Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Dziękuję :)

 

pedza ze stronami jak szalone :)

 

witam po wakacjach ;) dzisiaj o 5 rano dojechalismy do domku i powiem Wam, ze wcale mi nie jest wesolo, bo taka piekna pogode w PL zostawilismy a tu deszcz :sick:

 

Cześć Mmelisa :D Wszyscy wokół mnie narzekają na temperatury, ale ja, mimo, że nie lubię aż takiego gorąca, jestem bardzo zadowolona :) Jak pomyślę o kurtkach, buciorach, grzaniu w domu i wydatkach z tym wszystkim związanych, to już nie mogę się doczekać jutrzejszych temperatur :p Współczuję jedynie tym, którzy ze względów zdrowotnych słabo sobie radzą w tych dniach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, a blat stolika, który mierzyłaś do sofy się gryzie? ;) Napisałam mejla z pytaniem, czy te lampy jeszcze robią, bo ogłoszenia już nie ma. U mnie drewno polakierowali, bo tak chciałam, ale robili też surowe, żeby sobie dowolnie pobejcować. No i ta cena.. ;)

 

to jak odpisza to chętnie przyjmę namiar ;)

W sumie mam rózne drewna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mniej więcej taka

http://www.keramiko.pl/images/upload/1992404103524be7c9aa0bb_prddesc.jpg

Nie jest tak reprezentacyjna ale świetnie się w niej kisi :) tylko mam małą zagwostke co z nią zrobić kiedy nie jest używana bo bydlę z niej jest ogromne

 

Można dorobić drewniany blat i postawić w salonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mniej więcej taka

Nie jest tak reprezentacyjna ale świetnie się w niej kisi :) tylko mam małą zagwostke co z nią zrobić kiedy nie jest używana bo bydlę z niej jest ogromne

Można dorobić drewniany blat i postawić w salonie ;)

 

Ja bym z oryginalną pokrywką postawiła. Z blatem też dobra myśl. Super! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż do spiżarni albo ziemniaki chce ja wrzucić, mówi że takie nijakie - sprzęt do robienia kieszonki i nie ma się czym chwalić. Tesciowie i ogólnie rodzina nawet na to nie widza miejsca w kuchni, a mi się wydaje że ma jakiś urok, i nie wiem czy dziwna jestem ;) ale stylu polskiej wsi też jakoś nie chce mieć u siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wokół mnie narzekają na temperatury, ale ja, mimo, że nie lubię aż takiego gorąca, jestem bardzo zadowolona :) Jak pomyślę o kurtkach, buciorach, grzaniu w domu i wydatkach z tym wszystkim związanych, to już nie mogę się doczekać jutrzejszych temperatur :p Współczuję jedynie tym, którzy ze względów zdrowotnych słabo sobie radzą w tych dniach..

 

I znowu się z Tobą zgadzam.

Kocham ciepełko, w poprzednim wcieleniu musiałam być gadem ciepłolubnym.

Zimą cierpię, nienawidzę, śniegu, mrozu i ogólnie zimna.

Ale rozumiem, gdy ktoś nie lubi ciepła.

Mnie tylko do szału doprowadzają ludzie, którzy jak jest ciepło płaczą, że ciepło, a jak się ochłodzi płaczą, że zimno.

 

Mam mniej więcej taka

http://www.keramiko.pl/images/upload/1992404103524be7c9aa0bb_prddesc.jpg

Nie jest tak reprezentacyjna ale świetnie się w niej kisi :)

 

Też mam podobną, albo jeszcze większą, i pewnie bardziej wiekową, bo jeszcze po babci. Mój Tatuś robi w niej genialne ogórki.

A po sezonie stoi sobie schowana w spiżarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko są farby, które sie wypala w piekarniku i chyba nawet mycie w zmywarce wytrzymają.

 

Nienawidzę skrajnych temperatur - ani mrozu, ani piekielnych upałów. strasznie źle je znoszę z powodu problemów z krążeniem. do tego. wzięliśmy się zawzięliśmy z mężem i robimy trawniki przy domu. W tym tygodniu chcemy mieć gotową jedną połowę domu. dzisiaj siejemy trawę na kolejnych 250 metrach. pomysł chyba spowodowany ostrym udarem mózgu innego wytłumaczenia nie znajduję, ale w końcu będzie pięknie przy domu. :wiggle:

 

przyszedł biały wosk. jak trochę odsapnę zrobię próbę na kawałku boazerii brzozowej. tylko nie wiem czym to malować, żeby powierzchnia wyszła równiutka. Stracha mam okropnego, bo nawet nie chce podliczać ile nas to drewno na wyspę kosztowało.

 

za przykładem gospodyni wewątku planuję się ostro zabrać za pracę domowe. Tylko stolarz nie chce się dostosować i ma mnie głęboko w dupie, nie raczy przyjść już ponad pół roku :rotfl:

 

najgorsze jest to, że chcieliśmy w końcu gdzieś pojechać na weekend z Julką, ale w upał 40 stopni to tylko w domu można siedzieć :mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaplanka ma ceramiczny stolik w łazience ;) widać w lusterku :p

 

Widziałam!! :wiggle: Od razu go dojrzałam :D

Stołki? Tak! Ale jak dla mnie kolorowe :D:lol2:

 

Dla mnie wszystkie są piękne :D

 

Aniko są farby, które sie wypala w piekarniku i chyba nawet mycie w zmywarce wytrzymają.

 

Nienawidzę skrajnych temperatur - ani mrozu, ani piekielnych upałów. strasznie źle je znoszę z powodu problemów z krążeniem. do tego. wzięliśmy się zawzięliśmy z mężem i robimy trawniki przy domu. W tym tygodniu chcemy mieć gotową jedną połowę domu. dzisiaj siejemy trawę na kolejnych 250 metrach. pomysł chyba spowodowany ostrym udarem mózgu innego wytłumaczenia nie znajduję, ale w końcu będzie pięknie przy domu. :wiggle:

 

 

:wiggle::wiggle:

A miałabyś chwilkę na twórczość z moim obrazem? :hug: Da się skopiować do ramy kolor mebli? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...