Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

te siedzisko będzie takie ze schowkiem prawda? bo ja bym właśnie też coś takiego kupiła, żeby mieć miejsce na odkładanie poduszek.

 

Kwadraciki bardzo ładne, ale najbardziej spodobała mi się inspiracja nr 1. (tam gdzie te trzy siedziska były pokazywane)

 

Ja mam też na razie problem z sypialnią, pytałaś czy już wiem jak ma wyglądać, no właśnie nie wiem. Chciałabym za łóżkiem tapetę, bo nigdzie w mieszkaniu nie mam, ale na razie nic mi się nie podoba, musi być na pewno toaletka i myślałam o szezlongu lub fajnym dużym fotelu z podnóżkiem.

Tak, koniecznie musi być ze schowkiem właśnie na poduszki i narzutę na łóżko. Tylko nie wiem, czy to wszystko się tam zmieści :lol2:

 

Dzien dobry.

 

Na poczatku tego roku jezdzilam by cyknac fotki dziewczynom w I...

Tadamm tak to wyglada w "realnym" ujeciu ;)

 

Hejka :D Widziałam ją na żywo i jak dla mnie lekko za płytka i mocno za droga ;)

o tak, przydało by mi sie tez coś takiego do odkładania poduszek i narzuty :rolleyes:

 

hmmm fajnie miec takie umiejętności :bash:

 

Zapewniam Cię, że szycie poduszek to nic skomplikowanego :) Ja natomiast zazdroszczę Ci uzdolnionej krawcowej w najbliższym pokrewieństwie ;)

zazdroszczę miejsca w sypialni.... zawsze mi się podobały takie ławy za łóżkiem ;)

u mnie na bank byłaby pełna rzeczy do prasowania :rolleyes:

 

tu masz za dwie stówy z nogami jak u sarny :rotfl:

 

http://olx.pl/oferta/lawka-pikowana-z-pojemnikiem-CID628-ID8UkOx.html

 

ja bym się jednak wstrzymała, aż się ostatecznie wyklaruje wizja i kolorystyka sypialni....

a z drugiej strony taka ławeczka w wielu miejscach może się przydać ;)

 

Sarna jest hitem poniedziałku :lol2: Rzeczy do prasowania trzymam w pięknym szarym koszu. Najładniej się prezentuje, jak jest mocno wypełniony, bo jak za lekko to się nieco boki załamują i to już nie jest to :rotfl:

Nie ma się co wstrzymywać, trzeba robić, póki chęci są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emila, ładna ta tkanina i z Home Decor z tego sklepu mam kilka poduszek, ale skrzynia musi być z tkaniny, którą łatwo wyczyszczę. Może coś znajdę, jak wreszcie pojadę wybierać materiały do fotela. Bo jeszcze nie byłam :sick: Aha, a propos materiału home decor. Nie wiem, jak go przed szyciem pierze Diana, ale ja muszę w ręku. Po praniu w pralce na ciemniejszych kolorach robią się jaśniejsze rysy od zagnieceń, nie do usunięcia :( A może ja nie umiem prać?

W I podoba mi się Stocksund, ale też sporo kosztuje. I chyba bym jej wymieniła nogi ;)[ATTACH=CONFIG]328501[/ATTACH]

 

Diana pierze w 30stopniach, z obrotami 700 i wkłada mało tkanin do pralki. Najlepiej prać w trybie do wełny lub prania ręcznego i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diana pierze w 30stopniach, z obrotami 700 i wkłada mało tkanin do pralki. Najlepiej prać w trybie do wełny lub prania ręcznego i nic się nie dzieje.

 

Ja prałam w 30 st., w programie do tkanin delikatnych, ale wirowanie niestety 1000 :eek: Nie będę już testować innych, bo i tak dwie poduszki (w tym szara w gwiazdki od Ciebie) są zniszczone :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prałam w 30 st., w programie do tkanin delikatnych, ale wirowanie niestety 1000 :eek: Nie będę już testować innych, bo i tak dwie poduszki (w tym szara w gwiazdki od Ciebie) są zniszczone :(

 

No ja właśnie rozmawiałam o tym z krawcowymi i sie okazało że obroty mają duży wpływ np na kurczliwość tkanin, więc może kolejnym razem warto na 700 i ja wkładam na pół pralki pranie jak dekatyzuję nie całą i nie powinno się nic z tym stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na taką tkaninę na skrzynię?

 

[ATTACH=CONFIG]328669[/ATTACH]

 

Sypialnia raczej nie będzie miała granatowej ściany :p

Jak dojdę do siebie po 10-godzinnej migrenie, to Wam pokażę, jak mogłaby wyglądać ;)

 

Mi się podoba:) Ciekawa jestem nowego pomysłu na sypialnię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, Emila, serio mówicie, żeby wy... walić zabudowę, która ma 4 metry długości, 135 wysokości i 65 głębokości?? Ja już robiłam do tego psychiczne podchody, ale nijak nigdzie nie zmieszczę tego, co tam mam :lol2:

 

hmmmm ciężko to czymś zastąpić wiec wierzę ze jest bardzo potrzebna, sama bym chętnie dołożyła sobie gdzieś szaf czy innych zabudów :D

Mysle ze zostaje tylko musisz ją odświeżyć i będzie ok :yes::yes:

 

ale jestem do dyspozycji przy wywalaniu rzeczy "niezbędnych" hehehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...