Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivy, przekonałaś mnie :D Tak, to nowe krzesła. A może ta kawa, tak jak mówisz, nie będzie zła? ;) Dostrzegłam zbliżone barwy w mapie nad pianinem :lol2:

 

Słuchajcie, szyję materac na huśtawkę i idzie mi jak krew z nosa :sick:

 

Postawisz, zovaczysz- może w tym kąciku sie zgra a jak nie to znasz numer do tapicera :rolleyes:

Aniu fajnie ze umiesz coś szyć, ja niestety nie ma tego talentu :sick: Zawsze tłumaczylam sobie ze w naszej rodzinie tylko jedna siostra moze miec ten dar - moja siostra jest z zawodu krawcową i umie rozne cudeńka. aktualnie szyje suknie ślubne :p szkda tylko ze mam do nie 350 km :bash::bash: Bo myśle ze byśmy sie dogadały i miałam bym już piękny wystrój okien:rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, zaproś Siostrę na jakiś czas do siebie :) Zaplanujcie wspólnie urlop, a może i jakaś sukienka się skroi? :p

Moje umiejętności krawieckie pozostawiają wiele do życzenia, dodatkowo maszyna świruje i dostaję szału ;)

 

Jak przyjezdza to chce sie wyrwac od maszyny :cool: Sukienka pewni by sie skroiła ale planów nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobieto! tobie robota to się w rękach pali :eek:

fantastyczna poducha huśtawkowa.... :wiggle:

 

ale lustra....... cudne!!

ja też jestem za tym, żeby je w sypialni... :yes:

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=325082&d=1437559430

tylko nie tak wysoko :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

trochę niżej proszę pani :rotfl:

skoro ściana i tak do remontu, to klej do woli ;)

 

a do przedpokoju kup 10 paczek heksagonalnych w Ikei i szalej..... :lol2:

product-275845-dekorativni-zrcadlo-plasty.jpeg

 

w łazience na Houseloves wyglądają super!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad schody te ikeowskie mówisz? ;)

 

a co ci szkodzi?

można z nich piękny wzór zrobić i przyklejać bardzo ciasno ;)

tak mi się dziś skojarzyło, jak wkleiłaś te heksy :rotfl: na twoją ścianę....

myślę, że efekt byłby zarąbisty, tym bardziej, że w jednej powierzchni odbijałyby coś ciekawego z tej drugiej ściany :lol2:

nie chcesz ramek... to może to!

taka jedna, ciekawa, lustrzana powierzchnia ;)

a w międzyczasie.... na spokojnie.... latami.... szukać.... innych :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, odbijałyby miłą szarość na drugiej ścianie :rotfl:

No, to teraz pomyśl, co miałyby odbijać :D Sama chciałaś :lol2:

 

Może nowe ramki ze zdjęciami, które przytargałam ostatnio z B? Takie fajne, ze spinaczami do umieszczenia zdjęć ;)

 

edit: wiesz, że te lustra nie są już dostępne w Ikea?? :(

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bash: błysnęłam

 

To lustro okienne wspaniałe, tylko za ile :(

 

podobno tylko za cenę szklenia ;)

 

Catti, bardzo je lubię, często widuję ten kształt na Weście i nawet myślałam na taras, bo mam tam całą ścianę pustą :) Ale nad schodami tego nie widzę ;)

 

pustą ścianę??

półki zrób jak u mnie :)

będziesz miała gdzie ustawiać latarenki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catti, obiecałam sobie, że tej ściany nie podziurawię :) Była na nowo tynkowana podczas remontu po wymianie okien na drzwi na taras;) Półki się nie sprawdzą, bo będą wiecznie brudne. Czy u Was też tak koszmarnie się kurzy?? Ja nie wiem, jak funkcjonują ci, którzy na tarasach mają obrusy, naczynia, zasłony ;).. Jak patrzę na wiele inspiracji, które podziwiam, to odpadają właśnie z tego powodu: za chwilę wszystko u mnie będzie pokryte grubą warstwą kurzu ;) Trzeba by wycierać dwa razy dziennie, codziennie ;)

 

Ja kiedyś marzyłam o takim lustrze, nad sofę :) Nawet miałam plan, że sama sobie takie zrobię ;) Na szczęście, ze swym talentem, pojawiła się szocik :)

 

lustro nad sofę.jpg

 

Skoro tych sześciokątnych nie ma w I, to może kwadratowe powiesić rogami do góry? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko!!! jak Ty to robisz, żebym ja miała takiego kopa i wszystko w mgnieniu oka robiła. Czytam i raz za razem szczena mi opada, już huśtawka - dla mnie też zrób poduchy na krzesła, już lustra - jak na moje oko idealne do sypialni, tysiąc inspiracji - bardzo spodobał mi się wzór z luster ikeowskich.

Pomysł malowania mebli odważny, ale patrząc na to co już zrobiłaś to zapewne i z tym sobie poradzisz.

A kiedy będą fotele, już nie mogę się doczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jutro jadę wybierać tkaninę na fotel! :wiggle:

Z szyciem dramat, bo maszynę chyba wyrzucę przez okno. A chcę jeszcze uszyć dwie poduchy z materiału, który został z krzeseł.

 

No i kalinę muszę posadzić :) Jak ja je mogłam przeoczyć?? Dopiero na południu kraju dostrzegłam ich czar. Tam już im czerwienieją owoce :) A ponieważ kwiaty kojarzą mi się z moimi ukochanymi hortensjami, muszę ją mieć!! :) Pestka i Gosiek33 już mnie ukierunkowały ;)

A ponieważ przywiozłam sobie z podróży duży wieniec, to rozpoczęłam kolekcję gadżetów, które w nim umieszczę dla każdej z czterech pór roku :D I owoce kaliny są mi niezbędnie niezbędne :lol2:

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...