Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Ładniejszy, zgadzam się :yes: Ten drugi jest ociupinkę niższy i odrobinę mniej pękaty, więc pasuje do tej tyci łazienki jeszcze lepiej ;) I może od razu się nie pokruszy, jak zacznę testowanie, za radą Meliski :lol2:

 

Ażurowy stoi sobie w salonie ;)

 

[ATTACH=CONFIG]327159[/ATTACH]

 

za rada Meliski :lol2::lol2::lol2:

 

 

a ten stolek to jest szary czy bialy w koncu?

bo tutaj inaczej wyglada jak pod prysznicem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oba stołki na wescie kupione? wyglądają mega

 

a ja się zakochałam dzisiaj w tych płytkach (sorrki że linka podaję a nie od razu zdjęcie, ale coś mi się dzisiaj nie chce wkleić) : http://www.krainalazienek.pl/pl/o/Porcelanosa-Liston-Oxford-Cognac---316x90

 

podobają mi się te drewnopodobne na ścianie i suficie, ciekawe jakby to u mnie wyglądało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo cena wyzsza od moich desek do sypialni :lol2:

 

Bratkaf, wkleje fotke za Ciebie, co by nie latac za linkiem :D

 

http://www.krainalazienek.pl/img/towary/5/2014_05/Porcelanosa-Liston-Oxford-Cognac---316x90.jpg

 

http://www.krainalazienek.pl/img/towary/5/2015_06/Porcelanosa-Liston-Oxford-Cognac---316x90-1.jpg

 

to zdjecie z inspiracja lazienki jest super :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki melisa, bardzo mi się podoba to przejście na suficie, może uda mi się taniej zamówić i z drugiej strony łazienka moja jest mała, też bym dała tak pionowo po ścianie gdzie prysznic i jak by na suficie dobrze wyglądało, to jeszcze taki pasek na suficie:)

 

a jak wyjdzie mimo wszystko drogo, to powrócę do pomysłu drewna , ale wtedy już pod prysznicem nie będę mogła go dać:/

 

Tomkowa przepraszam,że zaśmieacam twój atek swoimi inspiracjami, ale dawno już mi się tak coś nie spodobało, szczególnieże te drwnopodobne płytki nie za bardzo mi się podobały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie trzeba płytek kłaść na calą ścianę i sufit, wystarczy kawałeczek gdzieś dać i cieszyć oczy. drogo nie wyjdzie i mąż z domu nie wyrzuci :D

 

a panele takie :wiggle: sama je planowałam u siebie, bo u mnie podobna łazienka, ale jednak wybrałam oktageny imitujące marmur :wiggle:

 

UR1035-2-500x500.jpg panele QS Laguna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie trzeba płytek kłaść na calą ścianę i sufit, wystarczy kawałeczek gdzieś dać i cieszyć oczy. drogo nie wyjdzie i mąż z domu nie wyrzuci :D

 

a panele takie :wiggle: sama je planowałam u siebie, bo u mnie podobna łazienka, ale jednak wybrałam oktageny imitujące marmur :wiggle:

 

[ATTACH=CONFIG]327190[/ATTACH] panele QS Laguna

 

ooo jakie piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zanim dojdzie do remontu to mi się zmieni, planujemy remont na październik/listopad, choć nie wiem, czy się nie przesunie, bo ostatnio jak jechałam autem to padł mi silnik i raczej nie opłaca się już go naprawiać i zmuszeni jesteśmy szybciej niż planowaliśmy kupić nowy samochód.

 

ale póki co się ponapalam:)

 

panele drewniane rzeczywiście piękne i też je początkowo chciałam kto wie czy nie wrócę do pierwotnego pomysłu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jak wyjdzie mimo wszystko drogo, to powrócę do pomysłu drewna , ale wtedy już pod prysznicem nie będę mogła go dać:/

y

 

pytanie jakie wybierzesz pozostałe płytki i jaka ostateczną cenę znajdziesz :D

Ja np wybrałam tez droższe ok 170 zl /m2 a juz na podłogę za 20 % tej ceny i średnia wyszła akceptowalna :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sobie namiar na klej zapisałam :wiggle:

 

Józiu od 6 tynkuje. Jedyny plus wstania w środku nocy to obserwacja migoczącego gwiezdnego pyłu na moim blacie kuchennym skąpanym w słońcu :wiggle:

 

Emila, a Tobie dzięki za pomysł z tym abeesem :D Dziś wstań w nocy, pomyśl marzenie i czekaj na spadające gwiazdy ;)

 

bomba te stołki! lepiej wyglądają u Ciebie niż na westowych fotkach... od dawna je tam widuję ale nie wpadłam na to by je pod prysznic dać :bash: idealnie! miałam do siebie szukać jakiegoś krzesełka by móc wygodnie zasiąść ale może na taki stołek się połaszczę...

 

a na zdjęciu z salonu wygląda jakby miał szary kolor

 

a ten stolek to jest szary czy bialy w koncu?

bo tutaj inaczej wyglada jak pod prysznicem..

 

Karolina, mi też się wydają bomba :D Żałuję, że nie wzięłam jeszcze jednego ;)

Dziwny jest ten ażurowy, faktycznie ;) Jak go wstawiam do łazienki, to jest biały, a jak go przenoszę do salonu, to wydaje się szary :D Serio! Same widzicie na fotkach :)

 

oba stołki na wescie kupione? wyglądają mega

 

a ja się zakochałam dzisiaj w tych płytkach (sorrki że linka podaję a nie od razu zdjęcie, ale coś mi się dzisiaj nie chce wkleić) : http://www.krainalazienek.pl/pl/o/Porcelanosa-Liston-Oxford-Cognac---316x90

 

podobają mi się te drewnopodobne na ścianie i suficie, ciekawe jakby to u mnie wyglądało?

 

Tomkowa przepraszam,że zaśmieacam twój atek swoimi inspiracjami, ale dawno już mi się tak coś nie spodobało, szczególnieże te drwnopodobne płytki nie za bardzo mi się podobały

 

Piękna inspiracja! :) Wrzucaj tu śmiało plan łazienki i pisz, co Ci się podoba :) Z tego, co wyczytałam na projektowym chcesz drewno na podłogę. Na ściany też? Ta Porcelanosa to płytka ścienna. Jeżeli chcesz ją na ściany, to podłoga już chyba nie drewniana? ;)

 

hihi mąż to i tak gada, że mi się podoba wszystko co najdroższe:) choć to oczywiście nie prawda

 

jasne, znam jeszcze droższe rzeczy :rotfl: mam całkowicie tak samo :lol2:

 

Możemy sobie ręce podać :D Portfel jednak zmusza, aby z górnej półki wzrok skierować na tę mocno po środku :D A czasami odejść od regału :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwiazdki na niebie bedzie widac w godzinach 21 do 2 :D

 

no to zaskoczylas mnie z tym stolkiem :D super ze kolorki ma takie zmienne :rolleyes:

 

co do lazienki bratkaf..na inspiracji widac ze w brodziku jest paseczek innych drewnianych plytek, a reszta to kafle szarobezowe ;)

Edytowane przez Mmelisa
literowka w nicku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa ja mialam nastepujace wizje.co do.swojej lazienki:

1. drewniana podloga, pod prysznicem plytki takze na podlodze. w reszcie lazienki plytki ulozone tyko do pewnej wysokoscie nie chce juz pod sufit. mam tez wneke na pralke i musze ja jakos zabudowac. pod umywalka chcialabym drewniany gruby blat.

2. wizja narodzila sie dzisiaj po zobaczeniu tych plytek, ktore wam pokazalam. plytki drewnopodobne z tymi rowkami polozone n. jednej scianie prysznica pionowo i pociagniete na sufit, ale mysle ze tylko kilka paskow.a.po bokach obnizony sufit. nie wiem czy zrozumiale napisalam. wtedy na calej podlodze i scianach inne plytki juz nie drewnopodobne i tez do pewnej wysokosci. plus ta zabudowa co pisalam i blat ewentualnie drewniany.

 

ale sie.napisalam. dzieki ze chcecie to czytac;)

 

Melisa.zauwazylam ze na podlodze sa inne plytki. mi sie podobaja tylko te na scianie i to przejscie na.sufit, ale tu nie wiem czy nie.zrobie bunkru z.lazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...