Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

fotele zrobiłabym z szarą bazą - masz takie zasłony i szary cudnie pasuje do ciemnego drewna, cudnie podkręca kolor, wydobywa głębię. Zdecydowanie dwukolorowe odjechane jak najbardziej - fotele 2 różne mogą być, ale nawiązujące do siebie. z szarym połączysz prawie wszystkie kolory. inspiracje fotelowe piękne, idz w tą stronę

 

z ikei za 20 zł mam bezramowe okrągłe lustro z fazą, z 50 cm średnicy. nie ma co kombinować z tym z zawijaskami.

 

zakupy w hameryce też mnie czekają - chce tam kupić baterię wannową, i większość żyrandoli do domu. Ciarek dostaję na myśl o tym.

 

Które to lustro z fazą bez ramy?

 

To jeszcze kilka foteli i idę spać ;)

 

fotel6.jpg

 

fotel7.jpg

 

 

fotel8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi, ale mnie nie chodziło o kolory, czy materiał, tylko o podziały na strefy :rotfl: dobre porównanie z tym klaunem.

 

Bardzo piękny jest rozkład materiałów na ostatnim fotelu – 3 z postu Tomkowej (762). Idealnie pasuje do uszaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30133522/ tutaj jest to lustro 55 cm - 25 zeta u mnie jest przyklejone do płytek bez tych śmiesznych uchwycików, sama tafla szkła.

 

śliczne te fotele, w szachownice czadowy, jak z Alicji w krainie czarów.

 

2 i 3 z ostatniego posta wyglądałyby u Ciebie super

 

Też jestem pod wielkim urokiem tych foteli, ale zupełnie zaczarował mnie trzeci :D

 

Tomkowa fotel nr 2 biorę do siebie :D :rolleyes:

 

OOOO 2 fotek z ostatniej inspiracji cudowny i podobają mi się takie łączone fotele przód inny a tył inny

 

Dwójka jest do wzięcia :D A jak zobaczyłam te mandale, to od razu o Tobie waniliana pomyślałam :)

 

Bardzo piękny jest rozkład materiałów na ostatnim fotelu – 3 z postu Tomkowej (762). Idealnie pasuje do uszaków.

 

I tego rozkładu tkanin będę się chyba trzymać ;)

 

Aniu jakie szyny ostatecznie kupiłaś do zasłon/firan do zabudowy plastikowe czy aluminiowe ?

 

Kupiłam plastikowe, ale nie do końca jestem z nich zadowolona. Może wynika to z faktu, że dałam się przekonać sprzedawcy, żeby wziąć kilka krótszych do połączenia, aby mieć jak najmniej odpadów. Mimo starannego przykręcenia, zahaczają się na łączeniach :( Trzeba brać jak najdłuższe, a krótsze tylko do dołożenia na końcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ostatnio monotematyczna, ale wybaczcie, jak sobie coś ubzduram, to nie ma zmiłuj :p Znalazłam takie lustra, możecie zajrzeć i ocenić, czy się nadadzą? TU, lustra serii KBC ;) Nie są z pewnością tak piękne, jak te z Ameryki, ale nie są też najgorsze ;) Z drugiej strony nie mogę dać u siebie barokowych kształtów, bo będzie.. śmiesznie ;) Mają fazę 1,5 cm, ładny kształt, dobre wymiary i ceny też do przyjęcia. Co myślicie? :)

 

I kolejna porcja uszaków :D Mój nie jest, niestety na nóżkach, a te, wydaje mi się, dodają tym fotelom lekkości i elegancji. Myślę, żeby mu zdjąć fartuch z dołu i dać krótkie drewniane nogi.

 

fotel9.jpg

 

fotel10.jpg

 

fotel11.jpg

 

fotel12.jpg

 

fotel13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba przeproszę się z moją starą sofą ;) Jest od kompletu z uszakami. Myślicie, że ma potencjał? ;) Tapicer, jak ją zobaczył, to mu się oczy zaświeciły. Wszystkie gąbki i siedziska są w świetnym stanie. Odkładać na wymianę tapicerki? :D Zrobiłabym ją zupełnie na gładko, fotele byłyby jedynie dwukolorowe ;)

 

sofa.skóra.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do kanapy na okrasę :yes: poduchy w kolorze tego drugiego materiału, który będzie na fotelach.

 

Zdejmuj te fartuchy i fotelom i kanapie. Całe szczęście, że to tylko fartuchy, a nie cała skrzynia.

 

A może tę kanapę przerób na ChesterfieldaPL-IN479WWAT9XRPL-2.jpg

 

 

 

Znalazłam sobie latarenki, ale ciągle mnie cena nie przekonuje. Najniższa, 40 cm za 90 PLN, a najwyższa 94 cm – w tej chwili w środku licytacji 147 PLN :( a ja bym chętnie przygarnęła wszystkie 3

 

5509174287.jpg

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, nie lubię chesterfieldów ;) Te fartuchy, które oczywiście zdejmę są naszyte na skrzynię, więc nie ma szans na nóżki :(

Wiwik, poduchy na sofie będą, jak tylko skarbonkę na to wszystko zapełnię :) Zacznę od jednego fotela, niech się najpierw tapicer wykaże ;) Strasznie ubogi wybór tkanin wzorzystych mam w rodzimych sklepach.. Tzn. wzorzystych jest masa, ale nie o takie wzory mi chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku, czytam i czytam i nie wiem kiedy swoje dwa grosze wtrącić. Nadrobiłam caaały tydzień, ale tu tyle ludzi tyle opinii, ze aż się boję swoje zdanie wyrazić.

Przede wszystkim to taras - przepiękny i ta huśtawka, też chce taki taras, ale, że już mam przebudowywać :-) przecież ja jeszcze nawet nie mam co.

Jeśli chodzi o fotele, ja osobiście jestem za tkaninami bez wzoru, może dlatego, ze nie potrafię łączyć wzorów i obawiam się, ze wzór + wzór to o jeden wzór za dużo. Ale z pokazanych przez Ciebie inspiracji fotel12 jest piękny.

Na koniec powiem tylko, że Twój wątek jest dla mnie obowiązkową lekturą kilka razy dziennie.

 

P.S. Mam Twoje zasłony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...