Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak oglądać wyłączoną telewizję :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=328682&d=1440528709

 

matko!! jak pięknie :wiggle:

dla mnie re-we-la-cja!!

a to lustro..... cud miód!

 

Tomkowa, ty sama robisz te wizki? :jawdrop:

 

pomimo, że przeleciałam wyjaśnienia dotyczące zabudowy, to dalej nie wiem o co kaman :rolleyes:

skoro łózko mieści się tak jak na tej wizce, to o co chodzi?

ja bym nie likwidowała miejsca do przechowywania i schowków.... ale już kiedyś o tym pisałam.... owszem, zakamuflować, nawet zastawić, ale co da wywalenie tego? czy w to miejsce wsuniesz łóżko? czy zamiast...postawisz ściankę, do której go dostawisz? :confused:

 

te stonowane kolory są takie eleganckie i przytulne :)

bardzo mi się ta wizja podoba (bardziej niż granat ;) )

kolor zawsze siłą rzeczy wprowadza się w dodatkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Tomkowa ciężka decyzja, bo i jasna sypialnia piękna, ale i ten granat też. Widziałam kiedyś piękną granatową sypialnię w hotelu, ale granat tylko w dodatkach, bardzo mi się wtedy spodobała, były jasne meble i cięzkie granatowe zasłony, a do tego narzuta i poduszki na łóżko. Granat jest bardzo elegancki.

 

Zdradź jak robisz te wizualizacje, bo też się wczoraj nad tym zastanawiałam, myślałam, że to jakieś inspiracje, a potem patrzę, że to jedna i ta sama sypialnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu,po ponownym spojrzeniu na wizki dziś,stwierdzam,że owszem bardziej mi się podoba łóżko ustawione pod oknami,ale ja wybrałabym mniej inwazyjną opcję. Sama wiem jak potrzebne jest miejsce do przechowywania, nigdy nie jest go za wiele. Szkoda rozbierać zupełnie dobrą i przydatną zabudowę:)

Co do wizek,to zarówno Tomkowej,jak mi robi je profesjonalistka,znana z forum Aga;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa podoba mi się wersja bez granatowej ściany :) tzn tamta też ładna, ale przy jaśniejszych barwach pokój nabiera lekkości

granat możesz właśni użyć w dodatkach lub nawet postawić fotel w tym kolorze.

 

Odnośnie zabudowy podpisuję się pod Catti :) takie miejsca zawsze się przydają

jak ją zlikwidujesz to zobaczysz, że za jakiś czas będziesz żałowała, bo tego przydatnego dużego schowka Ci zabraknie

z czasem dorobisz tam kilka półek, można też komody wstawić (jakieś tańsze bo mają być miejscem przechowywania a nie dla ozdoby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek zrobisz z łóżkiem, nie likwiduj schowków !!!!!!!! :) Zawsze w domu jest coś do schowania na wciąż.

 

Lustereczka znajdą miejsce na pewno, albo powiesisz na skosach po bokach okien połaciowych i będą pięknie odbijały światła lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj zawsze wieczorami są najlepsze akcje :D

 

Bo wtedy najlepiej ogląda się wyłączoną telewizję :lol2:

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=328682&d=1440528709

 

matko!! jak pięknie :wiggle:

dla mnie re-we-la-cja!!

a to lustro..... cud miód!

 

pomimo, że przeleciałam wyjaśnienia dotyczące zabudowy, to dalej nie wiem o co kaman :rolleyes:

skoro łózko mieści się tak jak na tej wizce, to o co chodzi?

ja bym nie likwidowała miejsca do przechowywania i schowków.... ale już kiedyś o tym pisałam.... owszem, zakamuflować, nawet zastawić, ale co da wywalenie tego? czy w to miejsce wsuniesz łóżko? czy zamiast...postawisz ściankę, do której go dostawisz? :confused:

 

te stonowane kolory są takie eleganckie i przytulne :)

bardzo mi się ta wizja podoba (bardziej niż granat ;) )

kolor zawsze siłą rzeczy wprowadza się w dodatkach :)

 

Catti :hug:To też moje ulubione ujęcie sypialni :) I muszę się przyznać, że jestem w niej zakochana na umór :D Jedyne rzeczy, które musiałabym dokupić to fotel, dywan i lustro przyklejone do stałej części zabudowy. Resztę mam i projekt jest oparty na istniejących meblach ;)

A zauważyłyście Malmy z panelami Overlays?? ;) Chciałabym mieć kilka narzut bajecznie kolorowych, którymi bym zmieniała kolorystykę sypialni. Mam już upatrzone tkaniny :rolleyes:

Zabudowa pod oknami dachowymi to tak naprawdę regularna szafa z półkami. To nie schowek na niepotrzebne rzeczy, ale stale używany mebel, w którym trzymamy ubrania (co jeszcze pisałam wcześniej). Przy jej likwidacji zastąpiona byłaby normalną ścianką, do której dosunięte byłoby łóżko.

Efekt byłby taki, że musielibyśmy się przenieść ze wszystkim do dużej zabudowy (tej za wielkim lustrem), ale mielibyśmy łóżko symetrycznie na ścianie kolankowej :)

 

Kurde Tomkowa ciężka decyzja, bo i jasna sypialnia piękna, ale i ten granat też. Widziałam kiedyś piękną granatową sypialnię w hotelu, ale granat tylko w dodatkach, bardzo mi się wtedy spodobała, były jasne meble i cięzkie granatowe zasłony, a do tego narzuta i poduszki na łóżko. Granat jest bardzo elegancki.

 

Ja jestem za stonowaną bazą, pięknym kolorem Revere Pewter na ścianach i kolorze w dodatkach. Jak będę miała fazę na sypialnię w granacie, to ją tak ustroję, jak w żółci, to też nie problem ;) Jestem maniaczką poduszkowo-kocowo-pledową, to dam radę. Poza tym ile będzie frajdy przy szyciu tego wszystkiego. Mam też nadzieję na pomoc Diany :)

Tomkowa, ty sama robisz te wizki? :jawdrop:

Zdradź jak robisz te wizualizacje, bo też się wczoraj nad tym zastanawiałam, myślałam, że to jakieś inspiracje, a potem patrzę, że to jedna i ta sama sypialnia.

Co do wizek,to zarówno Tomkowej,jak mi robi je profesjonalistka,znana z forum Aga;)

 

Tak jest :) Skutecznie i pięknie pomogła wielu osobom na forum i zawsze będę polecać :)

 

Aniu,po ponownym spojrzeniu na wizki dziś,stwierdzam,że owszem bardziej mi się podoba łóżko ustawione pod oknami,ale ja wybrałabym mniej inwazyjną opcję. Sama wiem jak potrzebne jest miejsce do przechowywania, nigdy nie jest go za wiele. Szkoda rozbierać zupełnie dobrą i przydatną zabudowę:)

 

Martusia, tak to pewnie będzie. Zabudowa powstała dawno temu, ale jest w doskonałym stanie i, jak dla mnie, sporo kosztowała. Pamiętam, jak bardzo się z niej cieszyłam i byłoby mi żal ją niszczyć ;)

Tez mi sie podoba jasna sypialnia :yes:

to lustro!! a granat w dodatkach tak jak dziewczyny pisza

 

co do zabudowanych wnek...szkoda je wy**walac... ja sama kombinuje gdzie ja swoje rzeczy pomieszcze:rolleyes:

 

Pełna zgoda! :D

Tomkowa podoba mi się wersja bez granatowej ściany :) tzn tamta też ładna, ale przy jaśniejszych barwach pokój nabiera lekkości

granat możesz właśni użyć w dodatkach lub nawet postawić fotel w tym kolorze.

 

Odnośnie zabudowy podpisuję się pod Catti :) takie miejsca zawsze się przydają

jak ją zlikwidujesz to zobaczysz, że za jakiś czas będziesz żałowała, bo tego przydatnego dużego schowka Ci zabraknie

z czasem dorobisz tam kilka półek, można też komody wstawić (jakieś tańsze bo mają być miejscem przechowywania a nie dla ozdoby)

 

Slonko, dziękuję :) Właśnie wczoraj mierzyłam, czy wejdzie do dużej szafy regał Kallax i w dwóch miejscach będzie pasował wprost idealnie :) Półki więc z pewnością dojdą, a one zawsze się przydadzą ;)

Cokolwiek zrobisz z łóżkiem, nie likwiduj schowków !!!!!!!! :) Zawsze w domu jest coś do schowania na wciąż.

 

Lustereczka znajdą miejsce na pewno, albo powiesisz na skosach po bokach okien połaciowych i będą pięknie odbijały światła lamp.

 

Po Waszych opiniach jestem już niemal pewna, że zabudowa zostanie :) A lustereczka? Zastanawiam się, czy nie poprzestać na tych w toaletce i tym ogromnym na szafie ;) Z lustra Ung Drill powiesiłabym może nad łóżkiem samą ramę? ;)

No jak nic lustrza trzeba będzie powiesić na suficie :lol2:

 

To może być ciekawie :wiggle:

 

Diana, taka propozycje (pomysl na sypialnie) dalam mojemu mezowi ostatnio :D

mina bezcenna :lol2:

 

to marzenie każdego faceta :rotfl:

 

co tu za jakieś podśmiewajki, co :D ja sama marzę o lustrze na suficie w sypialni i dopnę swego :D

 

oo nie jestem sama :-D tylko jak je myc?

 

ja już sobie przedłużkę do myjki dokupiłam :)

poza tym - przecież za bardzo się to nie będzie brudzić :-P

 

Ale gorąca krew! To mi się podoba :lol2: Powiem tylko, że lustro na ścianie, w sytuacjach, które mamy na myśli, jest zdecydowanie lepsze od lustra na suficie :rolleyes: Ten sufit tylko brzmi intrygująco i jest przereklamowany :lol2: Często bywa, że nie ma jak patrzeć w górę :lol2:

 

To ja w takim razie podaję napój imbirowo-ananasowy, znakomity afrodyzjak :D

 

napoj-imbirowo-ananasowy-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Powiem tylko, że lustro na ścianie, w sytuacjach, które mamy na myśli, jest zdecydowanie lepsze od lustra na suficie :rolleyes: Ten sufit tylko brzmi intrygująco i jest przereklamowany :lol2: Często bywa, że nie ma jak patrzeć w górę :lol2:

...

a sprawdzałaś? :-P

zależy jak kto lubi - miałam okazję "wypróbować" lustro na suficie i wiem że widać duuuuuuużo :lol2: a przynajmniej to na czym mi najbardziej zależy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...