Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przychodze sie przywitac,:hug::hug::hug: Czytam podgladam i kibicuje:lol2::lol2::lol2:

 

Witam, witam :hug::hug: Wszelka aktywność jest tu mile widziana :lol2:

 

Forum śpi a tu taki ruch. Ledwo się wpisałam a Wy naklepałyście kilka stron. Metamorfozy SPEKTAKULARNE. Jak znajdę wolniejszą chwilkę to się wczytam co i jak.

 

Forumowemu marazmowi mówimy stanowcze NIE !! :lol2::lol2: Oglądamy wyłączoną telewizję, rozwijamy wyobraźnię i inne umiejętności :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos trzeźwości, to w zeszłym roku podczas budowy nauczyłam się pić piwo, przerzucając tony ziemi i piachu łopatą. Myślę, że dzięki temu boskiemu napojowi przeżyłam stres budowlany. Nigdy wcześniej piwa nie piłam.

 

Jeżeli chodzi o piwo, to ja niezmiernie rzadko, ale jeżeli już, to tylko Browar Grybów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pije od jakiś 6 lat, co nie znaczy że wcześniej byłam alkoholiczka. Piłam bardzo mało ale po urodzeniu dzieci nie widzę żadnego powodu do picia. Będę jednak miała winniczke i będę robic wino, jak wróci mi ochota to będę miała zapasy kilkuletniego domowego wina :) Edytowane przez AnikoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pije od jakiś 6 lat, co nie znaczy że wcześniej byłam alkoholiczka. Piłam bardzo mało ale po urodzeniu dzieci nie widzę żadnego powodu do picia. Będę jednak miała winniczke i będę robic wino, jak wróci mi ochota to będę miała zapasy kilkuletniego domowego wina :)

 

Poczekaj aż zaczniesz w końcu budować :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko, to tu jest super miejsce na dzielenie się przepisami na winko :yes: Z własnych wyrobów, to popełniłam kiedyś gruszkówkę, ale ponieważ winniczki, tudzież innego miejsca na długie przechowywanie nie mam, to i po gruszkówce już ani śladu :lol2: Winniczka to super sprawa. Zawsze marzyłam o takiej, jaką ma forumowa Basia_KRK :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az mi sie przypomnialo jak bylam u kumpeli (nascie lat temu)... jej brat pedzil wino...

pewnego dnia powiedzial nam zebysmy poszly spuscic tego wina do butelki, bedzie w sam raz na wieczorne ognisko..no to poszlysmy:rolleyes:...kolezanka nie potrafila zaciagnac wezykiem tego wina i sie lekko upila, wiec mowie jej daj pokaze ci jak to sie robi :p

zanim jednak zaczelam spuszczac to wino do butelki, kumpela wpadla na zacny plan i obie sie napilysmy z tego wezyka, a co okazja byla, brat nie widzial..jest wino jest zabawa :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże broń - żadnym abstynentem nie jestem, tylko ... w pracy się nie da :wiggle:

 

Ja mam na czarna godzine i na mega wku...dwa piwa w pracy w lodówce, dostałam od szefa więc ten tego :D

Pusia, w takim razie realizację z czarnymi widziałam :lol2:

 

Arbuzowy drink jest pyszny :) Kroję w kostkę arbusa (usuwam maksimum pestek), układam na płaskim naczyniu (ja akurat na formie do pieczenia pizzy) wyłożonym papierem do pieczenia i wkładam do zamrażarki. Wersja bezalkoholowa to woda mineralna lekko gazowana, sok z limonki lub cytryny, mięta i kostki arbuzowe. W wersji dla dorosłych można dolać np. wódki :) Rzeczywiście wyglądają pięknie i dobrze smakują. Zmrożony arbuz świetnie chłodzi napój i dodaje mu świeżego aromatu, szybko też się rozmraża i jest super przekąską :D

 

Drinka zapisuje bo brzmi superowo :-)

Za miłe słowo dziękuję :) Przygotowanie drinka bajecznie łatwe (kilka postów wcześniej), tylko trochę trzeba popracować przed zamrożeniem arbuza. U mnie trzy tace w szufladzie zamrożone :D

 

 

Kupię w takim razie i taśmę i haczyki :D Na taśmie pójdą obrazy, a na haczykach ramki z wymienną treścią :D

ooo to czekam na info o testach :-)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

jest wątek!!

 

 

co do wieszania obrazków - Iwonka a nie myślałaś o linkach z sufitu?

wg mnie bomba :) można dać niewidoczne żyłki, albo fajne jakieś ozdobne tasiemki :)

 

Karola własnie kiedys gdzies to widziałam i sie zatsnawiałam nad tym, chyba muszę wrócić do pomysłu bo mnie coś ta biala sciana zaczyna denerwowac na schodach :sick:

 

 

Dziewczyny, wrzucam ponownie ostatnie ułożenie obrazków, bo dziś zamierzam sfinalizować sprawę :p Rzućcie proszę trzeźwym :lol2: okiem, czy tak to może być. Zapas taśmy do przyklejania kupię, jak by co :D

 

[ATTACH=CONFIG]321089[/ATTACH]

 

jak dla mnie jest ok, wypełnienie tez dużo da :yes:

Dziewczęta, alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach :lol2:

 

Ale, żeby nie było, że jesteśmy zagrożone czyhającym w kącie nałogiem, następną flaszkę serwuję dopiero w piątek :lol2::lol2:

 

oooo to tez nie popiję, jade do teściowej i trzeba być grzeczną :D

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa nie badz wisnia... w piatek lece do PL, wiec niby jak ja mam tu z wami toastowac?

oooo to tez nie popiję, jade do teściowej i trzeba być grzeczną http://forum.muratordom.pl/images/smilies/biggrin-2.gif

 

 

Wobec takich okoliczności zmieniam termin: alkohol będzie podawany we czwartek i w piątek :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany, ale wątek galopuje :o

 

Będę wdzięczna za dobre źródło tanich plakatów do pobrania :) Z tego, co się orientuję, za darmo to raczej nic nie ma ;)

 

podrzucam ci pomysły Wioli z jej bloga :)

darmowe plakaty, pomysły na ramki i zdjęcia, literki z tektury....

 

http://www.interiorspl.com/strona-gwna/2014/12/15/l12haw16jjxo0a185pic7ng0ofvvbj

 

http://www.interiorspl.com/strona-gwna/2015/1/22/czarno-biae-fotografie-do-pobrania-prosto-z-dingle

 

http://www.interiorspl.com/strona-gwna/2014/9/3/3-pomysy-na-rcznie-zrobione-ozdoby-ktre-bd-miay-ogromny-wpyw-na-wntrze

 

http://www.interiorspl.com/strona-gwna/2014/4/4/zrb-to-sama-prosty-i-tani-sposb-na-odmian-wygldu-starych-ramek

 

http://www.interiorspl.com/strona-gwna/twoje-diy-prezentuje.html

 

gdzieś tam jest jeszcze o galeriach, ale nie mam teraz czasu szukać ;)

 

taśmę i haczyki Command posiadam, ale nie miałam okazji jej jeszcze użyć :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...