Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to tak jak ja co chwilę coś nowego wyszukuję...a, że często później leżą gdzieś na dnie szafy to nieważne;)

 

chyba nie mam jeszcze planu, może na komodzie koło lustra, może szafka pod tv a może masz pomysł?:) myślałam też o drewnianej ławeczce, stołku zamiast tego mojego okrągłego stoilka z boku kanapy i na tych ławeczkach? a może wreszcie zrobię sobie kacik biurowy w wolnym pokoju i tam postawić pudełka? choć mąż absolutnie nie każe mi zajać się wolnym pokojem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś użył słowa "PLEDY"??

 

 

Kurcze wysłało mi się zanim dopisałam do końca :sick:

 

Też uwielbiam pledy. One są takie cudownie "śliskie", świetnie się piorą i kudły się ich nie czepiają.

 

A ten co prezentuje Ania jest jeszcze MÓJ kolorystycznie:

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=325082&d=1437559430

 

Swoją drogą, to jest świetne, że prezentując kompletnie odmienne upodobania jeśli chodzi o wystrój domu, możemy i tak wypatrzeć coś dla siebie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia Wam życzę i kawkę z lodami podaję. Na tarasie :)

 

genialnie to wymyśliłaś!!

gałęęęęęęzieeeeeeeeee!!!!

no rewelka!

 

ale chyba dałabym gałęzie do gałęzi w róg ;)

a tą wzorzystą... gdzieś na bok ;)

 

fantastyczny pomysł.... lepiej być nie mogło...:wiggle:

zdolniacha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł z tymi gałęziami:)

 

Gdybym ja chociaż lubiła szyć:/ a ja na widok igły i nitki mało pawia nie puszczę. Wstyd się przyznać, ale jak mi odpadnie guzik, to albo tego ubrania już nie założę, albo mąż przyszyje lub mama:) no jednym słowem nienawidzę szyć, ale podziwiam innych za ten talent i przede wszystkim chęci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec takich okoliczności zmieniam termin: alkohol będzie podawany we czwartek i w piątek :rotfl:

 

Zostawiam drinka http://assets.kraftfoods.com/recipe_images/Mojito-Lemon-Lime-Cocktail44795.jpg

 

i coś na zakąskę

http://natashaskitchen.com/wp-content/uploads/2012/04/Caprese-Salad-Skewers-5-547x365.jpg

 

Aniu podawałaś chyba kiedyś przepis na arbuzowe drinki-co tam było bo nie pamiętam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, z nieba mi spadasz z tymi napojami!! :D

Drink arbuzowy był na dwa sposoby: zamrażasz arbuza pokrojonego w kostkę. Ja układam na formie do pizzy wyłożonej papierem do pieczenia ;) Potem te kostki wrzucasz w dużej ilości do szklanki i zalewasz wódką (pysznie smakuje z żurawinówką) i trochę wody mineralnej, trochę soku z cytryny/limonki, listek mięty lub bazylii :) Jeżeli wódka jest zwykła, trzeba trochę posłodzić cukrem lub sokiem :)

Drugi sposób był z linku, w którym pokazano genialny sposób na miksowany drink :) W pełnym arbuzie należy wyciąć dziurę taką, aby zmieściła się jedna łopatka od miksera. W otwór należy włożyć końcówkę miksera i kręcić ;) Plastikową szklankę należy przeciąć na pół wzdłuż ścianki i włożyć w otwór, aby powstał lejek. Przelewamy do szklanek i uzupełniamy wódeczką ;)

 

arbuz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...