Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mała lazienka z kabina walk-in


2pp

Recommended Posts

Dzień dobry,

dumam od kilku tygodni jak zaaranżować łazienkę o wymiarach 161 na 223. Developer proponuje układ jak niżej, który zasadniczo odpowiadałby mi gdyby nie kabina.

2015-07-12.png

 

 

Co z tą kabiną? Przerażają mnie zakamarki typowych kabin z drzwiami przesuwnymi, które będzie trzeba czyścić, rolko konserwować etc. etc. Szukam więc takiej aranżacji, która w tym miejscu np pozwoliłaby mi wykorzystać taflę szkła aby uzyskać efekt kabiny walk-in - czyli zero zakamarków, rolek, prowadnic, łatwiejsze sprzątanie. Pytanie jednak czy to jest możliwe przy takich wymiarach łazienki? A może ktoś widzie inne rozwiązanie?

 

2015-07-12 (1).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam podobną łazienkę, a nawet mniejszą bo 130x215. W tak małej łazience ( do tego z oknem) nie wyobrażałam sobie zamykanej kabiny, bo to jeszcze bardziej zmniejszyłoby optycznie przestrzeń. Rzeczywiście sprzątanie jest super bo wystarczy umyć podłogę i przetrzeć szkło. Minusem jest fakt, że się trochę chlapie, ale ja mam szkło szerokości 70 cm (przy wymiarach łazienki szyba nie mogła być szersza, żeby móc swobodnie wchodzić), a u ciebie może być nawet 100 cm i wydaje mi się, że nie będzie się wtedy chlapało na łazienkę. Ja mam wszystkie urządzenia po jednej stronie i myślę, że to dobre rozwiązanie bo do wszystkiego mam swobodny dostęp. Załączam zdjęcia

 

http://images68.fotosik.pl/1065/78df7a5591e64aa2.jpg

 

http://images68.fotosik.pl/1065/6639c9f5cfb717afgen.jpg

 

Przepraszam, ale nie umiem obrócić ostatniego obrazka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...