Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

szafa wyszła super, też się długo zastanawiam o co z nią chodzi i gdzie ona w ogóle jest :rotfl: wygląda jakby była oryginalnie obklejona lustrami :wiggle:

 

stołek czadowy. tylko ja zdecydowanie wole w wannie siedzieć i strasznie cierpie bo wanny jeszcze nie mamy :sick:

 

a co do wyboru, który stołek pod prysznic, to ja bym sie kierowała uciążliwością jego mycia. ten z guziczkami może zbierać osady z mydła czy kamień jeżeli go masz. :rolleyes:

 

ściana u Julki skuta :rolleyes: Józio ma przyjść w środę tynkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa wyszła super, też się długo zastanawiam o co z nią chodzi i gdzie ona w ogóle jest :rotfl: wygląda jakby była oryginalnie obklejona lustrami :wiggle:

 

stołek czadowy. tylko ja zdecydowanie wole w wannie siedzieć i strasznie cierpie bo wanny jeszcze nie mamy :sick:

 

a co do wyboru, który stołek pod prysznic, to ja bym sie kierowała uciążliwością jego mycia. ten z guziczkami może zbierać osady z mydła czy kamień jeżeli go masz. :rolleyes:

 

ściana u Julki skuta :rolleyes: Józio ma przyjść w środę tynkować.

 

Hej, Pracusiu, fajnie, że Ci się podoba ;)

Właśnie przyszła wiadomość, że jedzie drugi stołek! :wiggle:

 

Aniu myślę że jak najbardziej sie nada na rolety.

A ogólnie to nie chciałaś takiej zwykłej biało-czarnej szachownicy, jest taka tkanina i to w dobrej cenie pamiętam że kiedyś dla kogoś szukałam

 

Diano, ja właśnie pamiętałam, że szukałaś szachownicy dla szocik ;) Mniejszą szachownicę 2x2 i w dobrej cenie znalazłam TU :) Tylko się zastanawiam, czy nie jest za drobna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To właśnie ta :) Raport jest 8 cm, czyli rozumiem, że pojedynczy kwadrat 4 cm, tak? Ona ma gramaturę 110 g/m2, tamta z mniejszymi kwadratami 140 g/m2. Która będzie lepsza na roletę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest wyczekiwany stołek chiński :D Na razie jeden przyjechał. Od razu wylądował tam, gdzie planowałam :) Jeszcze nie testowałam, choć tu i ówdzie chodzą słuchy, że właśnie siedzę pod prysznicem :lol2:

 

no pięknie się wkomponował, aż mi się zachciało taki mieć, pasuje jako stolik pomocniczy ala kawowy, na odstawienie filiżanki? albo jako stoliczek nocny? no kurde boskie te stołki

 

a powiedz mi, czy u ciebie to lustro w łazience, to sięga od prysznica do....? masz na całej ścianie? już nie pamiętam innych zdjęć łazienki, czy było to uwidocznione no i czy nad lustrem masz jeszcze płytki. Jestem na etapie planowania drugiej łazienki, i jest ona tak nieustawna, że głowa mała, nie chcę zabunkrować jej płytkami.

 

Miałam wczoraj dobre chęci i połaziłam w Warszawie po sklepach plastycznych, by kupić ten mod podge i dupa nie było nigdzie, mimo że na stronie było napisane ze mają:/ muszę jednak zamówić na allegro:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...