Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pytanie - czy meblościankę można zakwalifikować jako mały mebel :rotfl::rotfl::rotfl: kurs dobra sprawa, bo dziewczyny maja problemy z tymi farbami. A tak bedzie szansa, że tych mebli sie nie zniszczy :p

 

Emila, to nie jest meblościanka :D Okej, jutro rozsuwam meble, tak, jak proponowała Aga :lol2:

Co do ich malowania mam jeden i zasadniczy dylemat, który powoduje odkładanie tego w czasie: trzeba je opróżnić, rozkręcić i wynieść.. A ja zupełnie nie mam do tego głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z doskoku bo nie mamy prądu :-( jeszcze tylko 15 godzin ;-) na watku chyba o pokojach dziecięcych pinacolada pokazywala samodzielnie zrobione, chyba je krochmalila ;-)

 

na coton balls sa swietne zestawy mozna zlozyc swoj, na Targach rzeczy ładnych nawet mozna bylo wybrać kulki , mocac ;-)

 

TU kulki pinacolady :) Pięknie jej wyszły :yes: Z ługiem fajny pomysł, ale on też nie wytrzyma wilgoci na tarasie.

A TU kulki Ani i Bartka, niemal jak z inspiracji Catti :) Styropian owinięty włóczką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozjaśnienia tego deszczowego dnia (i bezprądowego dla niektórych - Ivy dzielna bądź!! ;) ) słoneczka w szklaneczkach :D

Smacznego!

 

[ATTACH=CONFIG]325481[/ATTACH]

 

jestem dzielna , udalo mi sie wczoraj mimo braku pradu od 16 ugościć dom gości ;-) konczylismy romantycznie przy calym domu świec ;-) dzisiaj mam gosci nadal więc będzie fajnie hehhe

 

 

Aniu najserdeczniejsze kochana z okazji imienin :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nam się prądowo upiekło, no prawie. Prądu nie było 8 godzin, zamrażarka doszła do -9 stopni :)

 

Na pintereście mam gdzieś światełka z pileczek pingpongowych i drugie lampki ledowe choinkowe w serii kolorowych butelek wiszących na różnych wysokościach.

 

Przzyjechały moje 3 latarnie :) i... qrczę tylko najmniejsza nada się do łazienki. 2 pozostałe nawet w moim salonie wyglądają na bardzo duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również życzę wszystkiego naj naj z okazji imienin:)

 

Aniu wszystkiego najlepszego z okazji Imienin;) widzę, że po powrocie czeka mnie sporo nadrabiania,bo jak zwykle dużo się dzieje:)

 

Dziękuję pięknie!! :hug:

A nam się prądowo upiekło, no prawie. Prądu nie było 8 godzin, zamrażarka doszła do -9 stopni :)

 

Na pintereście mam gdzieś światełka z pileczek pingpongowych i drugie lampki ledowe choinkowe w serii kolorowych butelek wiszących na różnych wysokościach.

 

Przzyjechały moje 3 latarnie :) i... qrczę tylko najmniejsza nada się do łazienki. 2 pozostałe nawet w moim salonie wyglądają na bardzo duże.

 

Mam jeszcze inny pomysł na tę ścianę, osadzony na koncepcji Catti ;)

Uwielbiam bardzo duże latarenki :) Na taras nie będą dobre? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, enedue :bye: Ja marzę, aby ten "fajny" zestaw kolorystyczny jak najszybciej zmienić ;) Ściana za łóżkiem będzie granatowa, a skosy białe :)

 

[ATTACH=CONFIG]325368[/ATTACH]

 

 

Dokładnie taka kolorystyka ma być w naszej sypialni - jedna ściana navy blue lub blue jeans a reszta biała :lol2:

 

Dziś 26.07 więc nie może być inaczej

Ania przynosi do Ani imieninowe życzenia i .... piwo z helem :rotfl:

 

https://www.youtube.com/watch?v=-hyHxIR7GAY&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...