Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

[ATTACH=CONFIG]323948[/ATTACH]

 

 

[ATTACH=CONFIG]323949[/ATTACH]

 

Kurcze, niby taka "niekolorystyczna" jestem a te krzesła wyszły kapitalnie.

No pięknie się prezentują.

 

 

I z innej beczki

[ATTACH=CONFIG]320943[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]320945[/ATTACH]

 

Powiedz mi Kochana bardzo proszę, jak masz położone te płytki (i te "czarne" też) - chodzi mi o fugę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pusia, Diana, bardzo mnie to cieszy, że chwalicie te sprintem zrobione krzesła :hug: Nie jest to szczyt moich marzeń, ale chyba na razie lepiej niż wcześniej (choć wielką miłością obdarzam chevron) ;)

Pusia, jasna płytka jest fugowana po całości. Ta płytka ma swoją fugę i nie trzeba jej robić, wystarczy wyłącznie na łączeniach, które trzeba zrobić bardzo cieniutkie, żeby były takie, jak reszta. Płytka ciemna jest właśnie tak fugowana - wyłącznie na łączeniach płytek. Sama się muszę przyglądać, gdzie te łączenia są ;) Majster też tak chciał zrobić na dole, tę jasną, ale ja się uparłam na całość, bo musiałabym dać na wszystkich ścianach niemal białą fugę. Teraz sobie myślę, że szkoda, że nie zrobiłam tej fugi jeszcze ciemniejszej, bo najładniej ta ściana wygląda, jak jest kompletnie mokra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak robię :D Sprawdza się idealnie :lol2: Zasadniczo bardzo rzadko uzgadniam zakupy do domu. Gdybym za każdym razem pytała, czy mogę, czy jest okej, czy podoba się itp., to zapewniam Cię, że byłyby u nas wyłącznie meble :lol2:

 

ooooo to prawda, prawie żadne dodatki nie były u nas uzgadniane jakoś bardzo, reszta tez dośc bardziej moja wena bo tez by było mega pusto albo jeszcze gorzej pełno dziwnych rzeczy :sick: , jednak ta jedna lampa jest "wspólna" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, jasna płytka jest fugowana po całości. Ta płytka ma swoją fugę i nie trzeba jej robić, wystarczy wyłącznie na łączeniach, które trzeba zrobić bardzo cieniutkie, żeby były takie, jak reszta. Płytka ciemna jest właśnie tak fugowana - wyłącznie na łączeniach płytek. Sama się muszę przyglądać, gdzie te łączenia są ;) Majster też tak chciał zrobić na dole, tę jasną, ale ja się uparłam na całość, bo musiałabym dać na wszystkich ścianach niemal białą fugę. Teraz sobie myślę, że szkoda, że nie zrobiłam tej fugi jeszcze ciemniejszej, bo najładniej ta ściana wygląda, jak jest kompletnie mokra :D

 

Kurcze jakaś ciemna jestem albo zamroczona, zrozumiałam, że płytki kładzione są tak jakby bez fugowania??

Nie masz jakiegoś zdjęcia zbliżenia, o które mogłabym tak ślicznie poprosić trzepiąc rzęskami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakaś ciemna jestem albo zamroczona, zrozumiałam, że płytki kładzione są tak jakby bez fugowania??

Nie masz jakiegoś zdjęcia zbliżenia, o które mogłabym tak ślicznie poprosić trzepiąc rzęskami???

 

Dobrze zrozumiałaś, prawie ;) Fugi muszą być, ale na łączeniach płytek. Minimalne ;)

Na szybko wrzucam fotkę zrobioną zaraz po skończeniu (niedomalowane górne brzegi, proszę nie patrzeć). Na czerwono zaznaczyłam łączenie płytek i tam jest fuga. Pozostałe to fuga "własna" płytki :) Potrafisz dojrzeć pozostałe łączenia płytek? ;)

28d925b77567.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba ciężko o takich fachowców.

 

W ogóle ciężko o fachowców. :rolleyes: Dlatego jak już się takiego ma, lepiej go nie spłoszyć. Do mojej wykończeniówki rodzimi fachowcy i tak podchodzą z taką "lekką nieśmiałością", a jak mu powiem, że fuga ma być niemal niewidoczna układana w sześcianik to może uciec.

 

Mogę "buchnąć" to zdjęcie do swojego dziennika, żeby mieć na wzór jakby co?? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kafelkarz nieczego się nie bał. Też mam takie płytki z fugą - tylko wieksze 60x60 i też takie pokręcone kształty. do tego w ch... krzywe. dał radę. Cegiełkę w jodełkę też chciał mi układać. brał z metra jak za złoto ale nie było z nim problemów. Oprócz tego że był pederastą i zaczepiał panów tynkarzy w dwuznaczny sposób (czasem jednoznaczny) :rotfl::rotfl::rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...