Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

szczerze??

pierwotna wersja bardziej mi sie podobala..chciaz na obecnej mozna pograc w skoczka :D :p

 

Ej, Meliska, nie zasmucaj artystki :lol2: Właśnie zaczęłam donicę :rotfl:

I postanowiłam, że choinka w tym roku też będzie z motywem Courtly Check w roli głównej :lol2:

 

Dobra robota! !! :)

 

Wiwik, dzięki i mam nadzieję, że nie pękasz po cichu ze śmiechu :lol2:

 

Oto oryginał :D Ja swoją mam za 40 PLN, zamiast za 198 USD :D

 

HCH74A1_mx.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu chcecie sprowadzić wątek na drogę pijaństwa? :p

 

ja tylko grzecznie informuje :lol2:

 

spoko 17sierpnia bedzie "dniem pozytywnie zakreconych", wiec sobie odbijemy jeszcze :lol2:

 

 

 

to to rozumiem :lol2:

 

Ja chce wyleczyć anginę, moze pomoże :cool:

http://3.bp.blogspot.com/-O7Wsmr9wb0U/UBBhVhT_CiI/AAAAAAAAA_Q/elzvYuEARkE/s320/IMG_0432zlotepszeniczne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, nie wiem jak Ty to przyjmiesz ale ja z usmiechem na buzi...

 

wiecie, ze dzisiaj jest swieto?? i to jakie!!!

 

Miedzynarodowy dzien piwa i piwowara :lol2:

 

no to jak? pijemy! :D:rotfl:

 

Z przyjemnością stawiam, przywiezione z Bieszczadów :D Sama tylko powącham, bo naprawdę ładnie pachnie ;)

 

ursa.jpg

 

 

No i znowu chcecie sprowadzić wątek na drogę pijaństwa? :p

 

:rotfl::rotfl:

 

Ja chce wyleczyć anginę, moze pomoże :cool:

 

Pomoże!! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ta taca wyszła i nawet te ciapki kolorowe jak w oryginale. Chociaż ja lubię jak szachownica jest po prostu powycierana. Lakierowałaś czymś? fajne są lakiery flugera, używałam ich do decou.

 

fotki przerobię tylko powiedz jaka rama ma być gruba.

 

piwa nie znoszę strasznie, w każdej postaci.

 

ja też dzisiaj trochę zmalowałam - 1/6 drewna na wyspę pobieliłam tym woskiem osmo :wiggle::wiggle::wiggle:

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lakieruję fluggerem i potwierdzam że zaskakująco fajny ten lakier i prawie nie śmierdzi ;)

 

Pochwalisz się pobielonym Emila? Ja się wciąż zastanawiam czy nie bielić blatu wyspy...A może fronty? :rolleyes:

 

Taca mi się podoba chociaz nie ukrywam że trochę mi za dużo na niej o te paski po bokach. Malowałas od szablonu? Bo sama wiem że to nie taka prosta sprawa :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro pstryknę fotki :) wosk jest cudny, fajnie się nim maluję :) i jest bardzo wydajny, Jak głupia liczyłam jaką mam powierzchnie tej wyspy do pomalowania, a jak na razie ubyło mi z puszki z centymetr tego wosku. Jak wrócę w końcu do decou to muszę cześć lakierowanych powierzchni zastąpić woskowaniem :D są taaakie milutkie w dotyku i dużo łatwiejsze w aplikacji.

 

Moja wyspa jest pobielona tak, że widać słoje, bardzo mi na tym zależało. U ciebie chyba ma być bardziej kryjącą. Zrobię test na skrawku boazerii jak ten wosk wygląda przy 2 warstwach, bo podobno ma kryć. Jest też wosk całkowicie kryjący biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ta taca wyszła i nawet te ciapki kolorowe jak w oryginale. Chociaż ja lubię jak szachownica jest po prostu powycierana. Lakierowałaś czymś? fajne są lakiery flugera, używałam ich do decou.

 

fotki przerobię tylko powiedz jaka rama ma być gruba.

 

ja też dzisiaj trochę zmalowałam - 1/6 drewna na wyspę pobieliłam tym woskiem osmo :wiggle::wiggle::wiggle:

 

Pokaż blat woskowany, prosimy :)

Lakierowałam lakierem błyszczącym do deku. Na spodzie będzie szyba ;)

A rama? Myślałam o takiej 4-5 cm :)

Ja też lakieruję fluggerem i potwierdzam że zaskakująco fajny ten lakier i prawie nie śmierdzi ;)

 

Pochwalisz się pobielonym Emila? Ja się wciąż zastanawiam czy nie bielić blatu wyspy...A może fronty? :rolleyes:

 

Taca mi się podoba chociaz nie ukrywam że trochę mi za dużo na niej o te paski po bokach. Malowałas od szablonu? Bo sama wiem że to nie taka prosta sprawa :p

 

Nie, nie od szablonu ;) Paski z boku pewnie pójdą do zamalowania :)

Muszę kupić ten lakier fluggera, w takim razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...