Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

W poszukiwaniu utraconego tlenu, czyli jak trafiliśmy na koniec tęczy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas też nie ma ulic, tabliczka ma numer domu i nazwę miejscowości :)

 

Wg mnie prościej byłoby gdyby na tabliczce była miejscowość i ulica bo też nadana a mieszkamy w takim trójkącie gdzie są pola z 3 okolicznych wioch i nas wcielili w miejscowość obok a wszyscy myślą że mieszkamy obok i nawet gaz i prąd mamy w papierach na tą poprzednią miejscowość dziś już dwa razy dzwonili z gazowni z pytaniem jakim cudem zmieniło się miejsce poboru gazu bo zgłosiłam zmianę adresu do korespondencji i od razu też to.....

 

Nic tabliczka z ulicą zamówiona kubeł na śmieci nie dotarł a w harmonogramie wywozu nie ma takiej ulicy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały biały ja pracuję nad kolorowaniem się na brąz, a Inwestor koloruje nadbitkę na biało - nic w przyrodzie nie ginie :p

anullo właściwie wolałabym być na budowie, bo teraz wreszcie mogłabym porobić coś konkretniejszego i uwinęlibyśmy się szybciej, ale w sumie nie narzekam :rotfl:

 

Na plażę docierają dobre wieści - mamy numer domu taki, jaki chcieliśmy (samodzielny, bez "a', "b" czy innego "c")! :wave: Teraz mam dwa tygodnie na zrobienie tabliczki, chyba, że z najdę jakąś starą emaliowaną z odpowiednim numerkiem. Będzie szpan w pizzerii :D

 

Niechaj wierze ci :) ja też mam tak czasem że zamiast lenić się z dziećmi w domu wolałabym być na budowie i coś chociaż ogarnąć :)

 

Gratuluje numerku domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję numerku bez niczego, ja niestety mam z "a" . U nas taka dziwna numeracja w ogóle była, ale mieszkam trzy miesiące i już się z tym pogodziłam :)

Pierwotnie też chciałam emaliowaną tabliczkę, cudne są, ale jak w większości cena zmieniła decyzję za mnie i kupiłam jakąś metalową z esem floresem, a pięć dyszek z hakiem zostało w kieszeni. Czekam na Twoją, to chociaż oko nacieszę :) I zazdroszczę tego plażowania, bo ja właśnie dziś pierwszy raz w tym roku na plażę jadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki! :)

Bejaro nie widziałam jeszcze tego pisma, ale przed złożeniem wniosku o nadanie numeru czytałam o obowiązku zamieszczenia tabliczki w ciągu 2 tygodni od nadania, dlatego założyłam/napisałam, że mam 2 tyg, ale mogę się mylić :)

Star Butterfly podzielisz się namiarem? Ja pewnie będę sama robić numerek na dom, nie wiem jeszcze jaką techniką, bo za wiele mi się podoba :D

Matko oj tam, a co złego w kołku w rowie? Na razie u nas tak na pewno będzie, może zostanie docelowo :D Tzn poza tym, że w rowie, bo nie mamy rowu :p

 

Widziałyście skrzynki na listy w formie starego tornistra? http://www.skrzyneczka.olsztyn.pl/photos/normal/1444891498_%C5%BB%C3%93%C5%81TA_NOWA.jpg via Skrzyneczka z Warmii :D

 

Nadal intensywnie pracuję na plaży, a Inwestor przygotowuje dom na przyjazd gości - dekarzy :) Boazeria/nadbitka wymalowana, pierwsza paczka/i styropianu położone na ścianie - przy daszku ganku, by obróbki blacharskie były na gotowo :) Dach zacznie się robić od poniedziałku, najpierw boazeria, potem ocieplenie, łacenie i dopiero blacha - chwilę to zajmie ;)

600.jpg pozdrawiamy:)

Edytowane przez Niechaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębiem nietypowych skrzynek na listy są chyba południowe stany USA - szukając wczoraj na szybko znalazłam m.in. skrzynkę na ręce zombie wyłaniającej się z trawnika, olbrzymi rewolwer, gołą d!@#a :rolleyes:

 

Olśniło mnie - mamy w miasteczku pracownię ceramiki, mam od nich piękne magnesy, uśmiechnę się więc i o numerek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te skrzynki amerykańskie są świetne ale dla mnie one powinny właśnie być w takiej wersji wolno stojącej nie wisieć na płocie wtedy najlepiej wyglądają.

 

U mnie ma zrobić fachman od ogrodzenia wbudować w przęsła taką przelotową bo miałam taką otwieraną od strony ogrodu i mi pasowało można oczywiście wbudować w słupek jak ktoś ma murowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te skrzynki amerykańskie są świetne ale dla mnie one powinny właśnie być w takiej wersji wolno stojącej nie wisieć na płocie wtedy najlepiej wyglądają.

 

U mnie ma zrobić fachman od ogrodzenia wbudować w przęsła taką przelotową bo miałam taką otwieraną od strony ogrodu i mi pasowało można oczywiście wbudować w słupek jak ktoś ma murowany.

 

ja mam właśnie taką skrzynkę przelotową wbudowaną w przęsło. Super jest, facet od płotu psiknął mi ją lakierem tym samym co malował płot. na niej sama wycięłam numerek z folii samoprzylepnej takiej szaro-srebrzystej i wyszło bardzo elegancko :) można sobie w drukarni wyciąć laserowo takie cyferki. Co zresztą uczyniłam, znaczy wysłałam męża. I przyniósł mi wielkie woły i to Arialem napisane :lol2: na szczęście udało mi się wpasować z literkami w ścinki folii jaka została na arkuszu. półtora roku są przyklejone i nic się z nimi nie działa, przy przyklejaniu nie sprawiały takiego wrażenia :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...