Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam jeszcze taki pomysł: sypialnia nie zrobi się prędko, więc dokupię kilka małych od Inki i pomieszam nad schodami :lol2: Jak dojdzie do remontu na górze, to się poprzewiesza, a ja pomalutku sobie dokupię większe :D Hm? ;)

Ale: te na łańcuszkach muszę powiesić na gwoździkach, a planowałam nie dziurawić ściany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel jest ekstra. :) Tylko lepiej by pasował do biurka z drewnem w kolorze biurka, a siedzeniem i oparciem szarym.

 

Lusterka pięknościowe :)

W towarzystwie dużych nad schodami znakomicie obronią się powieszone w jednej linii w pionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, dawno mnie nie było, ale szybko nadrobiłam zaległości. Wypowiem się może na temat lodówki sbs Samsunga, ja posiadam taką: http://www.twenga.pl/samsung-rsh7unbp.html

 

Tak, kostkarka to cudo. My tez bardzo imprezowi i dla gości oczywiście :lol2:

U nas będzie samsung RSH5ZLBG http://www.ceneo.pl/7689158#tab=spec

Piszą o nim, że głośna kostkarka, mnie to nie przeraża, w kuchni przecież nie śpię, poza tym na opinie trzeba tez wziąć poprawkę, bo ludzie lubią sobie pomarudzić (o rekuperatorze tez czytałam, że głośny, a naszego wcale nie słyszę).

Tego samsunga ma Beata (Betagi) z FM i bardzo chwali - zwłaszcza kostkarkę.

Cena filtra to ok. 80-100 zł na pół roku więc też do przeżycia.

 

Sama kostkarka nie jest głośna, "głośny" jest pogłos spadającego lodu, ale kostki spadają wtedy gdy zbiornik nie jest pełny, gdy już się naprodukuje lód, to kostki nie spadają, no i w lodówce jest funkcja ice off, można wyłączyć produkcję lodu.

 

Prawdą jest, że np. zimą rzadko korzysta się z kostkarki i wtedy te kostki się sklejają, ale ni ejest to jakiś wielki problem

 

tomkowa pokombinuje z tym kolorowanie. Na szybko coś zmalowałam, bez dopracowania fajnie wygląda szara meblościanka, pięknie się wtopiła w ścianę i zasłony :)

 

Karolina a widziałaś lodówki sbs na żywo? jak dla mnie strasznie mało w nich miejsca. Też chce dużą lodówkę, zeby zakupy raz na kilka tygodni zrobić. Biorę pod uwagę tylko lodówki panoramiczne albo osobno lodówkę i osobno zamrażarke (60+60). teraz skłaniam sie ku tym multidoor ze względu na te wieeelkie półki. Do lodówki sbs wątpię żeby mi wlazł wielki pojemnik na ciasto, czy blacha z piekarnika.

Mała lodówka to w moim przypadku marnowanie jedzenia. potrafię po miesiącu odkopać jogurt już dawno przeterminowany, Wylatująca na łeb śmietana to też standard raz w tygodniu.

 

Ja piekę dużo ciast, blacha na ciasto, pojemniki do przewożenia ciast wchodzą spokojnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za ciemne mi się wydaje i za ciężkie ;) I za drogie :D

Coraz intensywniej myślę o tym jasnym orzechu i przekazaniu go w ręce tapicera ;) Kosztuje połowę tego, co podlinkowałaś ;)

 

hejka, dawno mnie nie było, ale szybko nadrobiłam zaległości. Wypowiem się może na temat lodówki sbs Samsunga, ja posiadam taką: http://www.twenga.pl/samsung-rsh7unbp.html

 

 

 

Sama kostkarka nie jest głośna, "głośny" jest pogłos spadającego lodu, ale kostki spadają wtedy gdy zbiornik nie jest pełny, gdy już się naprodukuje lód, to kostki nie spadają, no i w lodówce jest funkcja ice off, można wyłączyć produkcję lodu.

 

Prawdą jest, że np. zimą rzadko korzysta się z kostkarki i wtedy te kostki się sklejają, ale ni ejest to jakiś wielki problem

 

 

 

Ja piekę dużo ciast, blacha na ciasto, pojemniki do przewożenia ciast wchodzą spokojnie:)

 

Hej bratkaf! :D Ciekawe, na co zdecydowała się Karolina? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jak podoba się Wam to krzesło do biurka przy kominku? ;)

 

[ATTACH=CONFIG]325086[/ATTACH]

 

Wybarwienie to ciemny orzech, więc raczej średnio pasuje, a skóra naturalna, czarna. 450 zł za nie to dużo??

 

Ładne krzesełko :yes:

Nie wiem czemu, ale mnie samotne trzy najbardziej pasują ;) Nie jest naćkane, one same w sobie są ładne i jest jakoś lekko ;) Ale najpewniej macie rację..

Mam jeszcze haczyki ze ściany telewizyjnej, więc pewnie skończy się tak, że jakiś czas same sobie powiszą :lol2:

 

Aniu wieszaj, taśmy zawsze mozna odkleić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne krzesełko :yes:

 

 

Aniu wieszaj, taśmy zawsze mozna odkleić :cool:

 

Iwonka, ja się zastanawiam nad tym jaśniejszym :cool: Napisano mi, że ten jasny orzech jest zbliżony do dębu, więc może by pasowało? Są dębowe schody, dębowe stojaki lamp ;) A tapicerkę bym wymieniła na ładną szarość? Co myślisz? ;)

Lustra zapewne niebawem powieszę, bo nie wytrzymam, żeby leżały schowane w pudle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, ja się zastanawiam nad tym jaśniejszym :cool: Napisano mi, że ten jasny orzech jest zbliżony do dębu, więc może by pasowało? Są dębowe schody, dębowe stojaki lamp ;) A tapicerkę bym wymieniła na ładną szarość? Co myślisz? ;)

Lustra zapewne niebawem powieszę, bo nie wytrzymam, żeby leżały schowane w pudle :D

 

To jeśli to kolor zbliżony do dębu to chyba bardziej będzie pasował :cool: U

Te krzesełka to nowe ?? Masz swojego tapicera to pewnie za niewielką kwotę wymieni Ci tapicerkę, chociaż postawiła by i zobaczyła czy bardzo konieczne a jesli tak /bo pewnie tak/ to po przemalowaniu mebli wybrała bym kolor - bo nie wiem czy szarego nie będzie za wiele :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...