Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Tomkowa nie wiem jakie wykończenie dokładnie chodzi ci po głowie ale myślę, że korzystnie wyglądające będzie matowe lub półmatowe. I tu pojawia się ograniczenie z wyborem farby bo nie wszyscy producenci mają w swojej ofercie farby matowe. Beckers i Flugger mają na bank takie. Po drugie tylko farba akrylowa bo inaczej smród będzie nie do zniesienia przez parę dni a potem jeszcze przez 2 m-ce nieco mniejszy:) Ja wybieram Fluggera.Malowałam kiedyś coś kryjącym kokosowym Liberonem i było ok ale cena wysoka więc zostałam na niższej półce cenowej. Po trzecie będziesz miała problem z kolorem bo jak farba niezła to kolory w palecie nędzne i na odwrót. Znajdz mat, odpowiedni kolor z palety, wyjdą ci dwie firmy, jedną wybierzesz i po kłopocie:) Altaxem nigdy nie malowałam ale tak na szybko zerknęłam w necie i całkiem niezłe ma opinie.

Kącik biurowy obok czarnego wkładu kominkowego możesz zostawić. Wymień krzesło na jakieś fajne ciut szersze niż standardowo,drewniane ( w kolorze zbliżonym do pianina ) i stylu np. retro, żadne tam powyginane, zdobione ludwikowskie. Do tego wymień gałki na jakieś inne np. w czarno białą kratkę ( patrząc na ramkę zdjęcia ) albo inne i daj z przekory jedną żółtą. Masz w salonie trochę żółtego. Obicie ewentualnego nowego krzesła zrób też jasne, możesz pokombinować z tym żółtym jeśli lubisz. Na szafki wiszące daj listwę wieńczącą. Niby duperele ale zmieniają charakter mebli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I jeszcze jedno od czapy do farb ale chodziło mi to po głowie. Lustra jakie "zawiesiłaś" nad schodami są piękne ( wiem bo mam taki komplecik :)) ale zupełnie z innej bajki niż twoje schody. Lustra prostokątne w ładnych prostych drewnianych ramach lub obrazki ,fotografie dajmy na to w sepii będą lepsze:)

Już raz pisałam ale przypomniało mi się ponownie - łazienki masz rewelacyjne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, dziękuję za wszystkie rady i proszę o jeszcze :hug::hug::hug:

 

Malowaniem mebli jestem szczerze przerażona :) Boję się, że je zepsuję i będzie draka :D

Pierwotny plan na lustra nad schodami był właśnie na proste w cienkich dębowych ramach. Nawet dwie już mam przygotowane :) Ale te bezramowe zawładnęły moim sercem :) Gdzie je u Ciebie mogę zobaczyć??? Tak się nimi zachwycam, że wcale się nie przejmuję, że do tych schodów nie za bardzo ;) Sporo u mnie elementów z innych bajek ;) Niecierpliwie czekam na heksagonalne lustra z Westa. Może już jutro przywiozą :D

Listwa wieńcząca nad wiszącymi szafkami to świetna myśl, ale zawiesiłam je na takiej wysokości jak witryna z książkami przy telewizorze :( Listwa doda wysokości i zupełnie nie wiem jaka miałaby być. Zrobiłam na prosto, bo i te brązowe po drugiej stronie proste ;)

 

A łazienki bardzo dziękują :)

 

Aha: gałki w biało-czarną kratkę mam, nawet je dziś przykręcałam, TU zdjęcie ;) Mam ich tylko 12, a już trzecie miejsce, w których mogłyby być ;)

Krzesło przy biurku też widzę inne, ale musi być jeżdżące, bo straszna wiercipięta na nim siedzi :D Może jakiś DIY z nogą od obecnego? ;)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie pół dnia i 3 strony, ehhh wymiekam.

 

Dokładnie to samo miałam napisać. No istna wariacja co się tu wyprawia :rotfl:

 

 

[ATTACH=CONFIG]324980[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]324981[/ATTACH]

 

Piękne szarości!!

 

 

Maluj całe. Te malowane tylko po drziczkach, to istny Gierek skrzyżowany z VOX i BRW :.

 

Zgadzam się z Pesteczką :yes:

 

 

Zaczęłam dziś realizację planu urlopowego na miejscu :D Na pierwszy ogień poszło legowisko dla psa ;)

Zastanawiałam się, co tu zrobić, żeby się nie narobić i z radością przypomniałam sobie o starym materacu syna z Ikea. Starym, ale nowym, bo leżał na łóżku dwa dni i okazał się zupełnie niewygodny. Ma szerokość 80 cm i okazało się, że idealnie się zmieści w miejscówkę piesia :) Odmierzyłam 95 cm, przecięłam pokrowiec i z entuzjazmem przystąpiłam do krojenia gąbki. Zupełnie zapomniałam, że tam są sprężyny :D Zapoznałam się więc z tajnikiem łączenia sprężyn sprężynkami i pracowicie zaczęłam je oddzielać w miejscu przecięcia. Trochę to trwało i zostało okupione zranieniem palców ;) Rozbebeszony koniec zaszyłam zakładając zostawiony z nadkładem pokrowiec. Pies powąchał, położył się i wyglądał jak na łóżku wodnym, gdyż te sprężyny materacowe są strasznie miękkie :lol2: Czeka mnie więc ponowne rozprucie zaszycia, wyciągnięcie sprężyn i wypełnienie dziury gąbką.

A miałam się nie narobić :lol2: Ale, póki co, nie jest źle, legowisko ma już na sobie pierwsze kłaki i plamy. Znaczy się, piesio uznał, że może być :D

 

[ATTACH=CONFIG]325032[/ATTACH]

 

No padłam z tego opisu. Zdolniacha z Ciebie. Piesio pewnie doceni wysiłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie pół dnia i 3 strony, ehhh wymiekam.

 

Dokładnie to samo miałam napisać. No istna wariacja co się tu wyprawia :rotfl:

 

I co ja mam biedna począć, skoro ja jestem gaduła i w dodatku w gorącej wodzie kąpana?? :rotfl:

 

Obudziłam się dziś zrozpaczona, że ja tych mebli nie dam rady pomalować :sick: Że źle przygotuję podłoże, że źle dobiorę kolor, że spapram je i będą do wyrzucenia :eek:

No i jak tak sobie siedziałam i gryzłam pazury, pojawił się w furtce pan kurier pocieszyciel :lol2: Są lustra heksagonalne !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja mam biedna począć, skoro ja jestem gaduła i w dodatku w gorącej wodzie kąpana?? :rotfl:

 

Obudziłam się dziś zrozpaczona, że ja tych mebli nie dam rady pomalować :sick: Że źle przygotuję podłoże, że źle dobiorę kolor, że spapram je i będą do wyrzucenia :eek:

No i jak tak sobie siedziałam i gryzłam pazury, pojawił się w furtce pan kurier pocieszyciel :lol2: Są lustra heksagonalne !!!

 

 

Nie spaprasz, najwyżej wydasz dodtakową kase na kolejną farbę lub pomoc :-)

A widząc metamorfozy będzie super :-)

 

Pokazuj lusterka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... że ... nie dam rady ....źle przygotuję podłoże......,źle dobiorę kolor, że spapram je i będą do wyrzucenia :eek:

 

TY????????????????????????????

Jest takie jedno słowo tylko nie wiem, czy mnie nie zmoderują za użycie go na publicznym forum :confused:

Ale co mnie tam:

OCHUJAŁAŚ???????????????

 

Pieścisz się, kobieto, nie ma takiej opcji :no::no::no:

 

 

Są lustra heksagonalne !!!

 

 

Dawaj :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka, dziękuję, świetne te lustra :)

 

Nie ma za co. Wpadły mi w oko bo planowałam u siebie na klatce tynk imitujący beton, ale muszę na razie poszukać czegoś tańszego i tak przypadkiem znalazłam te lustra. Też się nad nimi zastanawiam więc jakbyś się zdecydowała to będę później ściągać od Ciebie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...