Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pusia, co to takiego "pochodnie Leśniczego"?

 

Zdjęcia pokażę po naszej imprezie, to pomysł naszego zaprzyjaźnionego Leśniczego z Mrzeżyna, do którego na wczasy jeździliśmy..

Bele drewna nacina się w odpowiedni sposób i podpala od góry a pochodnie zaczynają się palić od spodu samymi krawędziami.

Pali się to kilka godzin i w nocy daje niesamowity efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia pokażę po naszej imprezie, to pomysł naszego zaprzyjaźnionego Leśniczego z Mrzeżyna, do którego na wczasy jeździliśmy..

Bele drewna nacina się w odpowiedni sposób i podpala od góry a pochodnie zaczynają się palić od spodu samymi krawędziami.

Pali się to kilka godzin i w nocy daje niesamowity efekt.

 

Brzmi czarodziejsko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bionda, dziś przypadkiem zajechałam do sklepu, a bywam tam bardzo rzadko :) A lawenda chodzi za mną dłużej niż kalina :) Potem zobaczyłam lawendę w paprotkowym wątku Ani :) I oniemiałam, że może być tak pięknie :D

 

I wiadomość z ostatniej chwili: może ciocia z Ameryki przyśle mi te panele Overlays :rolleyes: Na Malmy i lustra :) A że statek płynie wolno, to trochę muszę poczekać :D

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bionda, dziś przypadkiem zajechałam do sklepu, a bywam tam bardzo rzadko :) A lawenda chodzi za mną dłużej niż kalina :) Potem zobaczyłam lawendę w paprotkowym wątku Ani :) I oniemiałam, że może być tak pięknie :D

 

I wiadomość z ostatniej chwili: może ciocia z Ameryki przyśle mi te panele Overlays :rolleyes: Na Malmy i lustra :) A że statek płynie wolno, to trochę muszę poczekać :D

 

Aniu widziałam ta lawende ale nie zobaczyłam co to , ma jakąś "metkę" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jutro o 8 rano otwierają nowego Lidla. Jadę zapolować. Mam nadzieję, że nie będzie tłoku. W końcu to dzień powszedni :)

 

Aniu widziałam ta lawende ale nie zobaczyłam co to , ma jakąś "metkę" ??

 

W tym, co ja byłam, stała tuż za wejściem, w trójpakach kartonowych. Kartoniki opisane "Lavenda angustifolia" :) Sadzonki bardzo ładne, trzy za 12,99 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...