Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co na pekajacy tynk na suficie?


OlaK

Recommended Posts

Postalo troche (mieszkanie) i juz peka tynk na suficie :(

Czy znacie cos dobrego i trwalego na zalatanie pekniec?

Rodzice kiedys w calym salonie na suficie polozyli tapete. Wiele lat minelo i rozwiazanie sie sprawdza.

Podobno jest tez jakis gips (czy cos w tym rodzaju) elastyczny do tego typu zastosowan?

A moze jeszcze jakas dobra metoda, zeby problem zniknal przynajmniej na dluzszy czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam, ze do pewnego momenty strop będzie pracował tak czy siak. Można na sufit kłaść siatkę i tynkować jeszcze raz, dla efektu krótkotrwałego można po prostu sufit pomalować.

Mój informator stwierdził, ze po prostu trzeba przeczekać. Gdy już przestanie pracować (rok, półtora) można położyć siatkę, otynkować, pomalować i już powinien być spokój.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

siatka powinna pomoc. ja mam taka na suficie w miejscach w ktorych lacza sie plyty stropowe. kiedys klawiszowały strasznie i rysy pojawialy sie miesiac po remoncie. kilka lat temu polozona byla w tych miejscach siatka. pozniej bylo to zagipsowane i jak na razie jest oki. w niektorych miejscach w prawdzie pojawily sie drobne ryski ale sa calkowicie nie razace - zreszta minelo na prawde ladnych pare lat. rozwiazanie jak najbardziej polecam.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

siatka powinna pomoc. ja mam taka na suficie w miejscach w ktorych lacza sie plyty stropowe. kiedys klawiszowały strasznie i rysy pojawialy sie miesiac po remoncie. kilka lat temu polozona byla w tych miejscach siatka. pozniej bylo to zagipsowane i jak na razie jest oki. w niektorych miejscach w prawdzie pojawily sie drobne ryski ale sa calkowicie nie razace - zreszta minelo na prawde ladnych pare lat. rozwiazanie jak najbardziej polecam.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...