Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Pięknotki" pod Krakowem - nasza droga do wymarzonego domu :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 344
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Leilo gratuluję przede wszystkim mamusiowania :hug: no i dalej już wszystkiego.

Przy wolnej chwili daj jakieś fotki pociechy i domu :)

Jak się mieszka, jakie wrażenia? Super co? :wave:

 

Dziękuję Domku :* Tak, mieszka się fajnie, do bloku bym już chyba nie wróciła :D:D:D Na końcu ciąży dały mi w kość trochę schody, ale teraz je doceniami, bo mam darmowy fitness :D Czekamy z utęsknieniem na wiosnę, bo jednak w zimie to się siedzi tak samo, w domu, jak i w mieszkaniu. Marzy mi się teraz piękny ogród, także pewnie ostatnie dni macierzyńskiego spędzę z łopatką i grabkami :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

halo hao! jak mieszka się w Pięknotkach? :D

Wieeeeeeeeeeeeki mnie tu nie było. My wciąż w tyle, niby sie wprowadziliśmy ale wciąż się wykańczamy ;/ Ze ścian wisza kable, szafki kuchenne wciąz nie skręcone a sciany nie pomalowane.

Dopiero teraz zobaczyłam,że wybraliśmy takie same plytki do łazienki jak wy do kuchni (tarima roble +Tamoe tyleże u nas grafit :p ) Mam nadzieje,że w łazience zimą nie będzie zimno bo u nas podłogówka tylko na podłodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...

Troche odkopie temat....

 

W przyszłym roku (początek 2019 roku) ruszamy z budową Domu w Pieknotkach. Działke juz mamy 795m2, narazie jestesmy na etapie załatwiania warunków zabudowy, nastepnie projekt, adaptacja itd..

Mam pytanko, jak urządziliście sobie salon? Zanim ja zaczne urządzac swoj minie jeszcze mnóstwo czasu ale lubie miec zawsze w głowie wizje tego co chce osiągnac i szukam inspiracji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Witam wszystkich

 

My zaczynamy na wiosnę. Wszystko chyba ustalone co do rozpoczęcia budowy a reszta będzie korygowana na bieżąco. Mam pytanie do Was wszystkich od Pięknotek i Pięknotek 2 czy kupowaliście projekt podłogówki czy "na oko" specjalista montował. My planujemy podłogówkę w cały bomu poza kotłownią i garażem. Tam kaloryfery.

 

Pozdrawiam

 

 

edit

Skusiliśmy się na prowadzenie dziennika budowy dla potomnych https://pieknotki2.blogspot.com/

Edytowane przez Kamil i Aga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...