Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

W poszukiwaniu utraconego tlenu, czyli jak trafiliśmy na koniec tęczy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pestko zdecydowaliśmy się na ceramiczny, tzn dwa ceramiczne, systemowe, ocieplane, ale jeszcze wahamy się nad konkretnym modelem (z IBF i Schiedla) - ale okazało się, że jednak nie musimy kupować na już, więc szukamy teraz na spokojnie. Staram się czytać wszystko, co podrzucasz, bardzo się przydaje :)

Mały biały domku, dzięki :) Już zaraz minie Twój pierwszy tydzień mieszkania!

Małydomkupodłodzią nie robię! :D z pełną świadomością, na plus był jedynie widok, a minusów zdecydowanie więcej :(

 

Tak jak myślałam, w 3 dni mamy ściany konstrukcyjne parteru i wylane nadproża :)

 

20160603_175855.jpg

 

ściana wschodnia

20160603_172157.jpg

 

DSC_0046.JPG

 

ściana północna

20160603_172400.jpg

 

20160603_172358.jpg

 

ściana zachodnia (po lewej okno jadalniane, po prawej kanapowe)

DSC_0047.JPG

 

kuchenna ściana bez okna:)

20160603_174942.jpg

 

wąskie okno na schodach, dla mnie za niskie :(

20160603_172445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusiu dzięki :)

Gaju dzięki:) I mi się podobają :) Mam tylko nadzieję, że nikt się nie wybuduje na przynajmniej dwóch działkach pod nami, bo te okna mamy 50cm nad podłogą i z działek poniżej będzie można oglądać naszą bieliznę :rolleyes: :D

 

sobota na budowie - Inwestor skosił całą działkę (tzn tam, gdzie nie ma gór gliny), ja sprzątałam parter, żeby potem było trochę mniej do wynoszenia.

Sprawdziliśmy też, czy na naszą łąkę dowożą pizzę :D

20160604_153750.jpg

Dom widziany z wysokości najbliższego sąsiada po naszej stronie drogi, oby jak najdłużej pozostał pierwszym :)

IMG_20160604_175403.jpg

 

Dzisiaj pogoda jeszcze łaskawa, panowie zaczęli szalować wieniec, mam nadzieję, że zalejemy strop przed czwartkiem, bo znowu zapowiadają deszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooo? :lol2:

 

Ciekawa jestem jakie były miny... Wasze i ich :lol2:

 

Niestety nie widziałam clou całej sytuacji:( Czekałam przed domem, bo Młoda miała focha. Widziałam tylko, jak Inwestor idzie po schodach z parteru do piwnicy, a po chwili z garażu wychodzi uchachana blondyneczka, za nią chichrający się (ale oczami ciskający nienawistne gromy - wiadomka :D ) młodzian, a na końcu trochę starszy młodzian - uchachany Inwestor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie widziałam clou całej sytuacji:( Czekałam przed domem, bo Młoda miała focha. Widziałam tylko, jak Inwestor idzie po schodach z parteru do piwnicy, a po chwili z garażu wychodzi uchachana blondyneczka, za nią chichrający się (ale oczami ciskający nienawistne gromy - wiadomka :D ) młodzian, a na końcu trochę starszy młodzian - uchachany Inwestor :D

 

Krótko mówiąc tęczowy domek nabiera rumieńców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...