Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jakby tak zastosować takie tapicerowanie? ;) Tu, gdzie kratka, dać gładką tkaninę, a gdzie pasy - dekoracyjną? Chyba wrzucałam podobny, z "krainy czarów", ale ten ma siedzisko, które mogłoby być gładkie :)

 

uszak16.jpg

 

canvas3.jpg

 

Jednak ta kratka robi cały czar tego fotela:

 

canvas.jpg

 

canvas1.jpg

 

canvas2.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo autorskie pozwala na dozwolony użytek. Najwyżej nikt poza tobą nie będzie mógł siedzieć na uszatku ;) A tak na poważnie samodzielnie nie otworzysz identycznie wzoru więc tutaj mowa byłaby co najwyżej o wzorowaniu się.

A o takich światełka sama myślałam tylko przez 6 lat zbierałam... 1 butelkę ;)

Edytowane przez AnikoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko, już zamówiłam próbkę materiału a'la len :D Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Bardzo dziękuję za przypomnienie o cottonbee :)

 

A propos butelek, przypomniał mi się dowcip o rozmowie między małżonkami: "Kochanie, jak to jest możliwe, że sprzedajemy w skupie 100 butelek po winie miesięcznie i nie mamy oszczędności??"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, byłam w tym Lidlu. Ludzi było tak sobie. Tortu nie jadłam, bo mi się nie chciało. Z+a to obejrzałam sobie sztukę carvingu, czyli wycinanie kwiatków z owoców i warzyw. Mam nawet zdjęcie bukietu. Jeśli chcecie to ściągnę i wkleję. Takie fajne, że ciężko zgadnąć co z jakiego warzywa wycięte.

 

Kupiłam lawendę – 8 komplecików :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, byłam w tym Lidlu. Ludzi było tak sobie. Tortu nie jadłam, bo mi się nie chciało. Z+a to obejrzałam sobie sztukę carvingu, czyli wycinanie kwiatków z owoców i warzyw. Mam nawet zdjęcie bukietu. Jeśli chcecie to ściągnę i wkleję. Takie fajne, że ciężko zgadnąć co z jakiego warzywa wycięte.

 

Kupiłam lawendę – 8 komplecików :D

 

:wave::wave:

 

Oczywiście, że wklejaj!

Kiedyś nawet uczyłam się tych warzywnych sztuczek. Były w sprzedaży noże i inne do wycinanek? Jeżeli tak, to już jadę! ;)

Dziś z warzyw pasztet piekę. Wczoraj próbowałam u znajomej, pycha! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...