Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ten stołek nie ma zupełnie płaskiej powierzchni na górze, jest leciuteńko zaokrąglona w dół, ale filiżanka spokojnie na środku stanie :) Drugi będzie u mnie właśnie stolikiem pomocniczym :)

 

W sklepach z artykułami plastycznymi pytaj o jakikolwiek preparat do transferu. Nie przekonała Cię wersja z napisem od szablonu lub od ręki? ;)

 

Lustro w łazience jest od prysznica do samego rogu ściany. Nad nim nie ma już płytek. Cyknęłam szybko fotkę, ale musiałam z zewnątrz, bo to takie maleństwo, że inaczej się nie da :D Wrzuć plan łazienki, coś może wykombinujemy ;)

Dziekuje za zdjecie. Nie chce ci tutaj zasmiecac watku wiec projekt lazienki wrzuce niedlugo do dzialu projektowego i dam wam znac to zerkniecie to bardzo mala lazienka ale moze cos sie wykombinuje. Tzn wiem co chce ale nie wiem czy sie da.

 

Co do transferu to nie chcialam brac innego plynu bo sie balam ze bedzie inny efekt. Boje sie od reki malowac bo nie wiem za bardzo jak ten szablon zrobic no i mam dwie lewe rece do malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłaś u ASKET, albo u GOCHY, pewnie są jeszcze inne sklepy decou w wawie

 

 

 

Tomkowa a jakby ten dywanik podgumować samemu - takim płynem abs, co się nakrapia skarpetki i kapcie. Może Diana bedzie wiedziała co to dokładnie i gdzie sie kupuję

 

 

My też rocznicy nie świętujemy. Ślub braliśmy tak, żeby był papier :p

Dzieki sprawdze w tych sklepach. Tamte byly po drodze z pracy dlatego poszlam zapytac. Nie znam za bardzo warszawy ale sprawdze w necie gdzie to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te świeczki nie są śmierdzące jak inne świeczki zapachowe. Mamy mega uczulenie - na wszystko co pachnie - począwszy do żeli i szamponów do kąpieli, przez większość perfum, o odświeżaczach powietrza nie mówiąc. To co sie z nami wtedy wyprawia jest nie do opisania - skóra czerwona, oczy jak królit, maksymalnie załzawione i wodospad z nosa :lol2: ale takie świeczuszki mi sie marzą - bez tych dodatkowych przyjemności :p

 

Tych wosków nie da się porównać do masowych świeczek pachnących, bo to zupełnie inna liga ;) Kanka coś wspominała o sojowych woskach dla alergików, możesz poczytać TU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co ten stołek gładki lepiej wygląda na mozaice, nie konkurują ze sobą obydwa wzory :) przy tamtym chyba lekkiego oczopląsu można dostać. Zresztą chyba lepiej tamten podziwiać w salonie niż siedząc na tronie :rotfl:

 

 

dzięki za namiar na kolejny wątek, zajrzałam na pierwszą stronę i teraz muszę cały przejrzać :mad::mad: ...bo zapowada się ciekawie :D

 

o świeczkach koniecznie poczytam, szczególnie zimą lubię sobie coś zapalić :) teraz to mi pachnie z dworu i pól naturalnie :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych wosków nie da się porównać do masowych świeczek pachnących, bo to zupełnie inna liga ;) Kanka coś wspominała o sojowych woskach dla alergików, możesz poczytać TU :)

 

To fakt,nie można ich do świeczek porównać, ale woski trzeba dozować ostrożnie, bo intensywnie pachną:)

 

a drugi stolik idealnie pasuje do łazienki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cieszę się Inko, że Ci się podoba :)

Pytałaś u Marty o jakich woskach u niej pisałam, więc pokażę moją kolekcję ;) Przepadam za woskami Kringle Candle, a w szaleństwo zapachowych wosków wciągnęła mnie forumowa Kanka :D

 

[ATTACH=CONFIG]327142[/ATTACH]

 

 

 

 

O nawet mam taki kominek tylko ja używałam do olejku z drzewa herbacianego (śmierdziel, ale odkaża) Zaciekawiłyście mnie tymi woskami na pewno kiedyś spróbuję :)

 

A stołek w łazience też bardziej widzi mi się pełny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłaś u ASKET, albo u GOCHY, pewnie są jeszcze inne sklepy decou w wawie

 

 

 

Tomkowa a jakby ten dywanik podgumować samemu - takim płynem abs, co się nakrapia skarpetki i kapcie. Może Diana bedzie wiedziała co to dokładnie i gdzie sie kupuję

 

 

My też rocznicy nie świętujemy. Ślub braliśmy tak, żeby był papier :p

 

Gratulacje z okazji rocznicy :)

Diana wie o co chodzi może dać namiar na klej abs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bomba te stołki! lepiej wyglądają u Ciebie niż na westowych fotkach... od dawna je tam widuję ale nie wpadłam na to by je pod prysznic dać :bash: idealnie! miałam do siebie szukać jakiegoś krzesełka by móc wygodnie zasiąść ale może na taki stołek się połaszczę...

 

a na zdjęciu z salonu wygląda jakby miał szary kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...