Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emila, do tych płytek klej nie jest potrzebny :D Chyba są u nas takie tapety udające cegłę, płytki itp. Trzeba je kleić i wyglądają koszmarnie. To, co pokazałam, to samoprzylepne cienkie "kartki", które wyglądają zupełnie jak ceramiczne płytki. Dla mnie rewelacja :)

 

P.S. Trzyma to super glue? ;) Z doświadczenia wiem, że jest to operacja krótkotrwała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłona na roletę się pierze, kuchnia ma być wymieniona dopiero jak się zepsuje, więc moje myśli znów krążą wokół luster :lol2:

Wszystko wskazuje na to, że mi się odmieniła opcja lustrzana w sypialni ;) Niesamowicie podobają mi się lustra za szafką nocną. Mam nadzieję, że dojadą do mnie panele Overlays i będę mogła przerobić lusterka Lots, a wtedy zawisły by nie nad łóżkiem, ale obok, odbijając pięknie światło lamp stojących. O właśnie: trzeba zacząć szukać lamp :D

 

sypialnia.jpg

 

sypialnia1.jpg

 

sypialnia2.jpg

 

sypialnia3.jpg

 

sypialnia4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteście w temacie luster, to i ja zasięgnę porady.

 

W korytarzu między drzwiami do łazienki a drzwiami do pokoju mam wolną przestrzeń, gdzie planowałam umieścić lustro o wymiarach 80x200cm. Planowałam lustro w grubej ramie, ale czy to będzie dobrze wyglądało, gdy po dwóch stronach ramy lustrzanej będą grube ościeżnice od drzwi:/, wszystkie ramy będą obok siebie z kilkucentymetrową przerwą.

 

Jeżeli nie takie lustro, to czy takie z ikei będzie pasowało

 

hovet-lustro__0217528_PE169720_S4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteście w temacie luster, to i ja zasięgnę porady.

 

W korytarzu między drzwiami do łazienki a drzwiami do pokoju mam wolną przestrzeń, gdzie planowałam umieścić lustro o wymiarach 80x200cm. Planowałam lustro w grubej ramie, ale czy to będzie dobrze wyglądało, gdy po dwóch stronach ramy lustrzanej będą grube ościeżnice od drzwi:/, wszystkie ramy będą obok siebie z kilkucentymetrową przerwą.

 

Jeżeli nie takie lustro, to czy takie z ikei będzie pasowało

 

[ATTACH=CONFIG]328125[/ATTACH]

Bratkaf myśę, że lepiej będzie się prezentowało takie, jak pokazałaś czyli w delikatnej ramie lub bez ramy

 

tutaj poglądowo

http://housetohome.media.ipcdigital.co.uk/96/000018f73/b133_orh550w550/SEPT-12CF086635.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...