Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A problemy z urzędami. Coś między Kafka A Monty Pythonem. Absurd goni absurd i grożą zakończeniem budowy na etapie fundamentów. Ale teraz o tym nie myślę. Córka ma urodziny. Trzeba dokończyć tort (różowy), babeczki (różowe ;) ), rozszerzać pomalowane na różowo włosy - przy takiej ilości różu ciężko skupić się na czarnych myślach ;P

 

Szukaj, szukaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam już 5 tych koniczynek! Zaczęłam szukać punktu lotto w tych wioskach :D

 

 

I bardzo dobrze.

Oby z dobrym efektem.

 

 

A problemy z urzędami..... rozszerzać pomalowane na różowo włosy

 

Aniko, nie wiem, czy ten róż na włosach machnęłaś sobie czy dziecku, ale po tym co przeczytałam w Twoim wątku - dało efekt, bo znalazło się wyjście z sytuacji :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina, ja się nie znam, ale to chyba zależy od ucha. Jeden wcale nie usłyszy, a dla drugiego będzie zdecydowanie głośniej ;) 7 db to raczej sporo. A tak na marginesie, te wartości hałasu podawane przez producentów zwykle nie są prawdziwe ;) I co ciekawsze w opisach tańszych modeli znajdziesz wartości wskazujące, że jest zdecydowanie cichsza od tych renomowanych i sporo droższych. I ja bym wierzyła tym od droższych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena ta sama w zasadzie, więc to nie kryterium porównawcze :-P

 

kurna, nie mam z czym porównać czy te 46 to będę słyszała czy spokojnie może być

 

Pokaz lodówki , to może cos innego przeważy szalę ;-) Możesz porównać może ze zmywarką...

Ja bym wzięła cichszą jesli takie same inne parametry ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszolina, pokazuj, pokazuj! :) Nie ma zaśmiecania, tylko jest nieustanne pogłębianie wiedzy :D

 

Wojaże zakończone, 1500 km zrobione, serce napełnione radością :D

Przynoszę na ten słoneczny dzień pyszne piwko, na ochłodę :) Specjalnie przywiezione :)

 

piwko.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy z lodówką dalej aktualne ale tutaj masz coś co może pomóc:

 

Przykłady

 

Wartości podane poniżej należy traktować jako orientacyjne i przybliżone. Ponadto, w przestrzeni otwartej, natężenie dźwięku ze źródła punktowego spada z kwadratem odległości, dlatego podane wartości dotyczą poziomu natężenia w standardowej (niewielkiej) odległości od źródła dźwięku, czyli charakterystycznej dla jego odbioru:

 

10 dB – szelest liści przy łagodnym wietrze,

20 dB – szept,

30 dB – bardzo spokojna ulica bez ruchu,

40 dB – szmery w domu,

50 dB – szum w biurach,

60 dB – odkurzacz,

70 dB – wnętrze głośnej restauracji, darcie papieru, wnętrze auta,

80 dB – głośna muzyka w pomieszczeniach, trąbienie,

90 dB – ruch uliczny,

100 dB – motocykl bez tłumika,

110 dB – piła łańcuchowa,

120 dB – wirnik helikoptera w odległości 5 metrów,

140 dB – start myśliwca,

160 dB – eksplozja petardy,

190 dB – start statku kosmicznego,

220 dB – eksplozja bomby atomowej,

300–350 dB (huk był słyszalny z odległości 3200 kilometrów) – wybuch wulkanu Krakatau w Indonezji – prawdopodobnie najgłośniejszy w historii wyemitowany dźwięk na Ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak mogę to lecę

 

1. Beko - początkowy pewniak, opinie w necie że głośna :(

http://image.ceneo.pl/data/products/23315673/bd6305ea-49f8-4e6a-98c0-a31afc9dcdd9_f-beko-gne-114631-x.jpg?=b3efd

 

2. Samsung - czekam na informację jakie jest podłączenie wody: bieżące czy zbiornik?

http://image.ceneo.pl/data/products/31668439/f-samsung-rs7778fhcww.jpg?=ea16c

 

3. LG - jedna opinia w necie, że kostkarka się popsuła szybko, ale woda za zbiornika i to duży plus

http://image.ceneo.pl/data/products/32693265/83d30eab-cc24-4953-9ef0-d99434d70a2b_f-lg-gsl545swyv.jpg?=0ce15

 

 

ogólnie sama nie wiem... najpierw nie chciałam kostkarki, teraz jednak rozważam... uwidziało mi się teraz, że chcę białą... a takich to już jak na lekarstwo mało :( pierwsza jest inox...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...