Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tu jest link do zdjęć, gdzie pokazywałam swoją pierwszą łazienkę, też niestety niewielką: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?100130-%C5%81AZIENKI-NASZE-!!!!!!&p=6470665#post6470665 (zdjęcia w połowie strony), teraz chciałabym już coś innego i raczej nie takie błyszczące kafle.

 

Pamiętam, bardzo ładna :yes:

łazienka czeka na malowanie, mam nadzieję, że po weekendzie będzie gotowa :)

 

Czyli w poniedziałek wyglądam fotek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno,jak Ty to wyrysowałaś?!

 

przepiękny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

slicznie :-) ja chce ten wzorek w prawym dolnym rogu ...jak to , co to i jak to zrobic na segregatory ???

 

wygląda designersko w jak najpozytywniejszym znaczeniu :) rysowałaś faktycznie czy to jakieś coś w stylu taśmy washi? bo jak to pierwsze to mega-szacun, a jak to drugie to też zresztą mega-szacun za pomysł i realizację :)

 

A nie powiem, jak to zrobiłam :p Super, że się podoba :D Najbardziej jestem dumna z tego, że sama wierciłam dziurki na gałki i nie ma dziur w podłodze :lol2: Link do tysięcy wzorków wklejałam wcześniej ;)

 

wymiękam, nie wyrabiam...

za ta cholera nie idzie nadazyc :lol2:

 

extra :)

 

http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila, świetny pomysł :) Zamiast czytać, będzie można książeczkę oglądać, na komodzie :lol2:

 

No dobra, powiem :lol2: Komódka jest bejcowana lakierobejcą w kolorze jasnego dębu z dodanym czarnym pigmentem Śnieżki :) Wzorki są znalezione w sieci i wydrukowane na cieniutkim papierze. Wycięte prostokąty przykleiłam klejem Magic i polakierowałam jedną warstwą błyszczącego Fluggera. Szufladki są włożone odwrotnie i dziurki są wiercone w plecach szufladek, żeby fronty były pełne :)

Iwonka, wzór, który Ci się podoba to TEN :) Jeżeli zrobisz wydruk A3, to z łatwością okleisz grzbiety segregatorów :) Zapisany obrazek będzie miał mało widoczny znak wodny strony, ale z pewnością wybierzesz pasek bez niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cudowna Aniu mistrzostwo świata.

 

Prześliczne cudeńko :)

 

no nieźle, masz niesamowity talent:)

 

Bardzo się cieszę z tych miłych słów :) Mi też się bardzo podoba i już cała zapełniona jest pachnącymi herbatkami :D

 

Mogła byś w ten sam sposób przerobić fronty szafek :)

 

Nie no, Pestko, z tym to już by było zdecydowane zagalopowanie się :lol2:

 

 

Przyszła kolejna próbka wydruku szachownicy na tkaninie. Tym razem kolory wyszły idealnie, ale kwadraty trochę za duże :rotfl:

Wyjdzie z tych dwóch próbek fajna poduszka :lol2: Lustro średnio mi się chce przerabiać ;) Ale jeżeli go nie zrobię do końca lata, to już wcale się za niego nie wezmę. Zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...