Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Ja też do niedawna nie lubiłam chesterfieldów dlatego, że moi kuzyni mają skórzane i ich nie cierpię. Zimą w d...sko zimno, latem się przyklejam. Twarde i takie ciężkie. Ale pewnego dnia wpadł mi w oko taki jeden tkaninowy i zaczęłam patrzeć inaczej :) Są bardzo eleganckie.

 

Szkoda, że nóżek nie będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O jejku, czytam i czytam i nie wiem kiedy swoje dwa grosze wtrącić. Nadrobiłam caaały tydzień, ale tu tyle ludzi tyle opinii, ze aż się boję swoje zdanie wyrazić.

Przede wszystkim to taras - przepiękny i ta huśtawka, też chce taki taras, ale, że już mam przebudowywać :-) przecież ja jeszcze nawet nie mam co.

Jeśli chodzi o fotele, ja osobiście jestem za tkaninami bez wzoru, może dlatego, ze nie potrafię łączyć wzorów i obawiam się, ze wzór + wzór to o jeden wzór za dużo. Ale z pokazanych przez Ciebie inspiracji fotel12 jest piękny.

Na koniec powiem tylko, że Twój wątek jest dla mnie obowiązkową lekturą kilka razy dziennie.

 

P.S. Mam Twoje zasłony :-)

 

Aga, Ty Niedobroto, gdzie Ty byłaś? :lol2: Czytasz kilka razy dziennie?? To może przez te upały? :rotfl: Bardzo to miłe, co piszesz :hug:

Zasłony już wiszą?? Fajne są? ;)

Powiem Ci szczerze, że ja też w tym łączeniu wzorów czuję się mocno zagubiona ;) Przede wszystkim nie znalazłam takiego wzoru, który by mi się spodobał od pierwszego wejrzenia. Na fotel jest taki plan, żeby było połączenie gładkiego z czymś niegładkim :D Najpiękniejsze tkaniny są za oceanem. A może to będą tylko pasy? Albo kratka? ;)

 

Takie coś sobie do wyboru ułożyłam, ale jakoś to smutno się prezentuje ;)

 

01_11.jpg2106.jpg1508.jpg1210.jpg1523_2.jpg

 

Ja też do niedawna nie lubiłam chesterfieldów dlatego, że moi kuzyni mają skórzane i ich nie cierpię. Zimą w d...sko zimno, latem się przyklejam. Twarde i takie ciężkie. Ale pewnego dnia wpadł mi w oko taki jeden tkaninowy i zaczęłam patrzeć inaczej :) Są bardzo eleganckie.

Szkoda, że nóżek nie będzie :(

 

Mogę na nie popatrzeć, ale nie chciałabym wśród nich mieszkać. Dają za mało swobody ;)

A nóżki może uda się jakieś maciupkie? :D

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek, nie wybierzesz byleby nie było takie jak na mojej kanapie, po 4 miesiącach użytkowania 3 małe dziurki, reklamacja nie uwzględniona - uszkodzenie mechaniczne. Więc moze w najbliższym czasie i ja się do Ciebie zgłoszę po namiar do tapicera :-)

 

Nie umiem Ci doradzić w tych materiałach, ale ten środkowy szary wydaje się ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, znalazłam sklep, w którym podoba mi się niemal wszystko!! :o Oczywiście zagramaniczny ;) Po wielu trudach dotarłam jednak do wiadomości, że istnieje firma, która te cuda ma w swojej ofercie. I to w stolicy!! :wiggle: Tkaniny są przepiękne i to jest to, czego szukałam. Obawiam się jedynie o ceny. Ale może na boki i tył foteli nie będzie tego trzeba dużo? Zresztą same zobaczcie:

 

01charlbury.jpg

 

01dauphine.jpg

 

 

02dauphine.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiadomość niezbyt dobra, jeżeli chodzi o lustra. Znalazłam zakład, który mógłby wykonać je dla mnie. Bardzo zbliżone do tych, które wcześniej wklejałam. Jednak cena przerasta moje możliwości: 90 zł metr bieżący fazowania + cena szkła + narzut za nietypowy kształt. Chyba raczej odpada :( Pozostaje polowanie na okazje lub zamówienie na próbę jednego w e-lustro. Choć żadna z Was nic nie rzekła na ich temat ;)

 

e-lustro.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko! ale cudne te fotele....

może faktycznie iść w szarość jak mówi Emilia?

a może połączyć tą gołąbkową szarość :lol2: ze skórą która już jest?

masz faktycznie niezły orzech do zgryzienia :D

ale z tymi wzorami i kolorami to ci nie zazdroszczę dobierania.... już przecież krzesła mają mazie :rolleyes:

 

a co mamy ci rzec w kwestii luster?

jak któreś mówi do Ciebie, to bierz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, koniecznie muszę pojechać do tego warszawskiego sklepu i pooglądać próbki. A z lustrami zrobię, jak piszesz. Muszę się przekonać, czy nie są zbyt łazienkowe ;) To lustro, która wskazała Emila z Ikea jest fajne, ale ma niestety widoczne metalowe uchwyty po bokach :(

Chyba temat dostatecznie zmęczyłam :lol2: Jutro krzesła jadą do tapicera! Jak wrócę z górskiej głuszy, będą gotowe :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski lub kwiatki i do tego gładki:

LIVING_Dekoria.jpg

 

Fajne są zygzaczki i można do nich dopasować tkaninę z tych gładkich.

Dla siebie wybrałabym szaro-turkusowo-granatowe irysy + gładki turkus albo grant

MosaikOslo_Dekoria.jpg

ETNA_Dekoria.jpgMANCHESTER_Dekoria.jpg

 

A może kratka – jest świetnie spasowana z szarym

EDINBURGH_Dekoria.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila, właśnie o tym samym pomyślałam!! :D Tylko te kwiotki są dosyć spore i na fotelu nie będą wyglądały zbyt atrakcyjnie. Zwłaszcza jak jeden z nich stanie w salonie. To musi być coś bardziej stonowanego, ale ciekawego ;)

 

 

[ATTACH=CONFIG]323771[/ATTACH]

 

Do tych kwiatków musi być zimny szary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...