Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja bym zrobiła lustro w szerokiej ramie, najlepiej takiej szerokości jak listwy od ościeżnicy :) To lustro z I jest bardzo ładne, ale ja bym powiesiła wyłącznie w ramie. Powieszone idealnie na wysokości górnej krawędzi listew drzwi będzie wyglądać super :) Wrzucam inspiracje luster w ramach (pierwsza to tablica, ale wiadomo o co chodzi), które wiszą w bezpośrednim sąsiedztwie okien lub drzwi z widocznymi obramowaniami. Jakiego koloru masz ościeżnice?

 

lustro1.jpg

 

lustro2.jpg

 

lustro3.jpg

 

lustro4.jpg

 

lustro5.jpg

lustro1.jpg

lustro2.jpg

lustro3.jpg

lustro4.jpg

lustro5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam chyba rady nadrobić tych ponad dwóch tygodni nieobecności, nie ma szans....przeleciałam ostatnie 10 stron przy kawce.... właściwie zajęło mi to dwie kawki i dwa automaty z praniem ;)

 

z szafą nic nie kumam ...widzę tylko obrazek z ramką z szachownicy, ale za cholerę nie wiem, gdzie i jakie lustra były przyklejone...widzę tylko lustro i żadnej szafy.... a wszystko przez to, że nie było before/after ....ale jak zwykle i tak jest pięknie.... :)

 

ceramiczne stołki przepiękne!!!

super się wkomponowały i w łazienkę i w salon.... a małzowi bardziej się podobała niespodzianka czy testy? (nie musisz odpowiadać...) :rotfl:

 

herbatnik :jawdrop:

zastrzeż wzór, albo rozpocznij produkcję!! poważnie.... koniecznie wstaw to na jakąś stronę, gdzie chwalą się przeróbkami ikei

brak mi słów, nie mówiąc o tym jak cudownie się wpasował w kuchnię.... (a propos...nie powiedziałabym, że ma 15 lat...prezentuje się lepiej niż dobrze jak na ten wiek)

 

dałabym roletę obniżoną, a nie od samego sufitu (to miejsce, które tam zostaje, optycznie zgadza się z maskownicą karnisza w pokoju i jest lepiej jak dla mnie)

 

z dylematami gazowo-ceramiczno-indukcyjnymi też miałam do czynienia... powiem krótko... gaz odpadł u mnie jako pierwszy i wiem na pewno, że nigdy więcej (opary osiadające na meblach, okopcone gary, zapaszek, mycie, doszorowywanie płyty i palników.... miałam 20 lat i nikt mnie na zmianę nie namówi)

indukcja odpadła jako druga ze względu m.in. na duże pole elektromagnetyczne, szum wentylatora i to, że wariuje czasami jak jej np. nie pasuje wielkość garnka, albo ilość zajętych palników, no i ma panel na płycie, a ja nie chciałam...

wybrałam ceramiczną i jestem mega zadowolona... zupa przez godzinę jest jeszcze ciepła, makaron, ryż gotuję minutę i wyłączam...sam dochodzi, mycie to nie mycie...zawsze jest czysta tak jak blaty... garnków nie musiałam wymieniać, nie mówiąc o tym, że nie są okopcone...

u mnie zdecydowała jeszcze cena, bo kupiłam ją zintegrowaną z piekarnikiem...i to, że miała metalową ramkę czyli jest mniej narażona na uszczerbienie...

 

lustra za stolikami nocnymi to genialny pomysł, też mi się bardzo podoba to rozwiązanie... kiedy ruszasz z planami sypialnianymi? ;)

 

Bratkaff, ja też dałabym lustro w ramie (najlepiej białej, jeśli masz białe drzwi)...

 

uff!

to chwilowo jestem na bieżąco :D

 

witajcie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Catti!! :hug: Chyba ze wszystkim się zgadzamy :D

Jeżeli chodzi o stołek, to wzbudził zachwyt pod tytułem: "fantastycznie, kupiłaś beczkę z piwem pod prysznic!!" :rotfl:

Testy przeszedł, hmm.. pomyślnie http://emotikona.pl/emotikony/pic/0blush2.gif

 

Herbatnik bardzo dziękuje :) Jest ulubieńcem wszystkich :)

Płyta ceramiczna zostaje dopóki żyje i będzie kiedyś wymieniona na taką samą :) Mi ta ramka metalowa z jednej strony się odkleja :(

Roleta się mierzy i będzie obniżona.

Szafę w wiatrołapie wystarczy wyobrazić sobie bez naklejonych luster i będzie "before" :D

Sypialnia może za rok, ale z malowaniem szafek i produkcją luster pewnie tyle nie wytrzymam :lol2: Jak tylko dotrą do mnie panele do "tuningu" biorę się za robotę :D

 

Ale co do ramy lustra u bratkaf się różnimy ;) Jeżeli ma białe ościeżnice, tym bardziej zrobiłabym ramę ciemną :) Ale ja jestem dziwak, wystarczy spojrzeć na moje drzwi :lol2:

 

drzwi2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tu wklejałam zdjęcia łazienki, tam było widać moje drzwi, są w kolorze jasny orzech, taki ciepły odcień brązu.

 

Ja nie ukrywam, że mi się też bardziej podobają lustra w ramie prostej drewnianej i do tej pory były u mnie numerem jeden, ale jest pewien problem:

 

Bardzo mało miejsca pomiędzy ramami, będzie rama obok ramy z odstępem tylko kilkucentymetrowym z obu stron. Chyba nie będzie to dobrze wyglądać. Na pustej ścianie jak najbardziej, ale same oceńcie:

 

DSC_1120c.jpg

 

a ta ścianka obok drzwi od pokoju po prawej jest super prosta:/

 

Tak wygląda mniej więcej przedpokój:

 

DSC_1119a.jpg

 

uff udało się zdjęcia zamieścić:)

Edytowane przez bratkaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bratkaf, po zobaczeniu jak to wygląda, chyba rzeczywiście wyłącznie lustro niemal bezramowe, czyli Hovet będzie okej :) Ono będzie chyba grubsze od listew wokół ościeżnic, dlatego ja bym się zastanawiała nad lustrem w czystej postaci, czyli niemal nieodstające od ściany. Kupiłabym u szklarza wyciętą na wymiar taflę i poprosiła o przyklejenie lustra do ściany. Od listwy przypodłogowej do sufitu, tak jak szafa naprzeciwko. Chyba :lol2:

Karolina :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak o dziwactwach, to pokażę Wam mój ostatni zakup :lol2: Calming Colouring Patterns :D W tikeju paniusia zwinęła mi sprzed nosa przecudnej urody lustro, więc musiałam nabyć coś na uspokojenie :rotfl: Oto efekt "calm down" :lol2: Po lewej "przed", po prawej "po" :D

 

malunki.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwak dziwaka rozumie :lol2: :hug:

 

 

powiem tyle - zaczepiste ułożenie płytek na podłodze :) :) :)

 

ale dobrze czy źle?, bo ja się nie znam, a z majstrem mieliśmy niezłe przeboje w łazience:)

 

Bratkaf, po zobaczeniu jak to wygląda, chyba rzeczywiście wyłącznie lustro niemal bezramowe, czyli Hovet będzie okej :) Ono będzie chyba grubsze od listew wokół ościeżnic, dlatego ja bym się zastanawiała nad lustrem w czystej postaci, czyli niemal nieodstające od ściany. Kupiłabym u szklarza wyciętą na wymiar taflę i poprosiła o przyklejenie lustra do ściany. Od listwy przypodłogowej do sufitu, tak jak szafa naprzeciwko. Chyba :lol2:

Karolina :hug:

 

hehe też jakiś pomysł:) kurde nigdy się nie zdecyduję:)

 

ale chociaż wiadomo że bez grubej ramy.

 

A jak o dziwactwach, to pokażę Wam mój ostatni zakup :lol2: Calming Colouring Patterns :D W tikeju paniusia zwinęła mi sprzed nosa przecudnej urody lustro, więc musiałam nabyć coś na uspokojenie :rotfl: Oto efekt "calm down" :lol2: Po lewej "przed", po prawej "po" :D

 

[ATTACH=CONFIG]328183[/ATTACH]

 

i co odstresowują na prawdę te kolorowanki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny:) Bratka ja również jestem za lusterem z cienką ramą lub bez:)

Tomcia odstresowują te malowanki? Myślałam o nabyciu czegoś takiego,bo mam wiecznie nerwy na wierzchu,tylko nie wiem czy do malowania mam wystarczająco cierpliwości i efekt nie byłby odwrotny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dobrze czy źle?, bo ja się nie znam, a z majstrem mieliśmy niezłe przeboje w łazience:)

 

Ta mijanka jest bardzo ciekawa, a Karolina, zdaje się, ma tak samo ułożone płytki na podłodze :D

 

i co odstresowują na prawdę te kolorowanki?
Tomcia odstresowują te malowanki? Myślałam o nabyciu czegoś takiego,bo mam wiecznie nerwy na wierzchu,tylko nie wiem czy do malowania mam wystarczająco cierpliwości i efekt nie byłby odwrotnyhttp://forum.muratordom.pl/images/smilies/wink-2.gif

 

 

Odstresowują wyśmienicie :) To jest świetna zabawa i znakomity relaks. Przez kilkadziesiąt minut myślisz wyłącznie o kolorach i wzorach. Tak miło cofnąć się do dziecięcych lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale co do ramy lustra u bratkaf się różnimy ;) Jeżeli ma białe ościeżnice, tym bardziej zrobiłabym ramę ciemną :)

 

jak to w życiu....

się okazało, że ani cienka, ani gruba,ani biała, ani kontrastowa.... ino bez :rotfl:

też jestem za bez, bo dużo się tam już dzieje

 

na kolorowanki mnie nie namówicie :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

mam aż nadto od września do czerwca... ;)

 

Marta, jak ci kolorowanie nie pomoże to jogi spróbuj.... chociaż mandale zalecane są w terapii stresu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż jutro ma wrócić wczęsniej z roboty i mi farbę urobić, to pomaluję w końcu łazienkę :p

 

w empiku widziałam jest masa tych kolorowanek i tych fajnych hamerykanskich :D i to po 20 zeta :D tylko ja musiałabym sobie kupić do nich wypas kredki i mazaki i wydać na nie ze 3 tysie :rotfl: mam już nawet upatrzone takie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męzowi podoba się ta wersja z lustrem do sufitu wklejonym bez ramy, ale czy wtedy te lustro musi być jakoś frezowane?

 

mi się wydaje taki smutny ten przedpokój, jeszcze koło drzwi wejściowych a szafą mi czegoś brakuje:/

 

Moim zdaniem bez frezu ;) Koło drzwi wejściowych powieś sobie jakąś piękną, ale prostą skrzynkę na klucze, albo jakiś ładny, prosty wieszak :)

 

na kolorowanki mnie nie namówicie :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

mam aż nadto od września do czerwca... ;)

 

Marta, jak ci kolorowanie nie pomoże to jogi spróbuj.... chociaż mandale zalecane są w terapii stresu :D

 

Ja tam na jogach i mandalach się nie wyznaję ;) Akurat taki pierwszy wzorek się trafił, kolejne są i kratki, i paski, i kwiatki :D

Catti, Ty jesteś Pani Przedszkolanka? :)

 

Mąż jutro ma wrócić wczęsniej z roboty i mi farbę urobić, to pomaluję w końcu łazienkę :p

 

w empiku widziałam jest masa tych kolorowanek i tych fajnych hamerykanskich :D i to po 20 zeta :D tylko ja musiałabym sobie kupić do nich wypas kredki i mazaki i wydać na nie ze 3 tysie :rotfl: mam już nawet upatrzone takie :cool:

 

Kto bogatemu zabroni? :lol2: Ja mam bambino w drewnie i zwykłe ołówkowe i ślicznie rysują :) Ale mazaki też sobie dokupię, za 2.. dyszki :lol2: Ja kupowałam w TKM i była jedna, taka piękna :p

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też króluja kredki bambino, inne nie zdają rezultatu. Narzekałam że drogie są biorąc pod uwagę że ciągle się gubią ale przestanę :p

 

O lustrach i sypialni powiem tylko tyle : Tomkowa o co cho z tą Twoją wizją na granatową sypialnię skoro język wywalasz przy takich jak ta z ostatniej sypialnianej inspiracji? Masz rację ze kolory tam super,jest ciepła i ma klimat

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=328058&d=1440015174

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...