Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a wiecie co moj chlopina zrobil pod moja nieobecnosc!?

dobral sie do mojej trunkowej butelki, delikatnie otworzyl by se skonsumowac zawartosc i zeby zonka sie nie zorientowala... bedac u znajomych i spozyciu % wygadal sie, ze mu nie posmakowalo i zawartosc ze szklanki odlal do butelki !

myslalam ze go udusze za to..ale to jest dla niego nauczka, ze nie rusza sie nie swoich %

ja lubie wytrawne i polwytrawne a on slodkie :lol2:

 

tylko jak to teraz pic? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

ja wczoraj dwa piwka wypiłam:) świętowałam dzień piwowara, bo byłam na koncercie:)

 

jak wy tu takie zdolne manualnie jesteście to napiszcie jak wykonać napis na tej oto skrzynce:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?211273-DIY-czyli-zr%C3%B3b-to-sam(a)-we-wn%C4%99trzach/page32

 

(skrzynka pod koniec strony)

 

Nie chce specjalnie za dużo materiałów kupować, bo będzie to jedyna rzecz, którą sama przyozdobię, jedynie farbę kupię. Czy są jakieś specjalne szablony z napisami, od których mogę namalować napis? Kalka raczej odpada, nie lubię się tak bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po własnym Chłopie się brzydzisz??

Przecież to alkohol - zdezynfekowało się samo od środka :rotfl:

 

przeciez kolezankom nie postawie takiego trunku :lol2:

 

juz ja go zdezynfekuje przy nastepnej takiej probie :lol2:

 

 

ja zrobilam sobie kawe passat... sa jeszcze inne kawy odmiany vw :lol2: az musze fotke cyknac..tylko zrobie przyczajowe bo ludxie sa obok :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam fotki mojego drewna na wyspę

 

jesion na regały po bokach

 

[ATTACH=CONFIG]326673[/ATTACH]

tu z frontem dębowym i niemalowanym jeszcze drewnem jesionowym

 

[ATTACH=CONFIG]326674[/ATTACH]

 

zbliżenie na dąb

 

[ATTACH=CONFIG]326676[/ATTACH]

 

a tu drewno z kawałkiem blatu z piaskowca który będzie na wyspie.

 

[ATTACH=CONFIG]326675[/ATTACH]

 

Pięknie się zapowiada. Poważnie zastanawiam się nad bielonym blatem w barku. Co Wy na to? Tylko wiecie, trzeźwym okiem spójrzcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno to widzę :lol2:

Zaraz i Ciebie Meliska do pionu ustawi :lol2:

Chociaż użyłaś słowa "barek" a to może być zaliczone na Twoją korzyść :rotfl:

 

A poważnie, mnie się ogólnie bielone drewna podobają.

 

 

mialam napiasc ze czarno to widze, ale zawolano mnie do oplaty ;)

 

delikatnie bielona deske to myslimy polozyc w salonie, ale jak to bedzie ku finish'owi to sie okaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos musi postawic watek do pionu :D

 

Dzisiaj jest Dzien Musztardy ;)

 

Sposób teścia na angine : płukanie gardła spirytusem.

 

To ja proponuję na dziś połączenie szklanki musztardówki, cytryny i spirytusu :lol2:

Proszę bardzo! Chorych uzdrowi, zdrowych wzmocni: CYTRYNÓWKA :D

 

cytrynówka.jpg

noooo to dzisiaj bedziemy pic mocniejsze trunki, normalnie czuje to w kosciach:lol2:

 

W kościach czujesz? Na kości cytrynówka też jest super :lol2:

 

ooo ja ...nie wiem czy dam radę ;)

 

mozesz liczyc na moja pomoc jak chcesz :lol:

 

We mnie też wielkie wparcie :D

no proszeee to sie pieski rozbrykaly :lol2:

 

Dokładnie jak u mnie :rotfl:

 

Słyszałam, że psy upodabniają się do właścicieli :rotfl:

 

Jak tylko skończy się abstynencja, to podaję swojemu psiaku wino :lol2: Jestem przekonana, że będzie lubił :rotfl:

 

zrobiłam fotki mojego drewna na wyspę

 

 

 

a tu drewno z kawałkiem blatu z piaskowca który będzie na wyspie.

 

 

Emila, pięknie!! Rewelacja!

Hm.. co ja bym mogła u siebie pobielić?? :p

 

To zostawiam mrożona kawkę ;)

c8ca0215d6385e6ec77da8190904ab41.jpg

 

Iwonka, ale u Ciebie ładnie! Poproszę szerszy kadr biura :) Ślicznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie rok temu też bawiłam sie w malowanie drewna.

cały sierpien olejowałam 250 metrów boazerii na skosy na poddaszu. :lol2:

 

3 takie kupy wyszło, na styk ich starczyło.

P1050618.JPG

 

tu stanowisko pracy

P1050617.JPG

 

a w kuchni się suszyły:lol2:

 

P1060254.JPG

 

jeszcze masa mi ich została wiec będę je wciskać gdzie sie da, zbudujemy z nich domek dla Julki albo dwa, planuje dawać je na plecki mebli, pewnie część będzie bielona :lol2:

 

w sumie sufity na poddaszu też można pobielić :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

ja wczoraj dwa piwka wypiłam:) świętowałam dzień piwowara, bo byłam na koncercie:)

 

jak wy tu takie zdolne manualnie jesteście to napiszcie jak wykonać napis na tej oto skrzynce:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?211273-DIY-czyli-zr%C3%B3b-to-sam(a)-we-wn%C4%99trzach/page32

 

(skrzynka pod koniec strony)

 

Nie chce specjalnie za dużo materiałów kupować, bo będzie to jedyna rzecz, którą sama przyozdobię, jedynie farbę kupię. Czy są jakieś specjalne szablony z napisami, od których mogę namalować napis? Kalka raczej odpada, nie lubię się tak bawić.

 

Bratkaf, moja znajoma robiła mi pudełko drewniane na zdjęcia w ten sposób, że poprosiła mnie, abym wydrukowała sobie na drukarce laserowej to, co chcę, aby było na pudełku. Wybrałam czarno-białe zdjęcie. Musi być wydrukowane w odbiciu lustrzanym, bo jest nanoszone transferem. Tak samo trzeba zrobić z napisem (jest taka fajna funkcja w Windows ;)). Używała Mod Podge. Potem lakierowanie i gotowe :) To chyba najprostszy i najtańszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może też rozpuszczalnikiem nitro zrobić transfer - do napisów chyba lepszy i mnie roboty, do mod podge trzeba mocno lakierować. miałam fajny preparat do transferów, ale musiałabym go wygrzebać z pudła, żeby sprawdzić jak się nazywa.

 

szablony też można kupić np. tutaj http://www.fabrykafantazji.pl/

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa, Ty to wiesz jak wejsc z tematem :lol2:

Cytrynowka powiadasz...no to biere, chociaz ja dzisiaj nadal na chmielowej jade, booooo

moj mezu przez pomylke zamiast 8puszek na 2 osoby zabrac, to spakowal ich az 16 :lol2:

dobrze ze celnicy nas nie skontrolowali bo jeszcze o 1 wino za duzo wzielismy...kurde przemyt jak nic :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mel, cytryna z chmielem się lubią, tylko jutro może głowa boleć :lol2:

 

Przyszła zamówiona próbka materiału i .. tragedia, niestety :sick: Nie mam pojęcia na czym u nich polega odwzorowanie kolorów, zwłaszcza białego i czarnego, ale jutro może się dowiem ;) Tam, gdzie powinny być białe pola, są żółto-kremowe, a tam, gdzie czarne - grafitowe. Brzeg próbki jest biały, więc świetnie widać różnicę.

Jestem kompletnie niezadowolona, ale nawet ten krem pasuje do kanapy ;) Tyle, że nie taki miał być.. :(

 

cotton.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...