Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dokładnie taka kolorystyka ma być w naszej sypialni - jedna ściana navy blue lub blue jeans a reszta biała :lol2:

 

Dziś 26.07 więc nie może być inaczej

Ania przynosi do Ani imieninowe życzenia i .... piwo z helem :rotfl:

 

https://www.youtube.com/watch?v=-hyHxIR7GAY&feature=youtu.be

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

Szkoda, że nie mam go na dzisiejszy wieczór :rotfl::rotfl:

Wszystkiego najlepszego Aniu!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do życzeń :) Ja też Ania ale imienin nie obchodzę ;)Pozdrowienia spod Casto :)

 

Aniu, ale to wcale nie przeszkadza, aby życzyć Ci wszelkiej pomyślności :D Wszystkiego najlepszego :hug:

 

cieszę się, że pomysł na kulki ci się spodobał :)

 

wszystkiego najlepszego wszystkim Aniom :hug:

 

mam wrażenie, że połowa forum to Anie :rotfl:

 

Catti, bardzo Ci dziękuję za tyle inspiracji i życzenia:hug:

 

Przyłączam się do życzeń dla wszystkich forumowych Anulek, Haneczek i Grażynek http://emotikona.pl/emotikony/pic/0vishenka_33.gif

 

Catti, a Ty kiedy świętujesz imieniny? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Catti, bardzo Ci dziękuję za tyle inspiracji i życzenia:hug:

 

Catti, a Ty kiedy świętujesz imieniny? :rolleyes:

 

ja jestem z Kasiek listopadowych ;)

na drugie mam Anna :D ... moja babcia była Anna :D , moja mama jest Anna :D i moja córka też Anna :rotfl:

ale prawdę powiedziawszy u nas nie ma tradycji świętowania imienin... obchodzimy urodziny :cool:

ale już rodzina mojego małża była tylko imieninowa... po wielu latach się przyzwyczaili, że wpadałam z życzeniami dwa razy w roku, a małża przerobiłam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANEK ci u nas dostatek :wiggle: Też mam jedno imię z tej serii, prawie jak Catti :yes: w 99%.

 

Wszystkim Ankom, tym w całości i tym w połowie NAJCIEPLEJSZE ŻYCZENIA i malwy z mojego ogrodu. Kolory możecie wybierać

Malwy-2015_07_09_115820w.jpgMalwy-2015_07_09_115707w.jpgMalwy-2015_07_09_115751w.jpgMalwy-2015_07_09_115957w.jpg

 

Róże (też z mojego ogródka) są dla Gospodyni wątku :hug:Alchymist-2015_06_18_164236w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z Kasiek listopadowych ;)

na drugie mam Anna :D ... moja babcia była Anna :D , moja mama jest Anna :D i moja córka też Anna :rotfl:

ale prawdę powiedziawszy u nas nie ma tradycji świętowania imienin... obchodzimy urodziny :cool:

ale już rodzina mojego małża była tylko imieninowa... po wielu latach się przyzwyczaili, że wpadałam z życzeniami dwa razy w roku, a małża przerobiłam :rotfl:

 

Catti, to podobnie jak u mnie :rotfl::rotfl::rotfl:

Ja jestem Hanna Katarzyna, a moja córka Katarzyna Anna i imieniny świętujemy w listopadzie.

(św. Katarzyna Aleksandryjska to nasza patronka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyznam się że też jestem Ania ;)

 

Aniu, tak coś czułam, żeś Ty też Ania :D Życzę Ci zdrowia, pomyślnego wybudowania domu i szczęśliwego w nim życia :hug:

 

Róże (też z mojego ogródka) są dla Gospodyni wątku :hug:

 

Kasiu, pięknie dziękuję http://emotikona.pl/emotikony/pic/16icon_kiss.gif

 

Cieszę się, że latarenki pięknieją w Twoich oczach, bo pamiętam, że wybrałaś cudne :)

 

Róże przepiękne i kocham je bardzo mocno :D

 

Mam więc dla wszystkich Gości drink różany :) Pomyślności!! :D

 

różany.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie!! :hug:

 

 

Mam jeszcze inny pomysł na tę ścianę, osadzony na koncepcji Catti ;)

Uwielbiam bardzo duże latarenki :) Na taras nie będą dobre? ;)

 

Już się trochę przyzwyczaiłam do ich. Na taras też będą dobre. Teraz muszę kupić właściwej wielkości świece, bo te, które z nimi przyjechały nadają się tylko do tej najmniejszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie :) 5437442490.jpg Na allegro są pojedyncze i w kompletach. Fuksem pocisnęłam sprzedawcę o cenę, bo nie zauważyłam, że ma komplety, a pojedynczo wychodzi drożej. Opuścił cenę jeszcze o 49 zł w stosunku do ceny kompletu :lol2:

http://allegro.pl/latarnia-latarenka-lampion-101-78-58cm-3w1-i5437475075.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie :) [ATTACH=CONFIG]325577[/ATTACH] Na allegro są pojedyncze i w kompletach. Fuksem pocisnęłam sprzedawcę o cenę, bo nie zauważyłam, że ma komplety, a pojedynczo wychodzi drożej. Opuścił cenę jeszcze o 49 zł w stosunku do ceny kompletu :lol2:

http://allegro.pl/latarnia-latarenka-lampion-101-78-58cm-3w1-i5437475075.html

 

 

Ależ piękne są te latarnie :yes: 101 cm wysokości najwyższej robi wrażenie :) Ale są śliczne, majestatyczne, a jednocześnie delikatne i pełne uroku.

Pestko, to był świetny zakup :)

Z moich najwyższa ma 75 cm i jak kupiłam, to wydawała mi się wielka ;) Teraz, gdy stoją już długo, wydają mi się za małe :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koncepcja malowania mebli salonowych padła :(

Durna jestem, bo pochwaliłam się gościom tym zamysłem i zdecydowana większość, zamiast przytaknąć, czego oczekiwałam, zaczęła kręcić głowami :( Że "takie ładne i porządne są", że "to już nie będzie ta klasa" itd. Mojego przekonali, bo zapytał, czy nie możemy poczekać z tym do następnego urlopu.

Czyli klapa.. Z tego wszystkiego za karę ma wypakować wszystkie książki, żeby można było rozsunąć te meble, że nie wyglądały jak meblościanka :lol2:

Poprzykręcałam też gałki biało-czarne w części biurowej, wyglądają bardzo ładnie :)

 

Dziś akcja huśtawka syna i dekoracja ściany na tarasie.

W nosie z tymi meblami! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...