Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

Waniliana, moja sypialnia absolutnie nie będzie granatowa :) Tylko jedna ściana za łóżkiem miałaby być w kolorze Old Navy BM ;) Reszta to jasny szary i biały, cała zabudowa po obu stronach biała. A w tej sypialni, która i Tobie się podoba cały klimat robią piękne kwiatowe dekoracje łóżka i koralowe fotele :)

Ja język wywalam co po chwila, więc sypialnia może przybrać zupełnie inny wygląd, niż planowany :D

Piękna z granatem:

 

sypialnia6.jpg

 

Wrzuciłam do swojej kwiatowe poduszki i czerwony fotel :lol2:

 

makatki.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa na koktajl się skuszę po południu, od rana u nas zimno i w sumie wciąż myślę o ciepłym leczo, co je wczoraj pichciłam ;)

 

Bratkaf mówiłam, że bez ramki lub z cienką ;) pisałaś, że zostanie tam mało miejsca i wyobraziłam sobie niemal taki właśnie korytarz

mam lustro w grubej ramie i wiem, że efekt jest, gdy trochę tej ściany jest :)

 

wybrałaby bez fazowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dobrze czy źle?, bo ja się nie znam, a z majstrem mieliśmy niezłe przeboje w łazience:)

...

bardzo dobrze :) :)

ja też tak mam w połowie domu :D na dużej powierzchni wygląda to mega!

a majster mój też nie mógł zakumać jak to ma wracać mijanka? nie takie schodki? :lol2:

 

Ta mijanka jest bardzo ciekawa, a Karolina, zdaje się, ma tak samo ułożone płytki na podłodze :D

...

bilobil na pamięć proszę Pani :)

najdalej dwa dni temu oglądałaś fotki i już nie pamiętasz :D

 

z tego co mnie pamięć nie myli to sama też tak chciałaś, ale nie wyszło jakoś ;)

 

Na dobry początek dnia i siłę do piątkowych zadań serwuję koktajl ze śliwkami, malinami i czekoladą :D

...

jezusiczku! dla takich pyszności muszę w końcu kupić sobie jakiś mikser :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mi się wydaje taki smutny ten przedpokój, jeszcze koło drzwi wejściowych a szafą mi czegoś brakuje:/

 

a może taki zegar? http://cdn3.jysk.com/getimage/web.large/26142

pod nim skrzynka na klucze, tabliczka z napisem, albo drewniane serducho.... albo wieszak na torebkę ;) (ale z wieszakiem jest tak, że jak już jest... to często jest zawieszony na maksa, bo się nikomu szafy nie chce otworzyć :cool:)

 

 

Catti, Ty jesteś Pani Przedszkolanka? :)

 

nie :no::no::no:

nauczanka :D

ale, żeby pięknie literki się pisały, to kolorowanie to podstawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak się nie pokazuje całego przedpokoju, ale dziękuję wszystkim za propozycje.

 

zegar i skrzynka na klucze odpadają, bo zegar wisi niedaleko na ścianie ceglanej, a koło drzwi wyjściowych mam jeszcze komodę, w takim samym stylu jak szafa, trzymam tam buty i klucze właśnie:)

 

Sprawa nie jest pilna, najbardziej mnie to lustro męczyło, teraz już wiem chociaż czego chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilobil na pamięć proszę Pani :)

najdalej dwa dni temu oglądałaś fotki i już nie pamiętasz :D

 

z tego co mnie pamięć nie myli to sama też tak chciałaś, ale nie wyszło jakoś ;)

jezusiczku! dla takich pyszności muszę w końcu kupić sobie jakiś mikser :bash:

 

Bilobil mam, ale zapominam brać :lol2: A mijankę chciałam, chciałam, ale potem wymyśliłam sobie czarno-biały dywan z płytek pod stołem w jadalni i wyszło na to, że muszą być prosto. W końcu nie starczyło kasy na biało-czarne płytki i zostało samo prosto :D

Podziwiam za funkcjonowanie w kuchni bez miksera. Ja dwóch dni nie wytrzymałam, jak mi się zepsuł :D

 

Sprawa nie jest pilna, najbardziej mnie to lustro męczyło, teraz już wiem chociaż czego chcę.

 

W grupie siła :D Pokaż koniecznie, jak już coś tam zawiesisz :) A nad pufą może zwyczajnie obrazek? Albo litery z pierwszych z Waszych imion? Albo wianek "sezonowy", dekorowany w zależności od pory roku lub świąt? Albo jednak ładny wieszak?

 

wieszak_do_przedpokoju_labhirynth4-570x380.jpg

 

TU szczegóły i więcej fajnych wieszaków ;)

 

Ale ładna, ach bardzo w moim stylu

 

[ATTACH=CONFIG]328215[/ATTACH]

 

Piękna, też do niej wzdycham :) I do tych też :D

 

sypialnia9.jpg

 

sypialnia10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak o dziwactwach, to pokażę Wam mój ostatni zakup :lol2: Calming Colouring Patterns :D W tikeju paniusia zwinęła mi sprzed nosa przecudnej urody lustro, więc musiałam nabyć coś na uspokojenie :rotfl: Oto efekt "calm down" :lol2: Po lewej "przed", po prawej "po" :D

 

[ATTACH=CONFIG]328183[/ATTACH]

 

Bardzo odstresowuja ;) dopóki starsza nie zaczęła szlochać mam się z nią podzielić kolorowanka A młodsze ze mam oddać kredki ;) w końcu doprowadzona do ostateczności spakowalam do pudła przeprowadzki ;)

Sorki że nie czytałam wcześniej ale nie ma szans nadrabiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo odstresowuja ;) dopóki starsza nie zaczęła szlochać mam się z nią podzielić kolorowanka A młodsze ze mam oddać kredki ;) w końcu doprowadzona do ostateczności spakowalam do pudła przeprowadzki ;)

Sorki że nie czytałam wcześniej ale nie ma szans nadrabiac

 

Sorki, że nie napisałam, co z tą Twoją kanalizacją, bo facet był nieuchwytny. Ale widziałam u Ciebie, że temat ogarnięty i prace trwają, hura! :)

U mnie dzieci duże, kłótni o kredki nie ma, ale z zaciekawieniem przyglądają się, co matka wymyśliła z tymi malowankami :lol2: Oby nie z politowaniem :lol2:

 

melduję, że łazienka pomalowana :D teraz tylko domyć ją z wapna muszę :eek:

 

moje płytki biało - czarne kosztowały 40 zł/m2 :D

 

Zdjęcia, zdjęcia prosimy!!

Weź mi nie mów z tymi płytkami :mad: Ale jak budżet wynosi 0 zł, to i dobra cena jest za wysoka. Nie miałam czasu na szukanie okazji, bo pomysł był wczoraj, a płytki kładli jutro.. Ale możesz podać źródło, przyda się ;) Może ułożę jedne na drugich? :lol2:

Wow te inspiracje sypialniane a ja mam bardzo duza sypialnie wiec mozna poszalec ;)Bedzie wykanczana razem z lazienka i garderoba.

 

Moja ma 20 metrów po zabudowaniu skosów i też mówiłam, że jest duża, ale bardzo dawno temu :lol2: Teraz mogłabym mieć każde pomieszczenie parę metrów większe. Jaki masz pomysł na swoją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję, że łazienka pomalowana :D teraz tylko domyć ją z wapna muszę :eek:

 

moje płytki biało - czarne kosztowały 40 zł/m2 :D

 

 

A kłamiesz ta farbą z wapnem? Testowalas ja w końcu z tymi naklejanymi haczykami do obrazów? Da się na niej malować farbę (biały podkład i kolorowy wzór ze zwykłej farby)? I jak się ja myje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, sprawa przeróbki lustra rozwiązana :( Lustro rok stało na podwórku, niby pod zadaszeniem. Rama lustra, niby zabezpieczona, zawilgotniała potwornie. Po zeszlifowaniu forniru okazało się, że jest w niej kilka sęków, które ze starości spróchniały. Wywaliłam w ramie trzy dziury na wylot i postanowiłam spasować ;) Lustro do wyrzucenia, bo szpachlować, kitować, czy co tam jeszcze mi się nie chce. To biorę się za sprzątanie tego bałaganu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytki z opoczna z kolekcji biało-czarnej - terakota,

na te fotki tak czekasz, to zwykła łazienka najtaniej zrobiona :lol2: jedne płytki 40 zł, drugie 18 zł, reszta ikea :lol2:

 

Aninko malowałam farbą wapienną - mąż ją zawsze na oko urabia - woda, wapno i pokost, Później to przez sitko trzeba - zeby grudek nie było, Konsystencje taką jaka ci odpowiada - ja wczoraj taka gęstą śmietaną malowałam, bo było sporo nierówności na ścianie.

Farba minimalnie pyli i z tymi haczykami nie wiem jak będzie. Chociaż żółta farba malarska trzyma sie sciany - już miesiąc :lol2:

 

nie wiem jak się będzie trzymać żwykła farba, pewnie sporo gruntu trzeba dać, żeby sie trzymała. ale wapno można barwić pigmentami. Julka w pokoju ma boskie błękitne ściany.

 

Te farby nie są jakoś mega zmywalne, bo to nie ceramika czy inny lateks, ale myję się je zaskakująco dobrze. Nie mam płytek nad zlewem i kuchenką i ściany w tych miejscach super sie domywały. Zmywałam już sos pomidorowy ze szprotek w puszcze, zmywałam rozlaną kawę. Jak się nie zmyje zawsze sobie można ukręcić na szybko trochę garby i zamalować :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka w szachownicę gotowa ;) Chyba dokupię jeszcze jedną próbkę tkaniny na uszycie drugiej :) Gabardyna jest zdecydowanie lepsza niż płótno a'la len. Dostałam też od firmy wydruk wszystkich kolorów i ich rozmyć z opisem CMYK, bardzo przydatne :)

 

poduszka1.jpg

 

A na dobry początek dnia polewam czekoladkę :D

 

czekolada.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...