Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Ivy, niestety dotąd zero odzewu :(

 

Czekam cierpliwie :-)

 

W jednym z marketów budowlnaych o dziewczęcym imieniu znalazlam na metalowych nóżkach i dumam:

http://www.jula.pl/globalassets/catalog/productimages/423488.jpg?width=458&height=458&scale=canvas&bgcolor=white

jeszcze aka ale nie jestem przekonanan :

http://www.jula.pl/globalassets/catalog/productimages/423489.jpg?width=458&height=458&scale=canvas&bgcolor=white

 

 

i maja cos na podobieńswo cotton ball - cena 69 zł

http://www.jula.pl/globalassets/catalog/productimages/422461.jpg?width=458&height=458&scale=canvas&bgcolor=white

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ta pierwsza bardzo ładna i teraz w niższej cenie :) Do tego tekstylny abażur. Jest na trzy żarówki i wszystkie zapalają się jednocześnie, ale można dać jakieś słabiutkie i nastrojowe światło gotowe :) Podoba się!

 

A widziałaś te, na baterie, ledowe żarówki? Świetne są!

łańcuch1.jpg

I dłuższy łańcuch, do gniazdka, również na zewnątrz :)

łańcuch.jpg

 

Chyba się tam wybiorę ;)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza bardzo ładna i teraz w niższej cenie :) Do tego tekstylny abażur. Jest na trzy żarówki i wszystkie zapalają się jednocześnie, ale można dać jakieś słabiutkie i nastrojowe światło gotowe :) Podoba się!

 

bo mi tez najbaradziej , i tak czaje się koło niej :rolleyes:

 

Postawiłam bym tutaj gdzie latarenki :)

35c22c45fc53084533d02cfb360e4bf8.jpg

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza bardzo ładna i teraz w niższej cenie :) Do tego tekstylny abażur. Jest na trzy żarówki i wszystkie zapalają się jednocześnie, ale można dać jakieś słabiutkie i nastrojowe światło gotowe :) Podoba się!

 

A widziałaś te, na baterie, ledowe żarówki? Świetne są!

[ATTACH=CONFIG]326790[/ATTACH]

I dłuższy łańcuch, do gniazdka, również na zewnątrz :)

[ATTACH=CONFIG]326791[/ATTACH]

 

Chyba się tam wybiorę ;)

 

Tomkowa super są, zwłaszcza te drugie. Znając Twoje tempo jutro będą wisieć na tarasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa super są, zwłaszcza te drugie. Znając Twoje tempo jutro będą wisieć na tarasie :)

 

:lol2: Od dawna wybieram się po szare zmywaki, które pokazywała Iwonka, ale teraz to już nie mam wyjścia :D

 

Abazur pewnie do wymiany jak by sie trafi l jakiś fajny ;)

 

tripod+lamp.jpg

 

Przywieź do mnie, to go przemalujemy :lol2:

 

boskie te lampeczki na łańcuchach, po ile one są. Też muszę się koniecznie tam wybrać, w tygodniu muszę męża do wawy wyciągnąć :wiggle:

 

Krótsze 37, dłuższe stówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba tripody fajne. Abażury zawsze można zmienić, albo podrasować. ja mam 2 statywy, tripody fotograficzne po moim tacie. Mosiężny chromowany i drewniany. oba mają regulowane długości nóg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...