma tysiącami litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie napełnienie basenu :lol2: u mnie woda leci jak krew z nosa, w studniach głębinowych też pustki - sąsiad nie ma czym pola podlać. a tą wodę trzeba co jakiś wymieniać do tego, bo w filtrować w nieskończoność się nie da. :rolleyes: może być z tym wesoło.

o tych basenach co je można wkopywać muszę poczytać, bo raczej wyobrażałam sobie taki tradycyjny basen, którego koszty są masakryczne.

 

mąż zażądał, żebym zamówiła karnisze. Nie potrafię się za to zabrać, więc zrobiłam wstępną wizkę galerii przy telewizorni. :rotfl:Przechwytywanie%u0025252520w%u0025252520trybie%u0025252520pe%u00252525C5%u0025252582noekranowym%.jpg najbardziej by mi pasowało tv wywalić, ale ciężko na rzutniku oglądać bzdety w ciągu dnia :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozostaje nie oglądać budżetów w ciągu dnia a zająć się czymś pożytecznym ;)

A takich basenów nie można napełnić deszczem ;) znajomy ma zbiornik na ryby w którym ryb nie ma Ale całkiem nieźle się w tym kąpie, nie wyglada zbyt bajerancko Ale od jakiś 10 lat działa i kosztowało gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ super ta bujawka wygląda, och wieczór na takiej z dobrym winkiem....

Aniu dodałam u siebie projekt tego pokrowca, raczej dla nikogo nie rozrywowuje albo jeśli rozrysowuje to tłumacze na bieżąco więc zerknij czy wiesz o co chodzi.

 

Dzięki Diano, już biegnę oglądać :)

no właśnie napełnienie basenu :lol2: u mnie woda leci jak krew z nosa, w studniach głębinowych też pustki - sąsiad nie ma czym pola podlać. a tą wodę trzeba co jakiś wymieniać do tego, bo w filtrować w nieskończoność się nie da. :rolleyes: może być z tym wesoło.

o tych basenach co je można wkopywać muszę poczytać, bo raczej wyobrażałam sobie taki tradycyjny basen, którego koszty są masakryczne.

 

mąż zażądał, żebym zamówiła karnisze. Nie potrafię się za to zabrać, więc zrobiłam wstępną wizkę galerii przy telewizorni. :rotfl:[ATTACH=CONFIG]323370[/ATTACH] najbardziej by mi pasowało tv wywalić, ale ciężko na rzutniku oglądać bzdety w ciągu dnia :lol2:

 

Ja problem basenu, tudzież innych zbiorników wodnych na działce mam z głowy, ponieważ bardzo się boję wody :lol2: Jak dzieci były małe to miałam taki ogromny basen 5 x 3 m, ale niezbyt wysoki ;) Napełnialiśmy go wodą z wyjścia do podlewania, pół dnia :D Dodatkowo kilkanaście wiader gorącej wody. Resztę dogrzewało słońce ;) Wstawialiśmy zjeżdżalnię i mieliśmy super aquapark :lol2:

Co do zbiorników na ryby lub inne stworzenia, to zawsze drżałam, że gdyby był, to mi dzieci do niego powpadają ;) Taka nadwrażliwa pozostałam do dziś :lol2:

 

 

Emila, Twój projekt zachowuje skalę? Jakaś maleńka ta szafka pod tv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia poniedziałkowe :)

 

Moja dzisiejsza wizyta w Pepco zaowocowała przytarganiem do domu kolejnej porcji poduszek, które w tej chwili "udomowiają" taras. Zrobiło się trochę weselej :D

 

taras14.jpg

 

taras15.jpg

 

I przyszła paczka z tkaniną kupioną do krzeseł w jadalni :wiggle: Jest, moim zdaniem, kompletnie fantastyczna :wave:

 

tkanina.jpg

 

Mam też flok pluszowy do tapicerowania fotela, ale okazało się, że ostatnie 3 metry, które kupiłam nie wystarczą. Jeżeli znajdę tapicera, który nie zedrze ze mnie skóry razem z tą z fotela, to będzie dwukolorowo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila, dla Ciebie botaniczne obrazki do wydrukowania - TUTAJ :)

Jest tam też cała masa innych obrazków, które można sobie zapisać :) Zauważyłam, że niektóre przekierowują na główną stronę i trudno je załadować duże, ale jak kogoś interesują małe, to bardzo proszę :) Można oprawić w takie cudne ramki i uzyskać rewelacyjny efekt :yes:

 

Emily_Clark_2014_071_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazki bataniczne już mam :) http://mojapasjamojswiat.blogspot.com/search/label/Zielnik kwiaty nad tv, owoce do kuchni, róże do sypialni. powoli się produkują :)

ale dziękuję za pamięć, pięknie wyglądają w takiej masie, mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie

 

taras cudny, bardzo przyjemnie się zrobiło z poduchami, bardzo elegancko i przytulnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzes tu lusterkowo było , zostawiam jedno ładne :-)

http://lp2.hm.com/hmprod?set=source[/model/2015/B00%200280406%20001%2070%202221.jpg],type[sTILLLIFE_FRONT]&hmver=4&call=url[file:/product/main]

 

http://lp2.hm.com/hmprod?set=source[/model/2015/B00%200285388%20001%2080%201975.jpg],type[sTILLLIFE_FRONT]&hmver=4&call=url[file:/product/main]

do kupienia TUTAJ

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...