Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

po pierwsze - gdzie ten fotel bedzie stać? będzie widać te wzorzyste boczki.

 

Drugich zdjęć nie widzę - ale tu jest taki problem - możesz nie znaleźć cudnej tkaniny tapicerskiej, która sie zaraz nie zniszczy. Na boczki możesz dać byle co, byle pięknie wyglądało. A to co będzie pod tylkiem musi być pancernce, po pól roku się przetrze i będzie wyglądać paskudnie.

 

jest jeszcze inna sprawa - jeżeli dasz na boczki tkaninę, to na pierwszy rzut oka fotele i kanapa bedą wygladać identycznie - czyli siedziska jednolitę z tymi samymi poduchami pod kolor boczków foteli. Nikt na te boczki nie będzie zwracać uwagi.

 

a plecki????? gładkie czy wzorzyste, będzie je widać.?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze - gdzie ten fotel bedzie stać? będzie widać te wzorzyste boczki.

 

a plecki????? gładkie czy wzorzyste, będzie je widać.?????

 

W wersji 1 zarówno boczki, jak i plecki są wzorzyste :) Fotel będzie stał, albo w jadalni, albo w salonie, albo w sypialni. We wszystkich tych miejscach będą widoczne jak nie boczki, to plecki :D W salonie byłby widoczny z każdej strony

 

zgłupiałam :rotfl:

 

Błagam Cię, jedna zgłupiana, czyli ja, wystarczy :rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak plecki razem z boczkami - kompletnie mozg mi nie pracuję.

 

Mi się podoba opcja nr.1. Nienachalna, elegancka. wszystkie te inspiracje są piękne mimo że są średnie te kolory i wzory, fotele cudnie wyglądają. Możesz zaszaleć wtedy ze wzorem. i jak już wspominałam - nie zniszczy się ta tkanina. Mozesz nawet tam w ostateczności dać jedwab ręcznie malowany czy cokolwiek co Ci do głowy wpadnie, bo się nie będzie wycierać pod dupskiem.

ten układ wzoru wygląda naturalnie i intuicyjnie, kolorowe ubranko wierzchnie dla fotela.

 

odwaracajać ten układ albo robiąc w calości wzór fotel może wyjść wieśniacko.- mam w głowię wizję tych wypoczynków, które sprzedaja na targu, ale moze to po prostu to, że powinnam już dreptac do łożeczka :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałaś o opcji patchworkowej ;) Gdybym ja robiła sobie wymarzony fotel pewnie połączyłabym więcej niż 2 materiały :p

 

A gdybyś miała tylko te powyższe 7 opcji do wyboru, to który? ;)

hahahahhaah NOWY LIDL???? = wojna z emerytami jak o karpie przed świętami - UWAŻAJ NA SIEBIE :lol2:

 

Wybiła ÓSMA!! :D Pestka, jesteśmy z Tobą! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...