Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Ivy, piękne lustra :) Szkoda, że nie są dwa razy większe :lol2:

Inka, bardzo lubię ten taras :) Z sentymentem wspominam jak kiedyś budowała go ekipa trzech młodych górali. Nie potrzebowali nawet rysunku, a ilość materiału wyliczyli w 10 minut i niczego nie musiałam dokupywać, a zostały jedynie skrawki. Gdzie te czasy?? ;)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W H&M Home jest dużo fajnych rzeczy tylko praktycznie tych sklepów w Polsce nie ma :/

 

Ale online można już zamawiać :yes:

mozna wlasnie online zamawiać wiec juz bardziej dostępne :-)

Plan jest na powieszenie też małych :) Jak Ci coś jeszcze wpadnie w oko, to pamiętaj o mnie :D

oki, jak cos jeszcze znajde to podrzucę :-)

Ivy, nie wiedziałam, że H&M ma taką stronę, a tam sporo fajnych rzeczy :)

 

tak sporo fajnych i nawet ceny znośne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka, bardzo lubię ten taras :) Z sentymentem wspominam jak kiedyś budowała go ekipa trzech młodych górali. Nie potrzebowali nawet rysunku, a ilość materiału wyliczyli w 10 minut i niczego nie musiałam dokupywać, a zostały jedynie skrawki. Gdzie te czasy?? ;)

 

To jak dawno go budowaliście? Mi marzy się drewniana podłoga na tarasie, ale niestety nie wyobrażam sobie takiego pięknego zadaszenia u mnie bo z drugiego końca domu jest garaż, taki płaski z tarasem nad nim (mąż się uparł, ja tam widziałam garderobę i pralnie :)) i chyba by to źle wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecudne te lustra, te w HM też fajne :)

 

tomkowa mam pomysł - olej samochód, nie naprawiaj. przesiądź sie na rower, to co zaoszczedzisz na benzynie wydasz na lustra :lol2:

 

I jeszcze kondycję poprawisz :hug:

 

Tak się ostatnio zastanawiałam co mnie tak wozi na jezdni i zwaliłam to wszystko na roztopiony przez słońce asfalt :lol2: Pan na stacji diagnostycznej był jednak okrutny i stwierdził, że to amortyzatory i wahacze :( Może rzeczywiście przesiąść się na rower, poczekać aż upał zelżeje i sprawdzić czy to ja, czy on ma rację? :rotfl: A lusterka w tym czasie będą sobie lecieć samolotem, prosto do mnie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę w imieniu Sheili poprosić o pomoc przy kuchni? Ma dość duży problem i głupio prosić personalnie konkretnych osób a ja tam czuję że się nie znam.

Jej wątek: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?225924-Weso%C5%82a-Stodo%C5%82a-projekt-indywidualny-dla-rodziny-z-tr%C3%B3jk%C4%85-dzieci

 

Aaaa.. na kuchniach to i ja się nie znam, ale z tego, co się orientuję Sheila jest w dobrych rękach Alicyji na wątku projektowania kuchni ;)

Już zaglądam do linka :)

 

same pyszności tu!! sałatka owocowa mniammmmm :)

wcinamy z glutami codziennie miski takich pychotek :) nawet teraz! tak więc smacznego :)

 

Glutom moja wersja sałatki niewskazana :D Dziś zapycham się melonem :)

 

ja tu wpadam a tu nie dość że sałatka to i alkohol :D a gdzie Melisa ? :D:D:D

 

 

obłędne lustra!!

 

Meliska chyba żyłuje na łączność z netem, bo te zainwestowane wcześniej 5 zł chyba szybko się wyczerpało :lol2: Albo intensywnie wypoczywa :D

 

Co do luster, to znalazłam obłędny sklep za oceanem. One Kings Lane, niestety nie dostarczają poza USA :( Zaczęłam oglądać pozostały asortyment i się rozchorowałam. Dlaczego u nas takich rzeczy nie sprzedają? http://emotikona.pl/emotikony/pic/0girl_cray2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by cię przycinęło z tymi lustrami, PayPal dla swoich użytkowników ma opcję bezpłatnego adresu dostawy w USA lub Wielkiej Brytanii

Zdarzyło Ci się zrezygnować z zakupów za granicą, bo sklep online nie oferował wysyłki do Polski? Teraz, dzięki firmie Borderlinx, możesz uzyskać bezpłatny adres dostawy w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Zarejestruj się już dzisiaj i pozwól Borderlinx zająć się wszystkim, od kwestii celnych po dostawę do drzwi Twojego domu. Teraz, w ramach specjalnej oferty możesz otrzymać 20% zniżki* na pierwszą przesyłkę.

 

http://www.borderlinx.com/pl/pages/shop-the-usa-with-paypal

Korzystam z PayPal gdy kupuję coś na allegro.

 

https://www.jossandmain.com/Off-the-Wall-Style~E20600.html

Link do luster – sklep w typie Westwing. USA. Mają fajne rzeczy, ale też nie wysyłają do PL

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, dziękuję :) Na razie jestem przyciśnięta, ale przez brak kasy :cool:

 

Operacja "krzesła" została przesunięta na piątek, a to z tego względu, że znalazłam TAPICERA!! :wave: Siedziska zostaną odrestaurowane tak, jak trzeba, czyli uzupełnione trawą morską itd. A jak zobaczył, że jedno z tych przedwojennych krzeseł pomalowałam farbą na szaro, to mało zawału nie dostał :eek: Jestem profanką i tyle ;)

Fotelem uszakiem też się zajmie :wiggle:

I nauczka dla kupujących przez internet tkaniny tapicerskie: zanim kupicie, upewnijcie się jak zostanie ta tkanina dostarczona. Szanująca się firma prześle ją nawiniętą na belkę. Ja swoją dostałam złożoną, w związku z tym jest niemiłosiernie pognieciona. Jeżeli uda mi się ją odparować i wyprostować, to użyję ją na fotel, jeżeli nie, to pieniądze wyrzuciłam w błoto :( Tę na krzesła też przysłali poskładaną, ale siedziska są małe i nie będzie problemu. Człowiek uczy się całe życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nauczka dla kupujących przez internet tkaniny tapicerskie: zanim kupicie, upewnijcie się jak zostanie ta tkanina dostarczona. Szanująca się firma prześle ją nawiniętą na belkę. Ja swoją dostałam złożoną, w związku z tym jest niemiłosiernie pognieciona. Jeżeli uda mi się ją odparować i wyprostować, to użyję ją na fotel, jeżeli nie, to pieniądze wyrzuciłam w błoto :(

 

hejka :)

od razu mówię, że nie nadrobiłam mojej tygodniowej nieobecności i być może nie jestem w temacie, ale może zawieź tą tkaninę do pralni chemicznej... nie po to oczywiście, żeby ją czyścić ;) tylko, żeby profesjonalnie odprasować (albo przynajmniej zadzwoń czy mają taką usługę.... bo sprzęt mają przecież na pewno)

 

dobrze, ze pomalowałaś tylko jedno krzesło :D :D

 

witam się i idę nadrabiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...