Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lustro świetne. Czekam tak to na twoją wersję :) A co z kuchnią? Fronty w szachownice ;)

 

Kuchnia jest do zmiany, kieeeedyś tam ;) Póki co, fronty są energetycznie pomarańczowe, ale właśnie mnie natchnęłaś, żeby roleta była w szachownicę :lol2: Pamiętam, że kiedyś szocik szukała takiej tkaniny i zdaje się Diana znalazła :D

 

A gdzies widzialam w necie w inspiracjach napis typu "niezle ziolka" i chyba cos takiego chce

 

To jak się weźmiemy za malunki, to o nas tak będzie można powiedzieć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis można samemu namalować odręcznie i wsio. Wcześniej można przekalkować.

 

masakra - w domu 26 stopni, na dworze 28 !!!!!!!!!

 

E tam, zaraz masakra ;)

To samo miałam zaproponować z napisem :D Ja bym wydrukowała, wycięła wnętrze liter, przymocowała do skrzynki, psiknęła farbą w sprayu i gotowe :D

 

właśnie mnie natchnęłaś, żeby roleta była w szachownicę :lol2: Pamiętam, że kiedyś szocik szukała takiej tkaniny i zdaje się Diana znalazła :D

 

Dobrze pamiętałam śliczny pokoik Synka szocik! :wiggle:Znalazłam szachownicę!! :D TU

 

szachownica.jpg

 

edit: TU sporo taniej, ale trzeba poczekać na dostawę ;)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, lampeczki nie są złe, w domu chyba też by dobrze się prezentowały ;) Te żarówki nie są szklane (to chyba jednak dobrze ;) ) i są niewymienialne. Świecą bardzo przyjemnie, ale nie umiem zrobić takiej fotki, która pokazałaby cały ich urok. Jestem zadowolona. Zimą powędrują na ganek i będą czynić świąteczny klimat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...